Etappewedstrijden
   Bairrão
   Barcelona (a)
   Brighton - Glasgow
   Circuito del Norte
   Criterium du Midi
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   Eke (a)
   Giro della Provincia di Reggio Calabria
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Paris, Ploegkoers
   Piemonte
   Ronde van België
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Tour de Luxembourg
   Tour du Calvados
   Trieste - Varna
   Volta a Galicia
   Volta a Galicia
   Volta Ciclista a Catalunya
   Vuelta a España
   Vuelta al Valle
Andere wedstrijden
   Aaigem
   Aaigem (a)
   Aalst
   Aalst, Criterium
   Aalter (a)
   Aalter (b)
   Aarschot
   Aberfoyle, Chrono
   Achtmaal
   Adegem
   Adegem (a)
   Alenquer
   Alken (a)
   Alphen aan de Rijn
   Alsemberg
   Amiens
   Amsterdam
   Amsterdam (d)
   Annecy (a)
   Antwerpen (a)
   Ardooie
   Armentières
   Arrate
   Aspelare
   Aspet
   Ath
   Aves
   Bagnères-de-Bigorre
   Balgerhoeke
   Barcelona - Granollers
   Basel
   Bassevelde
   Bassevelde (a)
   Beersel
   Bellegem
   Bellinzona
   Belsele
   Bergamo
   Beringen
   Berlaar
   Bern (d)
   Bertem
   Beveren
   Beveren-Waas
   Beverwijk
   Biassono
   Bilbao (j)
   Bilbao (m)
   Binche
   Birmingham (b)
   Bissegem
   Blankenberge
   Blanzy
   Boekhoute
   Bologna (f)
   Bonheiden
   Booischot
   Boom
   Boortmeerbeek
   Bordeaux - Angoulême
   Bornem
   Boucles de la Seine St Denis
   Bournemouth
   Boutersem (a)
   Breda
   Bredene
   Bredene (a)
   Bree
   Breganze
   Breite, Criterium
   Bretenoux, Criterium
   British Best All Rounder
   Broechem
   Brugge
   Brussel/Bruxelles - Berchem
   Brussel/Bruxelles - Brugge
   Brussel/Bruxelles - Everbeek
   Brussel/Bruxelles - Ingooigem
   Brussel/Bruxelles - Liège, Onafhankelijken
   Brussel/Bruxelles - Sint-Truiden
   Brussel/Bruxelles (b)
   Brussel/Bruxelles (d)
   Brussel/Bruxelles (i)
   Buenos Aires, Zesdaagse
   Buxton, Amateurs
   Campeonato Distrital de Velocidade Lisboa, Baan, Sprint, Portugal
   Campo Grande (a)
   Cancale - Romillé
   Cesa
   Châlon-sur-Saône
   Châteaulin
   Châtelineau
   Charleroi (b)
   Charleroi (c)
   Charleroi, Onafhankelijken
   Charlieu
   Chiny
   Circuit de l'Indre
   Circuit de la Capitale
   Circuit des Cols Pyrénéens
   Circuit des Villes Martyres
   Circuit des Vins de Bourgogne
   Circuit du Jura
   Circuit du Limousin
   Circuit du Maine-Libre
   Circuito de la Ribera de Jalon
   Circuito do Oeste
   Circuito do Ribatejo
   Circuito Valle del Liri
   Clermont-Ferrand
   Collecchio
   Coppa Andrea Boero
   Coppa del Re
   Coppa Gelsomini
   Coppa San Geo
   Critérium du Centre
   Critérium International
   Curia
   Deinze (a)
   Den Haag (a)
   Denderbelle
   Dendermonde
   Denderwindeke
   Denshaw
   Dergano - Affori
   Desselgem
   Deurne
   Deurne
   Diepenbeek
   Dijon - Lyon
   Dikkelvenne
   Dinant
   Dinard
   Dudley
   Dunstable (a)
   Ealing
   Eisden (a)
   Eke
   Eke (a)
   Eksaarde
   Elsloo
   Emelgem
   Ename
   Erembodegem
   Ertvelde
   Esen
   Espéraza
   Figueira da Foz (a)
   Flèche Wallonne
   Fleurus (a)
   Geleen
   Genève (b)
   Gent
   Gent - Wevelgem
   Gent, Criterium
   Getxo
   Giro del Lazio
   Giro del Veneto
   Giro delle Quattro Province Eindklassement
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Gistel
   Glasgow (d)
   GP Arsene Mersch
   GP Côte d'Azur
   GP Cyclo-Sport de vitesse, Sprint
   GP d'Armagnac
   GP de la Soierie
   GP de l´UVF, Sprint (b)
   GP de Provence
   GP des Alpes
   GP du Débarquement Nord
   GP Futbol de Sobremesa
   GP Victoria Manresa
   GP Ville ouvrières de la Somme
   Gran Premio del Norte
   Grand Prix des Nations
   Grasse
   Gruthuyze
   Gullegem
   Haaltert
   Halen
   Handzame
   Hasselt (c)
   Hasselt (d)
   Hasselt (e)
   Hasselt (f)
   Heist-op-den-Berg
   Heldergem
   Herentals, Criterium
   Heule
   Heusden-Zolder
   Hoboken
   Hofstade
   Hollerich
   Hombeek
   Hooglede
   Ichtegem
   Ichtegem (a)
   Ichtegem (b)
   Ichtegem (c)
   Ingelmunster
   Ingleton
   Issoire (c)
   Izegem
   Izegem (a)
   Izegem (b)
   Izegem (c)
   Izegem (d)
   Jabbeke
   Jambes
   Joinville
   København (c)
   København, Sprint
   København, Sprint, Amateurs
   Kalken (a)
   Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
   Kampioenschap van Vlaanderen, Op de weg, Onafhankelijken, België
   Kapelle-op-den-Bos
   Keerbergen
   Kessel-Lo
   Kieldrecht
   Kieldrecht (a)
   Kinrooi
   Knesselare
   Knokke-Heist
   Koningshooikt
   Kontich
   Koolskamp
   Kortemark
   Kortenaken
   Kortrijk, Criterium
   Krommenie
   Kruishoutem
   Kuurne
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   La Grand'Combe
   La Louvière
   La Louvière (a)
   La Turbie
   Laken
   Langemark
   Lausanne (a)
   Le Creusot
   Lebbeke
   Lebbeke (a)
   Lebbeke (b)
   Lede
   Ledegem (a)
   Legnano
   Legnano (b)
   Lembeek
   Lendelede
   Lens
   Leuven (a)
   Liège
   Liège (e)
   Lichtervelde
   Lier (a)
   Limoges
   Linköping
   Lisboa (aa)
   Lisboa (ac)
   Lisboa (ad)
   Lisboa (x)
   Lisboa (y)
   Lisboa, Ploegkoers
   Livramento
   Lokeren
   Lokeren (a)
   London (x)
   London (y)
   London, Criterium (a)
   Lotenhulle
   Lubbeek (a)
   Ludlow
   Lugano
   Lummen
   Luxembourg (b)
   Lyon (h)
   Maastricht (c)
   Machelen
   Maggiora
   Malveira
   Manchester (f)
   Marangoni
   Marche-en-Famenne
   Mariakerke
   Mariakerke (a)
   Marseille - Nice
   Marseille (e)
   Maubeuge
   Mealhada
   Mechelen
   Mechelen (a)
   Melle
   Mendrisio (b)
   Mercedes
   Mere
   Merksem (a)
   Metz - Luxembourg
   Meulebeke (a)
   Meux, Onafhankelijken
   Middelkerke
   Middelkerke (a)
   Mieres
   Milano - Torino
   Milano - Varzi
   Milazzo (a)
   Moen
   Mol
   Mol, Dernycriterium
   Molles
   Mont Faron
   Mont-Cauvaire
   Mont-sur-Marchienne
   Montferrand
   Montluçon
   Montluçon (a)
   Montluçon (b)
   Montluçon (e)
   Montluçon (f)
   Monza (a)
   Moorsele
   Moorslede
   Moscavide
   Mouscron
   Namur
   Nantes - Les Sables-d'Olonne
   Nantes (a)
   Nantua
   Naranco
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 5 mijl, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Profs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Onafhankelijken, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Profs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Profs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Onafhankelijken, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Onafhankelijken, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Onafhankelijken, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Polen
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   Nazareth
   Neder-Over-Heembeek
   Nederzwalm-Hermelgem
   Neeroeteren
   Neerpelt
   Nevers
   Newcastle (j)
   Nice
   Nice
   Nice (f)
   Nidderdale
   Niel
   Nieuwerkerken
   Nijlen
   Ninove
   Ninove (a)
   Ninove (b)
   Nokere
   Odense
   Oedelem
   Oerlikon
   Olsene
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Onafhankelijken
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop van België
   Omloop van de Kempen
   Oostduinkerke
   Oostham
   Oostkamp
   Oostrozebeke
   Oostrozebeke (a)
   Oostrozebeke, Criterium
   Opwijk
   Opwijk (a)
   Ospedaletti
   Outer
   Outer (a)
   Overmere
   Pétange, Onafhankelijken
   Pâturages
   Pamplona (a)
   Paris - Évreux
   Paris - Ézy
   Paris - Alençon
   Paris - Arras
   Paris - Caen
   Paris - Limoges
   Paris - Mantes
   Paris - Reims
   Paris - Roubaix
   Paris - Tours
   Paris (a)
   Paris (aa)
   Paris (c)
   Paris, Omnium
   Paris, Ploegkoers
   Paris, Sprint
   Paris, Sprint, Amateurs
   Peer, Criterium
   Penafiel
   Pescara
   Petegem
   Pittem
   Plouay (a)
   Pluneret
   Prato
   Prix de l'Ouverture, Ploegkoers
   Prix Goullet-Fogler, Ploegkoers (b)
   Prix Houlier-Comès, Ploegkoers (c)
   Prix Raynaud - Dayen, Ploegkoers (d)
   Putte
   Putte-Kapellen
   Quimperlé
   Ramsel, Onafhankelijken
   Ransart (a)
   Rekem
   Rijmenam
   Riom
   Roeselare (a)
   Roeselare (b)
   Roeselare, Criterium
   Rollegem-Kapelle
   Ronde des Mousquetaires
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Onafhankelijken
   Roosendaal (a)
   Roskilde, Amateurs
   Rotterdam
   Ruiselede
   Rumbeke
   Rumbeke (a)
   Rumbeke (b)
   Rumst
   Saint-Étienne
   Saint-Étienne - Montluçon
   Saint-Etienne (a)
   Saint-Ghislain
   Saint-Ghislain (a)
   Saint-Hubert
   Salta
   San Antonio
   San Ignacio (a)
   Santo Stefano Lodigiano
   Sanvignes
   Sardinero
   Schaarbeek
   Scheldewindeke
   Schelle
   Scottish Championship, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Shrewsbury, Criterium
   Sierra de Guadarrama
   Sijsele
   Sinaai (a)
   Sint-Amandsberg
   Sint-Eloois-Winkel
   Sint-Genesius-Rode
   Sint-Joris-Weert
   Sint-Katelijne-Waver
   Sint-Lambrechts-Woluwe
   Sint-Lievens-Houtem
   Sint-Niklaas (a)
   Sint-Niklaas (b)
   Sint-Niklaas (c)
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Truiden (a)
   Sint-Truiden (b)
   Sittard-Geleen
   Sollerön
   South Elmsall
   Stabroek
   Steenbergen (a)
   Stekene
   Stekene (a)
   Stockholm (a)
   Stokesley
   Strijpen
   Subida a Arantzazu Eindklassement
   Subida a Santo Domingo
   Temse
   Teralfene
   Thizy
   Tielt
   Tienen
   Tongeren
   Torhout (a)
   Torhout (b)
   Torhout (c)
   Torres Vedras (a)
   Tortosa
   Tour de Corrèze
   Tour du Lac Léman
   Tournai (a)
   Tre Valli Varesine
   Treviso (a)
   Trofeo del Sprint
   Trofeo Francisco Candela
   Trofeo Minardi
   Trophée International du Sud-Ouest
   Uppsala, Elite/U23
   Ursel
   Veldegem
   Velzeke-Ruddershove (a)
   Veurne
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Vila do Conde
   Villafranca de Ordizia
   Vilvoorde
   Vitoria (b)
   Vuelta a Guipuzcoa
   Waarschoot
   Waarschoot (a)
   Waasmunster
   Wanze
   Waregem
   Waregem (a)
   Waregem (b)
   Waregem (c)
   Waregem (d)
   Warsage
   Wavre
   Welden
   Wespelaar
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   Westerlo
   Westmeerbeek
   Wichelen
   Wieze
   Wijnendale
   Willebroek
   Willebroek (a)
   Wilmarsdonk
   Wilrijk, Dernycriterium
   Wiltz
   Wingene
   Wintham
   Zürich
   Zürich - Davos Dorf
   Zürich - Lausanne
   Zürich, Amateurs
   Zaandam
   Zarren
   Zedelgem (b)
   Zele
   Zingem, Criterium
   Zoerle-Parwijs
   Zomergem
   Zonhoven (a)
   Zonhoven (b)
   Zottegem
   Zottegem (a)
   Zwijnaarde