Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Wedstrijden 1955

Etappewedstrijden
   's Heerenhoek, Amateurs
   Österreich-Rundfahrt
   Alpha Two Day
   Bilbao (e)
   Booischot, Amateurs
   Bournemouth Two Day
   British Best All Rounder
   Châtellerault
   Circuit des Ardennes
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit du Cantal
   Circuit du Morbihan
   Critérium du Dauphiné
   DDR Rundfahrt
   Deutschland Tour
   Dikkele, Cyclocross
   Doble Melo
   Driedaagse van Antwerpen
   Drieslinter, Amateurs
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   Erfurt
   Etoile de la Meuse, Amateurs
   Euskal Bizikleta
   Giro d'Italia
   Giro delle Puglie e Lucania
   Giro di Sicilia
   Grande Boucle Féminine Internationale (V)
   Halle, Onafhankelijken (a)
   Hasselt, Amateurs
   Herald Sun Tour
   Kessel-Lo, Amateurs
   Košice - Tatry - Košice
   Lovendegem, Cyclocross
   Lyon - Montluçon - Lyon
   Machelen
   Mil Millas Orientales
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
   Oats Circuit of Britain
   Olympia's Tour
   Omloop van het Westen
   Omnium van de weg, Onafhankelijken
   Oud-Heverlee, Amateurs
   Paris - Nice
   Quatre jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   Roma - Napoli - Roma
   Ronde van België
   Ronde van België, Amateurs
   Ronde van België, Onafhankelijken
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Ronde van West-Vlaanderen (a)
   Route de France, U23
   Sex-Dagars
   Sint-Janssteen, Amateurs
   Tour d'Alsace-Lorraine
   Tour d'Egypte
   Tour de Champagne
   Tour de France
   Tour de Hongrie
   Tour de l'Ouest
   Tour de l'URSS
   Tour de la Manche
   Tour de la Province de Namur
   Tour de Luxembourg
   Tour de Picardie
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Romandie
   Tour de Suisse
   Tour de Tunisie
   Tour de Tunisie
   Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
   Tour du Calvados
   Tour du Maroc
   Tour du Sud-Est
   Tour of Albania
   Tour of Britain
   Tour of Bulgaria
   Tour of Ireland
   Tour of the Stations
   Volta a Galicia
   Volta a Portugal
   Volta Ciclista a Catalunya
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a España
   Vuelta a Puerto Rico
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta de la Juventud Mexicana
   Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
   Wiesbaden, Amateurs
   Závod Míru (a)
Andere wedstrijden
   's Gravendeel, Amateurs
   's-Hertogenbosch
   Östgötaloppet, Elite/U23
   Évaux-les-Bains
   Aaigem
   Aaigem, Cyclocross
   Aalst
   Aalst, Criterium
   Aalter - Brussel/Bruxelles - Aalter
   Aarhus, Zesdaagse
   Aarschot (a)
   Aarschot, Amateurs
   Aartrijke (a)
   Abbeville
   Acht van Chaam, Amateurs
   Acht van Chaam, Criterium
   Achtmaal, Amateurs
   Aix-en-Provence, Criterium
   Alger (d)
   Alger (e)
   Alken
   Ambert
   Amiens
   Amorebieta
   Amsterdam
   Amsterdam (b)
   Andenne, Onafhankelijken
   Annemasse - Bellegarde et retour
   Antwerpen
   Antwerpen - Genk
   Antwerpen - Herselt
   Antwerpen - Liège - Antwerpen
   Antwerpen (b)
   Antwerpen (e)
   Antwerpen (f)
   Antwerpen, Zesdaagse
   Anzin
   Apeldoorn, Dernycriterium
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Aramits
   Arcachon
   Arendonk
   Armentières
   Arras
   Arras (a)
   Arudy
   Assent, Amateurs
   Astene, Onafhankelijken
   Asti, U23
   Astico - Brenta
   Attenhoven
   Aubusson
   Auch
   Aulnoye
   Aulnoye (a)
   Aurillac
   Avelgem
   Avelgem, Onafhankelijken
   Avesnes
   Axel, Amateurs
   Bagnolo
   Balsthal
   Barcelona
   Barsac
   Barvaux
   Basel
   Bassano - Monte Grappa
   Bavikhove
   Bavikhove, Onafhankelijken
   Beaufort
   Beaumont Trophy
   Beauraing, Cyclocross
   Beernem
   Beersel
   Bellegarde
   Bellegem
   Belmonte Piceno
   Belsele (a)
   Belvès
   Berchem
   Berck
   Berlare
   Berlare (a)
   Berlin - Leipzig
   Berlin (g) Eindklassement
   Berlin (h)
   Berlin, Zesdaagse
   Bern (b)
   Bertrange, Cyclocross
   Bertrix
   Bessereix
   Beveren-Waas (a)
   Beveren-Waas (b)
   Beverlo
   Beverlo, Dernycriterium
   Bierbeek
   Binkom, Amateurs
   Blanden - Gembloux - Blanden, Onafhankelijken
   Blaton, Cyclocross
   Blaton, Cyclocross
   Blaton, Cyclocross (a)
   Blendecques
   Blyth
   Bologna
   Bologna - Raticosa
   Bonnat
   Boom
   Boom (a)
   Boortmeerbeek
   Bordeaux - Saintes
   Bordeaux, Criterium
   Borgerhout
   Bornem
   Bost, Amateurs
   Boucles de la Seine St Denis
   Bourbon - Lancy
   Bourg - Genève - Bourg
   Boussac
   Bracquegnies
   Brasschaat
   Brasschaat (b)
   Brasschaat (c)
   Bree
   Breskens, Amateurs
   Brigueil-le-Chantre
   Brive-la-Gaillarde (a)
   Brive-la-Gaillarde (b)
   Brugge
   Brussegem
   Brussel/Bruxelles
   Brussel/Bruxelles - Bost
   Brussel/Bruxelles - Couvin
   Brussel/Bruxelles - Izegem
   Brussel/Bruxelles - Jupille, Onafhankelijken
   Brussel/Bruxelles - Liège, Onafhankelijken
   Brussel/Bruxelles - Neerheylissem, Onafhankelijken
   Brussel/Bruxelles - O.L.Vrouw-Tielt, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Opwijk
   Brussel/Bruxelles - Quenast, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Rillaar, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles , Zesdaagse
   Brussel/Bruxelles/Berchem - Ingooigem
   Budingen, Cyclocross
   Buggenhout
   Burbage
   Burst, Onafhankelijken
   Busto Arsizio
   Butlins Holiday Camp Seven Day Eindklassement
   Buxton
   Cagliari
   Caivano
   Callac
   Campeonato Vasco Navarro de Montaña
   Cannes (b)
   Case Bruciate
   Casentino
   Castelnau-d'Estretefonds
   Castets-des-Landes
   Cavaillon
   Cazes-Mondenard
   Cenon
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châlon-sur-Saône
   Châlon-sur-Saône (a)
   Châteaulin
   Challenge Sedis
   Chamoy
   Champion of Champions Track Sprint, Amateurs
   Championat d'Auvergne
   Charleroi
   Charlieu
   Charnwood
   Chateau-Chinon-Ville
   Chauffailles
   Chaumeil
   Cheylard
   Cicogna
   Circuit Cycliste Sarthe Eindklassement
   Circuit d'Aquitaine
   Circuit d'Auvergne Eindklassement
   Circuit de Drome - Ardèche
   Circuit de l'Ain
   Circuit de l'Indre
   Circuit de la Haute-Savoie
   Circuit de la Vallée de la Loire
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Deux Ponts
   Circuit des Hautes-Vosges
   Circuit des régions frontalières Mouscron
   Circuit du Cher
   Circuit du Mont-Blanc
   Circuit du Port de Dunkerque
   Circuit Franco-Belge
   Circuit of the Dales
   Circuito del Termen
   Circuito Montañés Eindklassement
   Circuito Valle del Liri
   Cléder
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Clinge, Amateurs
   Cluny
   Colijnsplaat, Amateurs
   Collecchio
   Commentry
   Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
   Coppa Agostoni
   Coppa Andrea Boero
   Coppa Bernocchi
   Coppa Caduti Buscatesi
   Coppa Ciuffenna
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa de la Provinzia Bergamo
   Coppa del Re
   Coppa Giulio Burci
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Messapica
   Coppa Mostra del Tessile
   Coppa Sabatini
   Coppa San Geo
   Coppa San Sabino
   Cours
   Cousoire
   Cras Avernas - Remouchamps - Cras Avernas
   Crest
   Critérium des As
   Critérium du Centre
   Critérium International
   Critérium Martini, Cyclocross
   Criterium 'Het Volk', Cyclocross
   Cuneo
   Cuorgnè
   Düren
   Daumesnil
   Dax
   De Panne
   Decize
   Deerlijk, Cyclocross
   Deinze
   Deinze (b)
   Denain (b)
   Denderhoutem
   Denderleeuw
   Denderleeuw (a)
   Desgrange-Colombo Eindklassement
   Desselgem
   Deurne (a)
   Diegem, Amateurs
   Digoin
   Dijon (b)
   Diksmuide, Criterium
   Dinant, Onafhankelijken
   Dinteloord, Amateurs
   Dippach, Cyclocross
   Dison, Onafhankelijken
   Division Championship Hants and Dorset, Op de weg, Groot-Brittannië
   Division Championship Lakeland, Op de weg, Groot-Brittannië
   Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië
   Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië
   Dortmund, Amateurs
   Dortmund, Zesdaagse
   Douai
   Dover - London
   Drachten, Dernycriterium
   Drieslinter
   Drongen, Onafhankelijken
   Duffel
   Dunkerque
   Dunsmore
   Ee
   Eede
   Eeklo
   Eisden
   Eke
   Eksaarde
   Eksaarde, Cyclocross
   Elfstedenronde
   Elfstedenronde, Onafhankelijken
   Elsene - Namur - Elsene, Onafhankelijken
   Emelgem
   Erembodegem (a)
   Erpe (a)
   Ertvelde (c)
   Espéraza
   Essex (a)
   Etten-Leur (a)
   Etten-Leur, Criterium
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Feignies
   Felletin
   Ferrière-la-Grande
   Firenze - Viareggio
   Firminy
   Flèche du Sud Eindklassement
   Flèche Wallonne
   Folkestone
   Fontaine
   Fourmies
   Fréjus
   Frameries
   Frankfurt, Zesdaagse
   Fred Atkinson Trophy
   G.P. Agostano
   Géronce
   Ganges
   Gavere, Cyclocross
   Geel (a)
   Geetbets, Amateurs
   Gembloux
   Gembloux, Amateurs
   Genève - Nice
   Genève (d)
   Gendringen, Amateurs
   Genk
   Genk - Itegem, Amateurs
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent - Wevelgem, Amateurs
   Gent - Wevelgem, Ind.
   Gent - Wevelgem, Onafhankelijken
   Gent, Criterium
   Gent, Zesdaagse
   Gent, Zesdaagse (b)
   Genua - Nice
   Getxo (f)
   Gibles
   Giro del Lazio
   Giro del Ticino
   Giro del Veneto
   Giro dell'Appennino
   Giro dell'Emilia
   Giro dell'Umbria
   Giro della Provincia Di Reggio Calabria
   Giro della Romagna
   Giro delle Due Province Marciana
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Giro di Toscana
   Gistel
   Givry
   Glabbeek
   Goetsenhoven, Amateurs
   Gognies-Chaussée
   Goierri
   Gooik, Amateurs
   Gouesnou
   GP Catalunya
   GP de Andalucía
   GP de France
   GP des Nations
   GP du Brabant Wallon
   GP du Midi-Libre
   GP Kanton Genève
   GP Liberacion de Ondarroa
   GP Liberazione, U23
   GP Morange
   GP Mugica
   GP Sniace
   GP Virgen Blanca
   Gran-Combe
   Grand Prix de L'A.P.S.A.P.
   Grand-Bourg
   Grenoble
   Gresley Memorial
   Grimbergen, Amateurs
   Grobbendonk (a)
   Groenendijk, Amateurs
   Guéret
   Guéret (a)
   Guéret (b)
   Gueugnon
   Gullegem
   Haaltert, Onafhankelijken
   Halen (a)
   Halle (b)
   Halluin, Cyclocross
   Hamme
   Hannover
   Hannut, Amateurs
   Hanret, Criterium
   Harzrundfahrt
   Heerlen (a)
   Heestert - Doornik - Heestert, Onafhankelijken
   Heinkenszand, Amateurs
   Heist-op-den-Berg
   Hekelgem, Cyclocross
   Helchteren
   Helchteren, Cyclocross
   Helmond
   Hengstdijk
   Hengstdijk, Amateurs
   Hennebont
   Herent
   Herenthout (a)
   Hergnies
   Hermani
   Hertford
   Herve
   Herzele
   Heule
   Heusden
   Heusden-Zolder
   Hoboken
   Hoboken, Onafhankelijken
   Hoegaarden - Antwerpen - Hoegaarden
   Hoegaarden (a)
   Hoegaarden (b)
   Hoeilaart - Diest - Hoeilaart
   Holsbeek, Amateurs
   Holy Saturday Classic
   Hombeek, Cyclocross
   Hooglede (a)
   Houdeng-Goegnies
   Houthalen/Helchteren (a)
   Houthulst
   Huelgoat
   Huijbergen
   Hulst, Amateurs
   Huy
   Ichtegem (e)
   Ichtegem (f)
   Iguerande
   Imola
   Imola (b)
   Impe, Onafhankelijken
   Irish Sea Tour of the North Eindklassement
   Isbergues
   Isle of Man (c)
   Issoire
   Issoire (b)
   Itegem (a)
   Izegem
   Izenberge
   Jette, Amateurs (a)
   Jeuk
   Jeuk (b)
   Jeumont
   Jodoigne, Amateurs
   København, Amateurs, Sprint
   København, Omnium
   København, Sprint (a)
   København, Zesdaagse
   Köln (h)
   Kachtem
   Kalmthout (a)
   Kampioenschap van Henegouwen, Onafhankelijken
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kampioenschap van Vlaanderen, Onafhankelijken
   Kampioenschap van Zuid Holland, Amateurs
   Kapelle-op-den-Bos
   Kapelle, Amateurs
   Kessel - Lier
   Kessel-lo
   Kieldrecht (a)
   Kiev - Simferopol - Kiev
   Knokke-Heist
   Koewacht, Amateurs
   Koksijde
   Korbeek-Lo, Amateurs
   Kortemark
   Kortenaken
   Kortrijk - Moeskroen, Onafhankelijken
   Kortrijk (b)
   Kortrijk, Criterium
   Krefeld
   Kruibeke, Amateurs
   Kruishoutem (a)
   Kruishoutem, Cyclocross
   Kumtich
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kwaadmechelen
   La Châtre
   La Clayette
   La Grand'Combe
   La Hulpe
   La Turbie
   Lézignan
   Laken, Amateurs (a)
   Lamastre
   Landivisiau
   Landivisiau (a)
   Langemark
   Langon
   Lanklaar
   Lauwe (a)
   Lavis
   Le Bizet (a)
   Le Locle
   Lede
   Legnano (b)
   Leiden
   Lessines
   Leuhan
   Leupegem, Cyclocross
   Leuven
   Leuven - Gent, Onafhankelijken
   Leuven - Hoeselt, Onafhankelijken
   Leuven, Amateurs
   Liège - Bastogne - Liège
   Liège - Charleroi - Liège, Onafhankelijken
   Liège - Jodoigne, Onafhankelijken
   Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
   Liège - Marche - Liège
   Lichtervelde
   Lier
   Lille - Le Crotoy
   Llodio
   Locarno
   Locarno (b)
   Locarno (c)
   Lokeren
   Lokeren (a)
   Lollar, Amateurs
   Lommel (b)
   Londerzeel (a)
   Londerzeel (b)
   Londerzeel (d)
   Longuenesse
   Lubbeek
   Lubbeek (a)
   Lubersac
   Lugano, Chrono
   Luxembourg - Nancy
   Luxembourg (c)
   Lyon (a)
   Lyon (f)
   Mälaren Runt
   Mâcon
   Münster, Zesdaagse
   Maastricht
   Macau
   Machelen
   Machelen (a)
   Maggiora
   Malansac
   Malveira
   Manchester, Amateurs
   Manchester, Amateurs (a)
   Mandel - Leie - Schelde, Onafhankelijken
   Manx International, Amateurs
   Marche-en-Famenne
   Marina di Massa (b)
   Marles-les-Mines
   Marmo
   Marseille (c)
   Marseille (e)
   Marseille (f)
   Martorell
   Mass start championship, Op de weg, Ierland
   Mater, Cyclocross
   Mauriac
   Mechelen
   Mechelen (a)
   Mechelen (b)
   Media Agua
   Mediterrane Spelen, Op de weg, Elite
   Meer - Goetsenhoven, Amateurs
   Meerhout (a)
   Melbourne - Warnambool
   Meldert, Amateurs
   Melsele (a)
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio
   Mere
   Merelbeke
   Merksem (a)
   Mestre (a)
   Metz
   Meulebeke
   Midland
   Milano - Busseto
   Milano - Modena
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Millau
   Miniac-Morvan
   Moerzeke
   Mol
   Monaco (a)
   Monaco (c)
   Monaco (d)
   Monbazillac
   Mons
   Mons, Onafhankelijken
   Mont Coudon
   Mont Faron, Chrono
   Mont-de-Marsan
   Montélimar
   Montalbano
   Montbéliard
   Montceau-les-Mines (b)
   Montecatini Terme
   Montluçon
   Montluçon (b)
   Montluçon (c)
   Montluçon (e)
   Montluçon (h)
   Montsauche
   Monza
   Moorsele
   Mortsel
   Moulins-Englibert
   Munte, Cyclocross (a)
   Namur
   Namur (b)
   Namur (c)
   Nancy - Strasbourg
   Nantes
   Nantua
   Napoli
   Napoli (b)
   Narbonne - Montpellier
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Profs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Profs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Profs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Interclubs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, 100 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, 100 km, Ploegenklassement, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Onafhankelijken, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegenklassement, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Polen
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   Nazareth
   Nederbrakel
   Nederbrakel (c)
   Nederename, Cyclocross
   Nederename, Cyclocross (b)
   Nederzwalm-Hermelgem, Cyclocross
   Nenzing
   Nerviano
   Nice
   Nice - Annot - Nice
   Nice - Mont Agel
   Nice - Puget - Théniers - Nice
   Niel - Booischot
   Niel - Sint-Truiden
   Nieuw-Namen, Amateurs
   Nijlen (a)
   Ninove
   Ninove (b)
   Nokere
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegenklassement, Amateurs
   Nouan-le-Fuzelier
   Novellara
   Nuoro
   Odense
   Oedelem
   Oggiono
   Oloron-Sainte-Marie
   Omegna
   Omloop der Vlaamse Gewesten
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Onafhankelijken
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Oostakker
   Oostakker, Cyclocross
   Oostende (a)
   Oostende (b)
   Oostkamp
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Ophasselt, Onafhankelijken
   Oppuurs
   Oradour-sur-Glane
   Oran
   Orchies
   Oud-Beijerland
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Oudenaarde, Cyclocross (b)
   Oudenaarde, Onafhankelijken
   Overijse, Onafhankelijken
   Overpelt (a)
   Périgueux
   Pamplona (d)
   Pan American Games, Baan, 1 km
   Pan American Games, Baan, Ploegenachtervolging
   Pan American Games, Baan, Sprint
   Pan American Games, Op de weg
   Paris - Arras
   Paris - Auxerre
   Paris - Bourges
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Chauny
   Paris - Evreux
   Paris - Ezy
   Paris - Limoges
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Tours
   Paris - Valenciennes
   Paris, Amateurs, Sprint
   Paris, Ploegkoers
   Paris, Zesdaagse
   Parma
   Pau
   Peer, Criterium
   Pescara
   Petegem
   Peyrelevade
   Piemonte
   Pisa
   Plabennec
   Plessala
   Pleurtuit
   Plonéour-Lanvern
   Plouay
   Plougasnou
   Plounévez-Lochrist
   Pluméliau
   Pluneret
   Poitiers - Saumur - Poitiers
   Polymultipliée
   Pompadour
   Ponsacco (a)
   Pontivy
   Pontremoli
   Ponzano Magra
   Poperinge (a)
   Portugalete
   Pouillon
   Praha - Karlovy Vary - Praha
   Prato
   Prix Camille Danguillaume Monthlèry
   Prix du Salon, Ploegkoers
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Putte
   Putte-Kapellen
   Puurs (a)
   Puurs (d)
   Quillan
   Quimper
   Rabeneick
   Redon, Criterium
   Rennes (a)
   Rijkevorsel (a)
   Rijmenam, Cyclocross
   Rimini
   Riom
   Roccabianca
   Rochefort, Cyclocross
   Roeselare (e)
   Roeselare, Criterium
   Romsée - Stavelot - Romsée
   Ronde de l'Oise
   Ronde van Haspengouw
   Ronde van het IJsselmeer
   Ronde van Midden Brabant, Amateurs
   Ronde van Noord-Brabant
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Overijssel
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Onafhankelijken
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronde van Zuid-Holland
   Ronse
   Ronse (b)
   Rotselaar, Amateurs
   Rotterdam
   Rotterdam, Dernycriterium
   Roubaix - Cassel
   Roubaix - Cassel - Roubaix
   Roubaix - Huy
   Roue d'Or Daumesnil, Dernycriterium
   Rouen
   Rousies
   Ruddervoorde
   Rudersdalløbet
   Ruisbroek
   Ruiselede
   Rummen
   Rummen, Amateurs
   Sète
   Sète (b)
   São Paulo (d)
   Saddleworth
   Saint-Étienne-de-Fursac
   Saint-Amand
   Saint-Amand-les-Eaux
   Saint-Claud
   Saint-Jean-Pied-de-Port
   Saint-Juery
   Saint-Méen-le-Grand
   Saint-Omer
   Saint-Palais
   Saint-Pierre-le-Moûtier
   Saint-Pierre-le-Moûtier (a)
   Saint-Pol-de-Leon - Brest
   Saint-Raphaël
   Saint-Vallier
   Sainte-Croix
   Sallanches
   Saltara
   Santa Croce sull' Arno
   Sanvignes
   Sardent
   Sassari
   Sassari - Cagliari
   Sauveterre-de-Béarn
   Sazeray
   Scaër
   Schoten
   Schwenningen
   Scottish Milk Race Eindklassement
   Sebnitz
   Seilles
   Sheffield
   Sierra de Guadarrama
   Sijsele
   Sint-Agatha-Rode, Amateurs
   Sint-Andries
   Sint-Denijs, Cyclocross
   Sint-Lambrechts-Woluwe
   Sint-Lievens-Esse
   Sint-Michiels
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Truiden, Amateurs
   Sion
   Sion (b)
   Sion (c)
   Sion (d)
   Sleidinge
   Sluis, Amateurs
   Soignies
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Solleröloppet
   Soumoulou
   Sous-le-Bois
   South Elmsall
   Spijkenisse
   St. Eloy les Mines
   St.Junien
   Stausee Rundfahrt Klingnau
   Steenbergen
   Steenhuize-Wijnhuize
   Steenhuize-Wijnhuize, Cyclocross (a)
   Stein (a)
   Stekene (a)
   Stene
   Stjerneløbet, Amateurs
   Stoppeldijk, Amateurs
   Strijpen
   Subida a Arrate
   Tarbes
   Targa Crocifisso
   Temse
   Temse (b)
   Terkamerenbos
   Terneuzen, Amateurs
   Tertre, Cyclocross
   Tervuren, Amateurs
   Tessenderlo
   Thizy
   Tienen
   Tienen (b)
   Tienen (c)
   Tienen, Amateurs
   Tilburg
   Tongeren
   Tongeren (a)
   Torhout
   Torhout (a)
   Torino - Biella
   Toulon
   Tour de Corrèze
   Tour de Slovaquie Eindklassement
   Tour des Quatre-Cantons
   Tour du Finistère
   Tour du Lac Léman
   Tour du Loiret
   Tour du Lot-et-Garonne
   Tour du Saint-Laurent Eindklassement
   Tour du Vaucluse
   Tour of Sochi Eindklassement
   Tour of Somerville
   Tour of the Cotswolds
   Tour of the Peak
   Tour of the Peak, Amateurs
   Tour of the Pennines
   Tour of Victoria Eindklassement
   Tour of Yugoslavia Eindklassement
   Tour Tostal6 e etappe
   Tourcoing - Bethune - Tourcoing
   Tourcoing - Dunkerque - Tourcoing
   Tournai (a)
   Tre Valli Varesine
   Treviso (a)
   Trofeo Baracchi
   Trofeo Borras
   Trofeo del Sprint
   Trofeo Fenaroli
   Trofeo Jaumendreu
   Trofeo Masferrer
   Trofeo Matteotti
   Trofeo Matteotti, Elite/U23
   Trofeo Mauro Pizzoli
   Trofeo Minardi
   Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza, U23
   Troyes - Dijon
   Turnhout (a)
   Turnhout (b)
   Turnhout, Onafhankelijken
   Turul României Eindklassement
   Uppsala, Elite/U23
   Ussel
   Utrecht (b)
   Vals-les-Bains
   Varignana
   Vayrac
   Veldhoven
   Vergt
   Verviers
   Veselsky Trophy
   Vezzola
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Vichte (b)
   Vichte, Cyclocross
   Vieux Condé
   Villafranca de Ordizia (a)
   Villeneuve sur Lot
   Villiers
   Vilvoorde
   Vilvoorde (a)
   Vilvoorde (b)
   Vilvoorde (e)
   Violay
   Virton
   Vlaamse Pijl Kalken
   Vlamertinge
   Vlissingen, Amateurs
   Volta a Galicia Eindklassement
   Volta ao Sul do Save
   Vuelta a Levante Eindklassement
   Vuelta al Valle -Arg- Eindklassement
   Waarschoot
   Walhain - Saint Paul, Amateurs
   Waregem
   Waregem - Petegem, Onafhankelijken
   Waremme (a)
   Warnambool - Melbourne
   Washington
   Watreloos
   Wavre
   Waziers
   Weekend Ardennais
   Welle
   Welsh Border Road Race
   Welsh National Trophy
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   Wereldrecord, Baan, 5 km
   Werelduurrecord, (V)
   Wervik (a)
   Westerlo (a)
   Westrozebeke
   Wetzlar, Amateurs
   Wevelgem
   Wezembeek-Oppem
   White Hope Sprint Trophy, Amateurs, Sprint
   Whitworth Memorial
   Wien - Budapest- Wien
   Wignehies
   Willebringen, Amateurs
   Willebroek
   Wilrijk, Dernycriterium
   Wilsele, Amateurs
   Wingene
   Winterthur
   Wortegem, Cyclocross
   Yvetot
   Zürich (a)
   Zürich (d)
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Zesdaagse
   Zandvoort
   Zarren, Onafhankelijken
   Zaventem - Diest - Zaventem, Onafhankelijken
   Zeebrugge
   Zele (a)
   Zele (c)
   Zingem, Criterium
   Zingem, Cyclocross
   Zonnebeke (a)
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zumarraga
   Zundert
   Zwevegem
   Zwevezele
   Zwijndrecht -B- (a)
   Zwijndrecht -NL-



rss

Members online: