Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Wedstrijden 1953

Etappewedstrijden
   Österreich-Rundfahrt
   Amsterdam
   Bilbao (e)
   Brighton - Glasgow
   Brighton - Newcastle
   Circuit des Ardennes
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit des Six Provinces
   Coast to Coast Two Day
   Critérium du Dauphiné
   DDR Rundfahrt
   Deutsches Dreitagerennen
   Doble Melo
   Dublin - Galway - Dublin
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   Euskal Bizikleta
   Flèche du Sud
   Giro d'Italia
   Giro delle Puglie e Lucania
   Giro di Sicilia
   GP Liberacion de Ondarroa
   GP Mediterraneo
   Košice - Tatry - Košice
   Mercian Two-Day
   Mil Millas Orientales
   Mont Faron - Ligne
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Duitse Democratische Rep
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
   Omnium van de weg, Onafhankelijken
   Périgueux
   Périgueux
   Paris - Nice
   Paris - Verneuil
   Rás Tailteann
   Rás Tailteann
   Roma - Napoli - Roma
   Ronde van België
   Ronde van België, Amateurs
   Ronde van België, Onafhankelijken
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Route de France, U23
   Sex-Dagars
   Tour d'Alsace-Lorraine
   Tour de France
   Tour de Hongrie
   Tour de l'Orne
   Tour de l'Ouest
   Tour de l'URSS
   Tour de la Manche
   Tour de la Province de Namur
   Tour de Luxembourg
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Romandie
   Tour de Suisse
   Tour de Tunisie
   Tour du Calvados
   Tour du Maroc
   Tour du Nord
   Tour du Sud-Est
   Tour du Sud-Ouest
   Tour of Albania
   Tour of Algeria
   Tour of Britain
   Tour of Ireland
   Tour of the Stations
   Volta Ciclista a Catalunya
   Vuelta a Colombia
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta Gobernacion Norte de Santander
   Vuelta y Ruta de Mexico
   Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
   Závod Míru (a)
Andere wedstrijden
   's Heerenhoek, Amateurs
   's-Hertogenbosch
   Östgötaloppet, Elite/U23
   Aaigem
   Aalst
   Aalst, Criterium
   Aalter - Brussel/Bruxelles - Aalter
   Aarschot (a)
   Aarschot (b)
   Aarschot (c)
   Aartrijke (a)
   Acht van Chaam, Amateurs
   Acht van Chaam, Criterium
   Achtmaal, Amateurs
   Aix-en-Provence, Criterium
   Alger
   Alger (c)
   Alger (d)
   Alger (e)
   Alken
   Ambert
   Amsterdam (a)
   Ancona - Pescara
   Antwerpen
   Antwerpen - Liège - Antwerpen
   Antwerpen (f)
   Antwerpen, Zesdaagse
   Anzegem (a)
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Aranzazu
   Armentières
   Arras
   Arrate
   Asti, U23
   Astico - Brenta
   Attenhoven
   Aubenas
   Aurillac
   Autun
   Avelgem
   Avranches
   Barcelona, Zesdaagse
   Basel
   Bassano - Monte Grappa
   Bath (c)
   Bavay
   Beacon Hill
   Beaumont Trophy
   Beernem
   Belmonte Piceno
   Beloeil, Onafhankelijken
   Belsele (a)
   Belvès
   Bergen op Zoom
   Beringen
   Berlare
   Berlin
   Berlin - Angermünde - Berlin
   Berlin - Cottbus - Berlin, Amateurs
   Berlin - Frankfurt - Berlin
   Berlin - Leipzig
   Berlin (g) Eindklassement
   Berlin (h)
   Berlin, Koppelkoers
   Berlin, Zesdaagse
   Bern (b)
   Bessereix
   Beveren-Waas (a)
   Biel-Bienne
   Bielefeld
   Bielefeld, Koppelkoers
   Bierbeek
   Blanden - Gembloux - Blanden, Onafhankelijken
   Blanzy
   Bocholt -BEL-
   Bollington
   Bologna
   Bologna - Raticosa
   Bonnat
   Boom
   Boortmeerbeek
   Boortmeerbeek, Amateurs
   Bordeaux - Paris
   Bordeaux - Angoulème
   Bordeaux - Royan
   Bordeaux - Saintes
   Border Trophy
   Borgerhout
   Borgosesia
   Boucles de la Gartempe
   Boucles de la Gartenge1 e etappe
   Boucles de la Seine St Denis
   Boulogne-sur-Mer
   Bourbon - Lancy
   Bourg - Genève - Bourg
   Boussac
   Brasschaat
   Brasschaat (b)
   Bray
   Breda
   Breite, Criterium
   Breskens, Amateurs
   Briançon
   Briançon
   Brighton, Amateurs
   Brigueil-le-Chantre
   British Best All Rounder
   Brive-la-Gaillarde
   Bruay-en-Artois
   Brunnen
   Brussegem, Amateurs
   Brussel/Bruxelles
   Brussel/Bruxelles - Bost
   Brussel/Bruxelles - Couvin
   Brussel/Bruxelles - Herk De Stad
   Brussel/Bruxelles - Izegem
   Brussel/Bruxelles - Liège, Onafhankelijken
   Brussel/Bruxelles - Opwijk
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles - Zonhoven
   Brussel/Bruxelles , Zesdaagse
   Brussel/Bruxelles/Berchem - Ingooigem
   Buggenhout
   Bukarest
   Busto Arsizio
   Caivano
   Calingasta Eindklassement
   Callac
   Campeonato Distrital de Velocidade Lisboa, Baan, Sprint, Portugal
   Cannes (b)
   Cap Breton - Hossegor Eindklassement
   Casentino
   Castelnaudary
   Castres
   Caudan
   Cazes-Mondenard
   Ceprano
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châlon-sur-Saône
   Châlon-sur-Saône (a)
   Châteaulin
   Châteauneuf-du-Faou
   Châtellerault
   Challenge Sedis
   Chalosse
   Chamalières
   Champion of Champions Track Sprint, Amateurs
   Championat d'Auvergne
   Charleroi
   Charlieu
   Chauffailles
   Chaumeil
   Chryston
   Ciplet, Onafhankelijken
   Circuit Cycliste Sarthe Eindklassement
   Circuit de Drome - Ardèche
   Circuit de l'Ain
   Circuit de l'Indre
   Circuit de la Dendre
   Circuit de la Haute-Savoie
   Circuit de la Meuse, Onafhankelijken
   Circuit de la Vallée d'Ossau
   Circuit de la Vallée de la Loire
   Circuit de Quercy
   Circuit de Saône-et-Loire Eindklassement
   Circuit des 2 Clochers
   Circuit des Ardennes-Chaudfontaine, Onafhankelijken
   Circuit des cols Pyrénéens
   Circuit des Deux Ponts
   Circuit des régions frontalières Mouscron
   Circuit du Cher
   Circuit du Jura
   Circuit du Krisker
   Circuit du Mont Ventoux Eindklassement
   Circuit du Mont-Blanc
   Circuit du Morbihan
   Circuit of the Cotswolds
   Circuit of the Dales
   Circuito de la Ribera de Jalon
   Circuito Valle del Liri
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Clinge, Amateurs
   Cluny
   Collecchio
   Cologne Classic
   Commentry
   Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
   Coppa Agostoni
   Coppa Andrea Boero
   Coppa Bernocchi
   Coppa Caduti Buscatesi
   Coppa Cannatella
   Coppa Ciuffenna
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa d'Italia
   Coppa D'Iverno
   Coppa d'Argento Giovanni Brunero
   Coppa del Re
   Coppa Giulio Burci
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Messapica
   Coppa Mostra del Tessile
   Coppa Placci
   Coppa Sabatini
   Coppa San Geo
   Coppa San Sabino
   Coppa Signorini
   Cote de Gourdon
   Coventry
   Crêches-sur-Saône
   Cras Avernas - Remouchamps - Cras Avernas
   Crianlarich
   Critérium des As
   Critérium International
   Critérium Martini, Cyclocross
   Düren
   Daumesnil
   Dax
   Deinze
   Deinze (b)
   Denderhoutem
   Denderleeuw
   Desgrange-Colombo Eindklassement
   Desselgem
   Deurne (a)
   Digoin
   Dijon
   Dijon (b)
   Dinant, Onafhankelijken
   Dison, Onafhankelijken
   Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië
   Doble Bragado Eindklassement
   Dortmund, Zesdaagse
   Dover - London
   Dublin
   Duffel
   Dundee - Glasgow - Dundee Eindklassement
   Dunsmore
   Eede
   Eeklo
   Eksaarde
   Elfstedenronde
   Elsloo
   Emelgem
   Erembodegem (a)
   Erfurt
   Ertvelde
   Ertvelde (c)
   Esholt
   Espéraza
   Estella (e)
   Etten-Leur, Criterium
   Eu (a)
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Felletin
   Firenze - Viareggio
   Firminy
   Flèche Wallonne
   Folkestone
   Fourmies
   Fréjus
   Frameries
   Frankfurt, Zesdaagse
   Freiburg
   Friese Elfstedenronde
   G.P. Agostano
   Geleen
   Genk
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent - Wevelgem, Amateurs
   Gent - Wevelgem, Onafhankelijken
   Gent, Criterium
   Gent, Zesdaagse
   Gentbrugge
   Genua - Nice
   Geraardsbergen (a)
   Getxo (f)
   Gingelom
   Giro del Lazio
   Giro del Ticino
   Giro del Veneto
   Giro dell'Appennino
   Giro dell'Emilia
   Giro dell'Umbria
   Giro della Provincia Di Reggio Calabria
   Giro della Romagna
   Giro delle Due Province Marciana
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Giro di Toscana
   Gistel
   Goierri
   Gorredijk
   Goulburn - Sydney
   Goulburn - Sydney
   GP Catalunya
   GP d'Ille de France
   GP de Andalucía
   GP de France
   GP des Nations
   GP du Brabant Wallon
   GP du Havre Libre
   GP du Libre Poitou
   GP du Midi-Libre
   GP Liberazione, U23
   GP Mugica
   GP Sniace
   GP Virgen Blanca
   Grosseto
   Grottarossa
   Guéret (a)
   Gueugnon
   Gullegem
   Haillot, Onafhankelijken
   Halle (b)
   Halsteren
   Handzame (a)
   Hannover
   Hannover, Zesdaagse
   Hannuit, Onafhankelijken
   Hanret, Criterium
   Hautmont
   Hautmont (b)
   Heestert - Doornik - Heestert, Onafhankelijken
   Heist-op-den-Berg
   Hennebont
   Herald Sun Tour Eindklassement
   Hercules Cup
   Herent
   Herent - Huy - Herent, Onafhankelijken
   Hergnies
   Herk-de-Stad (a)
   Herve
   Hesbaye - Condroz
   Heule
   Heusden
   Heusden-Zolder
   High Wycombe
   Hirson
   Hoboken
   Hoegaarden
   Hoegaarden (a)
   Hoeilaart - Diest - Hoeilaart
   Hoensbroek
   Hoevenzavel, Onafhankelijken
   Holy Saturday Classic
   Hoogerheide, Amateurs
   Hooglede (a)
   Houdeng-Goegnies
   Houthulst
   Huijbergen
   Hulst, Amateurs
   Ichtegem (e)
   Isbergues
   Issoire
   Itegem (a)
   Izegem
   Izenberge
   Jabbeke
   Jackson Trophy
   Jambes
   Jemeppe
   Jeuk
   Jeumont
   København, Amateurs, Sprint
   København, Omnium
   København, Sprint (a)
   København, Zesdaagse
   Köln - Schuld - Frechen
   Köln (h)
   Kaatsheuvel
   Kachtem
   Kaisten
   Kalmthout (a)
   Kampenhout
   Kampioenschap van Henegouwen, Onafhankelijken
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kampioenschap van Vlaanderen, Onafhankelijken
   Kerkrade (a)
   Kessel-lo
   Kieldrecht (a)
   Klingnau
   Knokke-Heist
   Koewacht
   Koksijde
   Komen (b)
   Kortemark
   Kortenaken
   Kortrijk, Criterium
   Kruishoutem (a)
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   La Chaise-Dieu
   La Charité-sur-Loire
   La Clayette
   La Rochelle
   La Turbie
   Lamastre
   Landen, Onafhankelijken
   Langsett
   Lannilis
   Lauwe (a)
   Lauzerte
   Lazcano
   Le Mans
   Lede
   Legnano (b)
   Leiden
   Lessines
   Leuven
   Leuven - Gent, Onafhankelijken
   Leuven - Haillot
   Liège
   Liège - Bastogne - Liège
   Liège - Charleroi - Liège, Onafhankelijken
   Liège - Marche - Liège
   Lichtervelde
   Lier
   Lille
   Lillers (a)
   Limoges
   Limoux
   Llodio
   Locarno
   Lockwood
   Lodi
   Lokeren
   Londerzeel (a)
   Londerzeel, Amateurs
   London - Battle - London
   London (f)
   London, Junioren
   Longuenesse
   Lorient
   Lorient (c)
   Lubbeek
   Lubersac
   Lugano
   Lugano, Chrono
   Luxembourg - Nancy
   Luxembourg (c)
   Luzern - Engelberg
   Lyon - Grenoble - Lyon
   Lyon - Montluçon - Lyon
   Lyon (c)
   Lyon (f)
   Mälaren Runt
   Mâcon
   München, Zesdaagse
   Münster, Zesdaagse
   Maastricht
   Macclesfield
   Machelen
   Maggiora
   Maillot des As Eindklassement
   Maldegem
   Mallerstang
   Malveira
   Manchester - Birmingham
   Manchester (d)
   Manchester, Amateurs
   Manchester, Amateurs (a)
   Mantes - La Baule
   Manx International, Amateurs
   Marmignolles
   Marseille - Nice
   Marseille (c)
   Marseille (e)
   Marseille (f)
   Maubeuge
   Maubourguet
   Mauléon (a)
   Mechelen
   Mechelen
   Mechelen (a)
   Media Agua
   Meerhout (a)
   Melbourne - Warnambool
   Melle
   Melsele (a)
   Mende
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio
   Mere
   Merelbeke
   Merksem (a)
   Meulebeke
   Meyssac
   Middelburg, Amateurs
   Milano - Busseto
   Milano - Modena
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Miniac-Morvan
   Momalle (a)
   Monaco (a)
   Monaco (c)
   Mons, Onafhankelijken
   Mont Coudon
   Mont Faron - Ligne
   Mont Faron, Chrono
   Montceau-les-Mines (b)
   Montceau-les-Mines (c)
   Montecatini Terme
   Montenaken
   Montferrand
   Montluçon
   Montluçon (c)
   Montluçon (e)
   Montluçon (g)
   Montluçon (h)
   Montsauche
   Monza
   Moorsele
   Morlaix
   Mortsel
   Moulins-Englibert
   Naaldwijk, Amateurs
   Namur
   Nancy - Strasbourg
   Nantes
   Nantes - Angers - Nantes
   Nantua
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Profs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Profs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Profs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Interclubs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, 250 km, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, 100 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, 100 km, Ploegenklassement, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Onafhankelijken, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegenklassement, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Polen
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   Nederbrakel
   Nederename, Cyclocross
   Nerviano
   Neuhausem
   Neuville-sur-Saône
   Nice - Mont Agel
   Nice - Puget - Théniers - Nice
   Niel - Sint-Truiden
   Ninove
   Ninove (b)
   Nokere
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegenklassement, Amateurs
   Nouan-le-Fuzelier
   Odense
   Oedelem
   Oggiono
   Oloron-Sainte-Marie
   Omloop der Vlaamse Gewesten
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Onafhankelijken
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop v/d Nete en Dijle
   Omloop van het Westen
   Oost-Souburg, Amateurs
   Oostakker
   Oostburg
   Oostende (a)
   Oostham
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Oradour-sur-Glane
   Oran
   Oran (b)
   Orchies
   Overpelt (a)
   Pamel
   Pamiers
   Pamplona (d)
   Paris - Arras
   Paris - Auxerre
   Paris - Bourges
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Chauny
   Paris - Clermont-Ferrand
   Paris - Evreux
   Paris - Ezy
   Paris - Laon
   Paris - Limoges
   Paris - Mantes
   Paris - Montceau-les-Mines
   Paris - Roubaix
   Paris - Rouen
   Paris - Tourcoing
   Paris - Tours
   Paris - Valenciennes
   Paris, Amateurs, Sprint
   Paris, Sprint
   Paris, Zesdaagse
   Petegem
   Piemonte
   Plancoët
   Pleurtuit
   Plonéour-Lanvern
   Plouay
   Plougasnou
   Plounevez-Quintin
   Pluméliau
   Polymultipliée
   Ponsacco (a)
   Pont-de-Croix
   Pont-Hébert
   Pont-l'Abbé
   Pontivy
   Pontremoli
   Poperinge (a)
   Porto - Lisboa
   Prato
   Prix du Salon, Ploegkoers
   Prix Goullet-Fogler, Ploegkoers
   Prix Houlier-Comès, Ploegkoers
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Putte
   Putte-Kapellen
   Puy
   Quillan
   Racour
   Rapperswil
   Redcar - Morecambe - Redcar Eindklassement
   Regensdorf
   Rijkevorsel (a)
   Rijkevorsel, Onafhankelijken
   Rijkhoven
   Riom
   Robbialac Bowl, Amateurs, Sprint
   Roeselare - Ath - Roeselare
   Roeselare (b)
   Roeselare (e)
   Roeselare, Criterium
   Romsée - Stavelot - Romsée
   Ronde van Haspengouw
   Ronde van het IJsselmeer
   Ronde van Limburg, Onafhankelijken
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Overijssel
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Onafhankelijken
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronse (b)
   Roosendaal (f)
   Rotterdam
   Roubaix - Cassel
   Roubaix - Cassel - Roubaix
   Roubaix - Huy
   Roue d'Or Daumesnil, Dernycriterium
   Rouen
   Rouen - Lisieux - Rouen
   Ruddervoorde
   Rudersdalløbet
   Ruisbroek
   Ruiselede
   Saint-Claud
   Saint-Etienne, Zesdaagse
   Saint-Gaudens
   Saint-Ghislain (b)
   Saint-Junien
   Saint-Méen-le-Grand
   Saint-Omer
   Saint-Pée sur Nivelle
   Saint-Pierre
   Saint-Pierre-d'Eyraud
   Saint-Pierre-le-Moûtier
   Saint-Rémy-de-Provence
   Saint-Raphaël
   Saint-Thégonnec
   Saint-Vallier
   Salies
   Salin-de-Giraud
   San Nazzaro
   Santa Croce sull' Arno
   Sanvignes
   Sardinero
   Sas van Gent
   Sas van Gent, Amateurs
   Sassari
   Sassari - Cagliari
   Sauveterre
   Scheldewindeke
   Schoondijke, Amateurs
   Schoten
   Schwenningen
   Scottish Championship, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Seilles, Onafhankelijken
   Sierra de Guadarrama
   Sijsele
   Sint Willebrord, Amateurs
   Sint-Andries
   Sint-Janssteen, Amateurs
   Sint-Lambrechts-Woluwe, Amateurs
   Sint-Lievens-Esse
   Sint-Niklaas (a)
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Truiden, Onafhankelijken
   Sluis, Amateurs
   Soignies
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Solleröloppet
   Staden
   Stafford
   Steenbergen
   Steenhuize-Wijnhuize
   Stein (a)
   Stekene (a)
   Stene
   Stockingford
   Stoppeldijkerveer, Amateurs
   Stuttgart
   Subita a Arantzazu
   Temse
   Temse (b)
   Tertre (a)
   Tessenderlo
   Thizy
   Tongeren
   Tongeren (a)
   Torhout
   Torino - Biella
   Torrelavega
   Tour de Corrèze
   Tour de la Dordogne
   Tour de Lorraine3 e etappe
   Tour de Trossachs
   Tour des Deux Sèvres
   Tour des Quatre-Cantons
   Tour du Doubs
   Tour du Lac Léman
   Tour du Loiret
   Tour du Lot-et-Garonne
   Tour du Vaucluse
   Tour of Mercia
   Tour of Norfolk Two Day1 e etappe
   Tour of Somerville
   Tour of South Australia
   Tour of the Chilterns
   Tour of the Cotswolds
   Tour of the Glans
   Tour of the Lakes Two Day
   Tour of the Malverns
   Tour of the Peak
   Tour of the Pennines
   Tour of the towns
   Tour of the West New South Wales
   Tour of Yugoslavia Eindklassement
   Tourcoing - Dunkerque - Tourcoing
   Tre Valli Varesine
   Tremelo (a)
   Treviso (a)
   Trofeo Baracchi
   Trofeo Borras
   Trofeo del Sprint
   Trofeo Fenaroli
   Trofeo Jaumendreu
   Trofeo Masferrer
   Trofeo Matteotti
   Trofeo Matteotti, Elite/U23
   Trofeo Mauro Pizzoli
   Trofeo Minardi
   Trofeo Morgagni-Ridolfi
   Trophée du Journal d'Alger
   Trophée Gentil
   Trophée Simplex
   Troyes
   Turnhout (a)
   Turul României Eindklassement
   Ulm
   Uppsala, Amateurs
   Uppsala, Elite/U23
   Ussel
   Utrecht (b)
   Valence
   Valenciennes
   Vallorbe
   Vals-les-Bains
   Varese
   Varignana
   Vasteras, Amateurs
   Vayrac
   Velaines
   Veldhoven
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Vieux Condé
   Vijfbergenomloop
   Villafranca de Ordizia (a)
   Villeneuve sur Lot
   Vilvoorde
   Vilvoorde (e)
   Violay
   Voerendaal
   Vorselaar
   Vuelta al Valle -Arg- Eindklassement
   Waalwijk
   Waarschoot
   Waasmunster - Onafhankelijken
   Waregem - Petegem, Onafhankelijken
   Watten
   Wavre
   Weekend Ardennais
   Weerde - Herentals - Weerde, Onafhankelijken
   Welle
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   Werelduurrecord achter derny's,
   Wervik (a)
   West Heath
   Westerlo (a)
   Westrozebeke
   Wezembeek-Oppem
   White Heather
   Willebroek
   Wilrijk, Dernycriterium
   Wilsden
   Wingene
   Winterslag
   Winterthur
   Wolverhampton
   Zürich (a)
   Zürich (d)
   Zürich, Amateurs
   Zandvoort
   Zaventem, Amateurs
   Zaventem, Onafhankelijken
   Zele (a)
   Zingem, Criterium
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zuiddorpe, Amateurs
   Zumarraga
   Zwevegem
   Zwevezele
   Zwijndrecht -B- (a)
   Zwijndrecht -NL-



rss

Members online: