Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Wedstrijden 1948

Etappewedstrijden
   Axel, Amateurs
   Berg - Housse - Berg
   Brighton - Glasgow
   Calingasta
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Six Provinces
   Circuit du Mont Ventoux
   Critérium du Dauphiné
   Deutschland Tour
   Doble Melo
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   Giro d'Italia
   Giro della Dolomiti
   Giro delle Puglie e Lucania
   GP du VS Musulman Alger
   Hulst, Amateurs
   Maaseik - Mechelen - Oostende, Onafhankelijken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Omnium van de weg, Onafhankelijken
   Paris - Alençon - Rennes
   Ronde van België
   Ronde van België, Amateurs
   Ronde van België, Onafhankelijken
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Tour de France
   Tour de la Manche
   Tour de Luxembourg
   Tour de Pologne
   Tour de Romandie
   Tour de Suisse
   Tour du Calvados
   Tour of Albania
   Volta a Portugal
   Volta Ciclista a Catalunya
   Volta Ciclista Provincia Tarragona
   Vuelta a España
   Vuelta a Levante
   Vuelta a Mallorca
   Vuelta al Valle -Arg-
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta y Ruta de Mexico
   Závod Míru (a)
   Závod Míru (b)
   Zaandam
Andere wedstrijden
   's-Hertogenbosch
   Österreich-Rundfahrt
   Östgötaloppet, Elite/U23
   Aaigem
   Aalst
   Aalst, Criterium
   Aarschot (a)
   Aartrijke (a)
   Acht van Chaam, Criterium
   Achtmaal, Amateurs
   Adegem
   Aix-en-Provence, Criterium
   Alava
   Albi (a)
   Alger (e)
   Alphen aan de Rijn
   Alphen aan de Rijn, Amateurs
   Alsemberg
   Ambert
   Amersfoort
   Amiens
   Amsterdam (g)
   Anjou
   Annemasse - Bellegarde et retour
   Antwerpen
   Antwerpen (f)
   Antwerpen, Zesdaagse
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Arlon
   Arrate
   Arsimont, Onafhankelijken
   Aspelare
   Asper
   Assenede
   Asti, U23
   Astico - Brenta
   Aubusson
   Auch
   Aurillac
   Autun
   Auvelais (b)
   Avelgem
   Avignon
   Béglais
   Baarle-Nassau
   Baden
   Bailleul
   Bakewell
   Balkan Championships, Op de weg, Elite
   Barcelona
   Basel
   Basel (a)
   Bastogne
   Beacon Hill
   Beauville
   Bellinzona
   Bergamo (c)
   Berlaar
   Berlin - Cottbus - Berlin
   Berlin (h)
   Berlin, Amateurs
   Bern
   Bern (b)
   Bertrix
   Beveren-Waas (a)
   Beverlo
   Bilbao
   Blankenberge
   Blanzy
   Blerick
   Boën-sur-Ligoin
   Bologna - Raticosa
   Bombarral
   Boortmeerbeek
   Bordeaux - Paris
   Bordeaux - Angoulème
   Bordeaux - Saintes
   Bordeaux, Criterium
   Boucles de la Seine St Denis
   Boucles de Sospel
   Boulogne-sur-Geese
   Bourcefranc
   Bourg - Genève - Bourg
   Bourg-de-Visa
   Boussac
   Brasschaat
   Breskens, Amateurs
   British Best All Rounder
   Broechem
   Brugg
   Brugg (a)
   Brunssum
   Brussel/Bruxelles - Bellaire, Onafhankelijken
   Brussel/Bruxelles - Bost
   Brussel/Bruxelles - Houtain - l'Evêque, Onafhankelijken
   Brussel/Bruxelles - Izegem
   Brussel/Bruxelles - Liège, Onafhankelijken
   Brussel/Bruxelles - Moorslede
   Brussel/Bruxelles - Oostende
   Brussel/Bruxelles - Sint-Truiden
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles , Zesdaagse
   Buenos Aires, Zesdaagse
   Buffalo, Zesdaagse
   Bushbury
   Busto Arsizio
   Caivano
   Callac
   Cannes (b)
   Casentino
   Castelnaudary
   Cat and Fiddle Cyclo Cross
   Cazes-Mondenard
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châteaulin
   Châteauneuf-sur-Charente
   Châtelineau
   Châtelineau, Onafhankelijken
   Châtellerault
   Challenge Sedis
   Champion of Champions Track Sprint, Amateurs
   Championat d'Auvergne
   Championnat Provincial de Namur
   Charleroi
   Charleroi (b)
   Charlie Fox Memorial
   Charlieu
   Chauffailles
   Chicago, Zesdaagse
   Circuit de la Haute-Savoie
   Circuit de la Soule
   Circuit de la Vallée de la Loire
   Circuit des cols Pyrénéens
   Circuit des Deux Ponts
   Circuit des Monts du Livradois Eindklassement
   Circuit des régions frontalières Mouscron
   Circuit du Cantal
   Circuit du Gers
   Circuit du Jura
   Circuit du Mont-Blanc
   Circuit Loire-Océan
   Circuit Maine-Normandie-Anjou
   Circuit of the Cotswolds
   Circuit of the Plains
   Circuito de la Ribera de Jalon
   Circuito del Termen
   Circuito dos Campeões
   Circuito Valle del Liri
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Clichy
   Clinge, Amateurs
   Coppa Agostoni
   Coppa Andrea Boero
   Coppa Bernocchi
   Coppa Caduti Sant'Alluccio
   Coppa Caldirola
   Coppa Ciuffenna
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa del Re
   Coppa Giulio Burci
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Placci
   Coppa San Geo
   Couillet
   Critérium des As
   Critérium du Centre
   Critérium International
   Critérium International de Cyclo-cross, Cyclocross
   De Panne (a)
   De Pinte
   Deinze
   Deinze (a)
   Deinze (b)
   Den Haag
   Denderleeuw
   Dendermonde
   Desgrange-Colombo Eindklassement
   Desselgem
   Diepenbeek
   Dieppe
   Dijon - Lyon
   Dison, Onafhankelijken
   Division Championship Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië
   Doble Bragado Eindklassement
   Duffel
   Eeklo
   Eernegem
   Eindhoven
   Eke
   Elfstedenronde
   Elsloo
   Ename
   Erembodegem (a)
   Ertvelde (c)
   Espéraza
   Etten-Leur, Criterium
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Faenza
   Filothéi
   Firenze - Viareggio
   Firminy - Roanne - Firminy
   Flèche Wallonne
   Fosses-la-Ville
   Fourmies
   Frayssinet-le-Gélat
   G.P. Agostano
   G.W. Bell Memorial
   Gaeiras
   Gavere
   Gembloux
   Gembloux (b)
   Genève
   Genk
   Genova - Ventimiglia
   Gent
   Gent - Ieper
   Gent - Wevelgem
   Gent, Criterium
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen (a)
   Getxo (f)
   Giro del Lazio
   Giro del Veneto
   Giro dell'Appennino
   Giro dell'Emilia
   Giro della Romagna
   Giro delle Due Province Marciana
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Giro di Sicilia Eindklassement
   Giro di Toscana
   Gistel
   GP Catalunya
   GP de l'Equipe
   GP de la Tomate
   GP des Nations
   GP du Brabant Wallon
   GP du Débarquement Nord
   GP du Libre Poitou
   GP Liberazione, U23
   GP Marca
   GP Maurice Depauw
   GP Paul Botquint
   GP Vizcaya
   Graauw, Amateurs
   Grimbergen
   Gullegem
   Halfweg
   Halsteren
   Ham-sur-Sambre
   Hambleton
   Handzame (a)
   Harelbeke (a)
   Hautmont
   Hautmont (b)
   Haversin
   Heist-op-den-Berg
   Helchteren
   Helmond
   Hennebont
   Herve
   Heule
   Heusden-Zolder
   Hoboken
   Hoegaarden (a)
   Hoensbroek
   Hollerich
   Holy Saturday Classic
   Hoogerheide
   Houthalen/Helchteren (a)
   Houthulst
   Huise
   Hulst, Amateurs (b)
   Ichtegem (e)
   Ieper
   IJzendijke, Amateurs
   Ingelmunster (a)
   Isbergues
   Issoire
   Itegem (a)
   Izegem
   Joinville
   Jumet
   København, Amateurs, Sprint
   København, Omnium
   København, Sprint (a)
   Köln (h)
   Kachtem
   Kampenhout - Charleroi - Kampenhout
   Kampioenschap van Henegouwen, Onafhankelijken
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kapelle, Amateurs
   Kerkrade (a)
   Kessel-lo
   Klerken
   Kloetinge, Amateurs
   Kloosterzande, Amateurs
   Knokke-Heist
   Koewacht, Amateurs
   Komen (b)
   Kontich
   Kortemark
   Kortenberg
   Kortrijk, Criterium
   Kruiningen, Amateurs
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   La Chaux-de-Fonds
   La Clayette
   La Grand'Combe
   La Turbie
   Larrabezua
   Lausanne
   Lausanne (a)
   Lausanne (b)
   Lausanne (c)
   Lausanne (d)
   Lausanne (e)
   Lauwe (a)
   Lede
   Legnano (b)
   Lessines
   Leuze
   Liège - Bastogne - Liège
   Liège - Charleroi - Liège, Onafhankelijken
   Liège - Marche - Liège
   Libourne
   Lichtervelde
   Lier
   Lier
   Lille
   Lille - Calais - Lille
   Limoges, Dernycriterium
   Locarno
   London
   London, Criterium
   Louhans
   Luxembourg (c)
   Luzern
   Lyon (f)
   Lyss
   Mälaren Runt
   Mâcon
   Maas-Peel-Mijnkoers
   Machelen
   Made, Criterium
   Malchamps
   Malderen
   Malveira
   Manchester, Amateurs
   Manchester, Amateurs (a)
   Manosque
   Manx International, Amateurs
   Marche-en-Famenne
   Marmignolles
   Mauves-sur-Loire
   Mechelen
   Media Agua
   Melle
   Melsele (a)
   Mendoza - San Juan
   Mercury-Gémilly
   Mere
   Merksem (a)
   Meulebeke
   Milano - Modena
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Milazzo
   Moissac
   Mol
   Mont Faron - Ligne
   Montanino
   Montceau-les-Mines
   Montceau-les-Mines (c)
   Montferrand
   Montluçon
   Montluçon (b)
   Montluçon (c)
   Montluçon (e)
   Montluçon (g)
   Montluçon (h)
   Monza
   Moorsele
   Morat/Murten
   Morlanwelz, Onafhankelijken
   Morteau - Pontarlier
   Mortsel
   Mouscron - Pamel, Onafhankelijken
   Namur
   Nancy - Strasbourg
   Nantes
   Nantes - Les Sables d'Olonne
   Nantes - St. Nazaire - Nantes
   Nantua
   Narbonne
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 25 mijl, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Algerije
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Profs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Militairen, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Profs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Profs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Interclubs, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, 250 km, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, 250 km, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, 100 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, 100 km, Ploegenklassement, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Onafhankelijken, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegenklassement, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Polen
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   Nerviano
   Neuchâtel
   New York, Zesdaagse
   New York, Zesdaagse (b)
   New York, Zesdaagse (c)
   Nice - Mont Agel
   Nice - Puget - Théniers - Nice
   Nieuw-Namen, Amateurs
   Nieuwerkerken
   Ninove
   Ninove (b)
   Nokere
   Nottingham - Skegness
   Nouan-le-Fuzelier
   Nyon
   Odense
   Oerlikon
   Oggiono
   Olsene
   Olympische Spelen, Baan, 1 km, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Sprint
   Olympische Spelen, Baan, Tandem, Amateurs
   Olympische Spelen, Op de weg, Amateurs
   Olympische Spelen, Op de weg, Ploegenklassement, Amateurs
   Omloop der Vlaamse Gewesten
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Onafhankelijken
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop van het Westen
   Ooigem
   Oostakker
   Oostburg, Amateurs
   Oosterzele
   Oostkamp
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Oran
   Oss
   Ossendrecht
   Oud-Turnhout
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Oudenaarde
   Oudenaarde (c)
   Overmere (a)
   Overpelt (a)
   Overpelt (b)
   Pétange, Cyclocross
   Pamplona (d)
   Paris - Arras
   Paris - Bleneau
   Paris - Bourges
   Paris - Brest - Paris
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Chauny
   Paris - Clermont-Ferrand
   Paris - Ezy
   Paris - Laon
   Paris - Limoges
   Paris - Mantes
   Paris - Nantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Tours
   Paris - Troyes
   Paris - Valenciennes
   Paris, Amateurs, Sprint
   Paris, Ploegkoers
   Paris, Sprint
   Paris, Zesdaagse
   Pau
   Payerne
   Petegem
   Petegem (a)
   Piemonte
   Plan d'Aups
   Pleurtuit
   Ploërdut
   Plonéour-Lanvern
   Plouay
   Polymultipliée
   Ponzano Magra
   Poperinge (a)
   Praha - Karlovy Vary - Praha
   Prato
   Prix de l'Ouverture, Ploegkoers
   Prix du Salon, Ploegkoers
   Prix Goullet-Fogler, Ploegkoers
   Prix Houlier-Comès, Ploegkoers
   Prix Raynaud - Dayen , Ploegkoers
   Prix Wambst - Lacquehay
   Putte
   Putte-Kapellen
   Puy
   Quaregnon (a)
   Quillan
   Reda
   Redon, Criterium
   Revel
   Rijkevorsel (a)
   Riom
   Roeselare
   Roeselare, Criterium
   Rollegem-Kapelle
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Onafhankelijken
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronde van Zuid-Beveland, Amateurs
   Ronse
   Roosbeek
   Roosendaal (f)
   Roskilde, Amateurs
   Rotterdam
   Roubaix - Huy
   Rudersdalløbet
   Rumbeke
   São Paulo (d)
   Saint-Clar
   Saint-Gaudens
   Saint-Hubert
   Saint-Méen-le-Grand
   Saint-Quentin (a)
   Saint-Vallier
   Salon-de-Provence
   Sankt Gallen
   Santa Croce sull' Arno
   Santander
   Santurtzi
   Sanvignes
   Sardinero
   Sas van Gent
   Sassari - Cagliari
   Schellebelle
   Schoondijke, Amateurs
   Schoten
   Sennecey-le-Grand
   Sint-Andries
   Sint-Janssteen, Amateurs
   Sint-Katelijne-Waver
   Sint-Kruis
   Sint-Lievens-Houtem
   Sint-Niklaas (a)
   Sint-Niklaas (b)
   Sint-Niklaas (c)
   Sint-Niklaas (d)
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sleidinge
   Soignies
   Solleröloppet
   Somerville
   Stabroek
   Staden
   Steenbergen
   Steendorp
   Steenokkerzeel
   Stein (a)
   Stekene (a)
   Stekene (b)
   Strijpen
   Subida a Arantzazu Eindklassement
   Subida a Santo Domingo
   Tamines
   Tamines, Onafhankelijken
   Temse
   Temse (b)
   Terneuzen
   Thizy
   Tielt
   Tielt - Antwerpen - Tielt
   Tongeren
   Torhout
   Torino - Biella
   Tour de Corrèze
   Tour de l'Ouest Eindklassement
   Tour de Lorraine Eindklassement
   Tour des Quatre-Cantons
   Tour du Finistère
   Tour du Hainaut
   Tour du Lac Léman
   Tour of the Cotswolds
   Tour of Victoria
   Tour of Yugoslavia Eindklassement
   Tour Wallonne, Onafhankelijken
   Tourcoing - Dunkerque - Roubaix
   Tourcoing - Dunkerque - Tourcoing
   Tournai (a)
   Tre Valli Varesine
   Treviso (a)
   Trofeo del Sprint
   Trofeo Jaumendreu
   Trofeo Matteotti
   Trofeo Mauro Pizzoli
   Trofeo Minardi
   Trophée du Journal d'Alger
   Troyes
   Turnhout (a)
   Uppsala, Elite/U23
   Utrecht (b)
   Valence-sur-Baïse
   Vallorbe
   Vayrac
   Veldhoven
   Venlo
   Verviers - Malmédy - Verviers, Onafhankelijken
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Vijfbergenomloop
   Villafranca de Ordizia (a)
   Vilvoorde
   Vilvoorde, Criterium
   Violay
   Vlissingen, Amateurs
   Vrasene
   Waarschoot
   Wakken
   Waregem
   Waremme (a)
   Washington, Zesdaagse
   Wavre
   Wellen
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   Wervik (a)
   Westerlo (a)
   Wichelen
   Wiesbaden
   Wilhelminadorp, Amateurs
   Willebroek
   Wilrijk (b)
   Wilrijk, Dernycriterium
   Wingene
   Winnipeg, Zesdaagse
   Wolverhampton (b)
   Wouw
   Zürich
   Zürich - Lausanne
   Zürich (a)
   Zürich (d)
   Zürich, Amateurs
   Zarautz, Cyclocross
   Zelzate (a)
   Zingem, Criterium
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zurzach
   Zwevegem



rss

Members online: