Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Login vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
  • Bookmark and Share


  • Wedstrijden 1945

    Etappewedstrijden
       Bairrão
       Brighton - Glasgow
       Circuito del Norte
       Criterium du Midi
       Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
       Eke (a)
       Giro della Provincia di Reggio Calabria
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
       Paris, Ploegkoers
       Piemonte
       Ronde van België
       Ronde van Limburg, Amateurs
       Tour de Luxembourg
       Tour du Calvados
       Trieste - Varna
       Volta a Galicia
       Volta a Galicia
       Volta Ciclista a Catalunya
       Vuelta a España
       Vuelta al Valle
    Andere wedstrijden
       Aaigem
       Aaigem (a)
       Aalst
       Aalst, Criterium
       Aalter (a)
       Aalter (b)
       Aarschot
       Aberfoyle, Chrono
       Achtmaal
       Adegem
       Adegem (a)
       Alenquer
       Alken (a)
       Alphen aan de Rijn
       Alsemberg
       Amiens
       Amsterdam
       Amsterdam (d)
       Annecy (a)
       Antwerpen (a)
       Ardooie
       Armentières
       Arrate
       Aspelare
       Aspet
       Ath
       Aves
       Bagnères-de-Bigorre
       Basel
       Bassevelde
       Bassevelde (a)
       Beersel
       Bellegem
       Bellinzona
       Belsele
       Bergamo
       Beringen
       Berlaar
       Bern (d)
       Bertem
       Beveren
       Beveren-Waas
       Beverwijk
       Biassono
       Bilbao (j)
       Bilbao (m)
       Binche
       Birmingham (d)
       Bissegem
       Blankenberge
       Blanzy
       Boekhoute
       Bologna (f)
       Bonheiden
       Booischot
       Boom
       Boortmeerbeek
       Bordeaux - Angoulême
       Bornem
       Boucles de la Seine St Denis
       Bournemouth (a)
       Boutersem (a)
       Breda
       Bredene
       Bredene (a)
       Bree
       Breganze
       Breite, Criterium
       British Best All Rounder
       Broechem
       Brugge
       Brussel/Bruxelles - Berchem
       Brussel/Bruxelles - Brugge
       Brussel/Bruxelles - Everbeek
       Brussel/Bruxelles - Ingooigem
       Brussel/Bruxelles - Liège, Onafhankelijken
       Brussel/Bruxelles - Sint-Truiden
       Brussel/Bruxelles (b)
       Brussel/Bruxelles (d)
       Brussel/Bruxelles (i)
       Buenos Aires, Zesdaagse
       Buxton, Amateurs
       Campeonato Distrital de Velocidade Lisboa, Baan, Sprint, Portugal
       Campo Grande (a)
       Cancale - Romillé
       Cesa
       Châlon-sur-Saône
       Châteaulin
       Châtelineau
       Charleroi (b)
       Charleroi (c)
       Charleroi, Onafhankelijken
       Charlieu
       Chiny
       Circuit de l'Indre
       Circuit de la Capitale
       Circuit des Cols Pyrénéens
       Circuit des Villes Martyres
       Circuit des Vins de Bourgogne
       Circuit du Jura
       Circuit du Limousin
       Circuit du Maine-Libre
       Circuito de la Ribera de Jalon
       Circuito do Oeste
       Circuito do Ribatejo
       Circuito Valle del Liri
       Clermont-Ferrand
       Collecchio
       Coppa Andrea Boero
       Coppa del Re
       Coppa Gelsomini
       Coppa San Geo
       Critérium du Centre
       Critérium International
       Curia
       Deinze
       Den Haag
       Denderbelle
       Dendermonde
       Denderwindeke
       Denshaw
       Dergano - Affori
       Desselgem
       Deurne
       Deurne
       Diepenbeek
       Dijon - Lyon
       Dikkelvenne
       Dinant
       Dinard
       Dudley
       Dunstable (a)
       Ealing
       Eisden (a)
       Eke
       Eke (a)
       Eksaarde
       Elsloo
       Emelgem
       Ename
       Erembodegem
       Ertvelde
       Esen
       Espéraza
       Figueira da Foz (a)
       Flèche Wallonne
       Fleurus
       Geleen
       Genève (b)
       Gent
       Gent - Wevelgem
       Gent, Criterium
       Getxo
       Giro del Lazio
       Giro del Veneto
       Giro delle Quattro Province Eindklassement
       Giro di Campania
       Giro di Lombardia
       Gistel
       Glasgow (e)
       GP Arsene Mersch
       GP Côte d'Azur
       GP Cyclo-Sport de vitesse, Sprint
       GP d'Armagnac
       GP de la Soierie
       GP de l´UVF, Sprint (b)
       GP de Provence
       GP des Alpes
       GP des Nations
       GP du Débarquement Nord
       GP Futbol de Sobremesa
       GP Victoria Manresa
       GP Ville ouvrières de la Somme
       Gran Premio del Norte
       Grasse
       Gruthuyze
       Gullegem
       Haaltert
       Halen
       Handzame
       Hasselt (b)
       Hasselt (c)
       Hasselt (d)
       Hasselt (e)
       Heist-op-den-Berg
       Heldergem
       Herentals, Criterium
       Heule
       Heusden-Zolder
       Hoboken
       Hofstade
       Hollerich
       Hombeek
       Hooglede
       Ichtegem
       Ichtegem (a)
       Ichtegem (b)
       Ichtegem (c)
       Ingelmunster
       Ingleton (a)
       Issoire (c)
       Izegem
       Izegem (a)
       Izegem (b)
       Izegem (c)
       Izegem (d)
       Jabbeke
       Jambes
       Joinville
       København (c)
       København, Sprint
       København, Sprint, Amateurs
       Kalken (a)
       Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van Vlaanderen, Op de weg, Onafhankelijken, België
       Kapelle-op-den-Bos
       Keerbergen
       Kessel-Lo
       Kieldrecht
       Kieldrecht (a)
       Kinrooi
       Knesselare
       Knokke-Heist
       Koningshooikt
       Kontich
       Koolskamp
       Kortemark
       Kortenaken
       Kortrijk, Criterium
       Krommenie
       Kruishoutem
       Kuurne
       Kuurne - Brussel - Kuurne
       La Grand'Combe
       La Louvière
       La Louvière (a)
       La Turbie
       Laken
       Langemark
       Lausanne (a)
       Le Creusot
       Lebbeke
       Lebbeke (a)
       Lebbeke (b)
       Lede
       Ledegem (a)
       Legnano
       Legnano (b)
       Lembeek
       Lendelede
       Lens
       Leuven (a)
       Liège
       Liège (e)
       Lichtervelde
       Lier (a)
       Limoges
       Linköping, Elite/U23
       Lisboa (aa)
       Lisboa (ac)
       Lisboa (ad)
       Lisboa (x)
       Lisboa (y)
       Lisboa, Ploegkoers
       Livramento
       Llançà
       Lokeren
       Lokeren (a)
       London (ab)
       London (w)
       London (x)
       Lotenhulle
       Lubbeek (a)
       Ludlow
       Lugano
       Lummen
       Luxembourg (b)
       Lyon (h)
       Maastricht (c)
       Machelen
       Maggiora
       Malveira
       Manchester (f)
       Marangoni
       Marche-en-Famenne
       Mariakerke
       Mariakerke (a)
       Marseille - Nice
       Marseille (e)
       Maubeuge
       Mealhada
       Mechelen
       Mechelen (a)
       Melle
       Mendrisio (a)
       Mercedes
       Mere
       Merksem (a)
       Metz - Luxembourg
       Meulebeke (a)
       Meux, Onafhankelijken
       Middelkerke
       Middelkerke (a)
       Mieres
       Milano - Torino
       Milano - Varzi
       Milazzo (a)
       Moen
       Mol (a)
       Mol, Dernycriterium
       Molles
       Mont Faron - Ligne
       Mont-Cauvaire
       Mont-sur-Marchienne
       Montferrand
       Montluçon
       Montluçon (a)
       Montluçon (b)
       Montluçon (e)
       Montluçon (f)
       Monza (a)
       Moorsele
       Moorslede
       Moscavide
       Mouscron
       Namur
       Nantes
       Nantes - Les Sables-d'Olonne
       Nantua
       Naranco
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Profs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Onafhankelijken, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Profs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Profs, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Onafhankelijken, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Onafhankelijken, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Onafhankelijken, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegenklassement, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Polen
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
       Nazareth
       Neder-Over-Heembeek
       Nederzwalm-Hermelgem
       Neeroeteren
       Neerpelt
       Nevers
       Newcastle (c)
       Nice
       Nice
       Nice (f)
       Nidderdale
       Niel
       Nieuwerkerken
       Nijlen
       Ninove
       Ninove (a)
       Ninove (b)
       Nokere
       Odense
       Oedelem
       Oerlikon
       Olsene
       Omloop der Vlaamse Gewesten, Onafhankelijken
       Omloop Het Nieuwsblad
       Omloop van België
       Omloop van de Kempen
       Oostduinkerke
       Oostham
       Oostkamp
       Oostrozebeke
       Oostrozebeke (a)
       Oostrozebeke, Criterium
       Opwijk
       Opwijk (a)
       Ospedaletti
       Outer
       Outer (a)
       Overmere
       Pétange, Onafhankelijken
       Pâturages
       Pamplona (a)
       Paris - Évreux
       Paris - Ézy
       Paris - Alençon
       Paris - Arras
       Paris - Caen
       Paris - Limoges
       Paris - Mantes
       Paris - Reims
       Paris - Roubaix
       Paris - Tours
       Paris (a)
       Paris (aa)
       Paris (c)
       Paris, Omnium
       Paris, Ploegkoers
       Paris, Sprint
       Paris, Sprint, Amateurs
       Peer, Criterium
       Penafiel
       Pescara
       Petegem
       Pittem
       Plouay (a)
       Pluneret
       Prato
       Prix de l'Ouverture, Ploegkoers
       Prix Goullet-Fogler, Ploegkoers (b)
       Prix Houlier-Comès, Ploegkoers (c)
       Prix Raynaud - Dayen, Ploegkoers (d)
       Putte
       Putte-Kapellen
       Quimperlé
       Ramsel, Onafhankelijken
       Ransart (a)
       Rekem
       Rijmenam
       Riom
       Roeselare (a)
       Roeselare (b)
       Roeselare, Criterium
       Rollegem-Kapelle
       Ronde des Mousquetaires
       Ronde van Vlaanderen
       Ronde van Vlaanderen, Onafhankelijken
       Roosendaal (a)
       Roskilde, Amateurs
       Rotterdam
       Ruiselede
       Rumbeke
       Rumbeke (a)
       Rumbeke (b)
       Rumst
       Saint-Étienne
       Saint-Étienne - Montluçon
       Saint-Etienne (a)
       Saint-Ghislain
       Saint-Ghislain (a)
       Saint-Hubert
       Salta
       San Antonio
       San Ignacio
       Santo Stefano Lodigiano
       Sanvignes
       Sardinero
       Schaarbeek
       Scheldewindeke
       Schelle
       Scottish Championship, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
       Shrewsbury
       Sierra de Guadarrama
       Sijsele
       Sinaai
       Sint-Amandsberg
       Sint-Eloois-Winkel
       Sint-Genesius-Rode
       Sint-Joris-Weert
       Sint-Katelijne-Waver
       Sint-Lambrechts-Woluwe
       Sint-Lievens-Houtem
       Sint-Niklaas
       Sint-Niklaas (a)
       Sint-Niklaas (b)
       Sint-Niklaas, Criterium
       Sint-Truiden
       Sint-Truiden (a)
       Sittard-Geleen
       Solleröloppet
       South Elmsall
       Stabroek
       Steenbergen (a)
       Stekene
       Stekene (a)
       Stockholm
       Stokesley
       Strijpen
       Subida a Arantzazu Eindklassement
       Subida a Santo Domingo
       Temse
       Teralfene
       Thizy
       Tielt
       Tienen
       Tongeren
       Torhout (a)
       Torhout (b)
       Torhout (c)
       Torres Vedras (b)
       Tortosa
       Tour de Corrèze
       Tour du Lac Léman
       Tournai (a)
       Tre Valli Varesine
       Treviso (a)
       Trofeo del Sprint
       Trofeo Francisco Candela
       Trofeo Jaumendreu
       Trofeo Minardi
       Trophée International du Sud-Ouest
       Uppsala, Elite/U23
       Ursel
       Veldegem
       Velzeke-Ruddershove (a)
       Veurne
       Vicenza - Bionde
       Vichte
       Vila do Conde
       Villafranca de Ordizia
       Vilvoorde
       Vitoria (b)
       Vuelta a Guipuzcoa
       Waarschoot
       Waarschoot (a)
       Waasmunster
       Wanze
       Waregem
       Waregem (a)
       Waregem (b)
       Waregem (c)
       Waregem (d)
       Warsage
       Wavre
       Welden
       Wespelaar
       West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
       Westerlo
       Westmeerbeek
       Wichelen
       Wieze
       Wijnendale
       Willebroek
       Willebroek (a)
       Wilmarsdonk
       Wilrijk, Dernycriterium
       Wiltz
       Wingene
       Wintham
       Zürich
       Zürich - Davos Dorf
       Zürich - Lausanne
       Zürich, Amateurs
       Zaandam
       Zarren
       Zedelgem (a)
       Zele
       Zingem, Criterium
       Zoerle-Parwijs
       Zomergem
       Zonhoven (a)
       Zonhoven (b)
       Zottegem
       Zottegem (a)
       Zwijnaarde

    rss

    Members online: