Etappewedstrijden
   Barcelona - Madrid
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Pyrénées Orientales
   Circuit du Morbihan
   Circuit du Morbihan
   Criterium des Aiglons
   Criterium du Midi
   Erfurt
   Giro d'Italia
   Giro di Sicilia
   GP Wolber
   Jabbeke
   Košice - Tatry - Košice
   Nice - Toulon - Nice
   Piemonte
   Ronde van België
   Tour de France
   Tour de l'Ouest
   Volta a Galicia
   Volta a Portugal
   Volta Ciclista a Catalunya
   Vuelta a Levante
   Vuelta a Mallorca
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
Andere wedstrijden
   's-Hertogenbosch
   50 Km da União
   Aarschot
   Alcobaça
   Amsterdam, Zesdaagse
   Angers, Sprint
   Annecy
   Antibes
   Asti, U23
   Ategorrieta
   Atlantic City, Zesdaagse
   Béziers (a)
   Barcelona (a)
   Bassano - Monte Grappa
   Berchem
   Bergen op Zoom
   Berlin - Leipzig
   Berlin (c)
   Berlin, Zesdaagse
   Berlin, Zesdaagse (a)
   Bern (d)
   Biassono
   Bilbao (j)
   Bissegem
   Blanzy
   Bologna - Passo della Raticosa
   Bologna (d)
   Bombarral
   Boom
   Bordeaux - Paris
   Boussac
   Brasschaat (a)
   Breganze
   Brisbane, Zesdaagse
   British Best All Rounder
   Brussel/Bruxelles - Charleroi
   Brussel/Bruxelles - Jupille
   Brussel/Bruxelles - Liège, Onafhankelijken
   Brussel/Bruxelles - Luxemburg - Mondorf
   Brussel/Bruxelles - Oupeye
   Brussel/Bruxelles, Zesdaagse
   Burgos
   Caivano
   Cambrai
   Campeonato Distrital de Velocidade Lisboa, Baan, Sprint, Portugal
   Cannes
   Cannes (b)
   Cartaxo
   Casentino
   Cesa
   Châteaurenard
   Chaam, Criterium
   Challenge Sedis
   Chanteloup-les-Vignes (a)
   Charlieu
   Chartres-de-Bretagne
   Chicago, Zesdaagse
   Chicago, Zesdaagse (a)
   Circuit de Béarn
   Circuit de l'Indre
   Circuit de la Manche
   Circuit des Cols Pyrénéens
   Circuit des Monts du Roannais
   Circuit du Cantal
   Circuit du Forez
   Circuit du Jura
   Circuit du Pas de Calais
   Circuit Franco-Belge
   Circuito Castelli Romani
   Circuito de la Ribera de Jalon
   Circuito Montserty
   Clermont-Ferrand
   Collecchio
   Coppa Andrea Boero
   Coppa Arpinati
   Coppa Catene Regina
   Coppa del Re
   Coppa San Geo
   Critérium des As
   Critérium International
   Critérium International de Cyclo-cross, Cyclocross (c)
   Cuorgnè
   De Panne (a)
   Dijon (b)
   Dinteloord
   Doble Bragado Eindklassement
   Donostia/San Sebastián (a)
   Dortmund, Zesdaagse
   Dunkerque (b)
   Eeklo
   Engis
   Erembodegem
   Ertvelde (b)
   Figueira da Foz (a)
   Fourmies
   Frankfurt am Main, Zesdaagse
   Fynmesterkab
   Gedserløbet
   Genève (b)
   Gent
   Giro del Piave
   Giro dell'Umbria
   Giro della Toscana
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Giro do Minho
   GP Cyclo-Sport de vitesse, Sprint
   GP de l'Armistice
   GP de l'UCI, Sprint
   GP de la République, Sprint (a)
   GP de la Sarthe
   GP de l´UVF, Sprint (b)
   GP de Lorraine
   GP Industria
   GP Republica
   Grand Prix des Nations
   Grasse
   Hekelgem
   Heysel, Sprint
   Hoboken
   Hoegaarden (d)
   Hoogerheide
   Hulst, Criterium
   Ieper
   Issoire (c)
   Jabbeke
   København (c)
   København, Amateurs (a)
   København, Sprint
   København, Sprint, Amateurs
   Köln (a)
   Köln, Amateurs
   Köln, Zesdaagse
   Kalundborg
   Kampioenschap van Zagreb, Op de weg, Elite, Joegoslavië
   Kapellen (a)
   Klausenpass
   Kontich
   Koolskamp
   Kortrijk, Criterium
   Kruishoutem
   La Turbie
   La Turbie (a)
   Landen
   Lede
   Legnano
   Liège
   Lier (a)
   Lille (b)
   Lille (c)
   Linköping
   Lisboa - Benavente
   Lisboa - Coimbra
   Lisboa - Sintra
   Lisboa (b)
   Lisboa (d)
   Lisboa (r)
   Lisboa (t)
   Lisboa (u)
   Lisboa (w)
   Lokeren
   Loro Ciuffenna
   Los Angeles, Zesdaagse
   Lutlommel
   Luxembourg (b)
   Lyon
   Manchester, Amateurs
   Manchester, Sprint, Amateurs
   Marseille - Lyon
   Marseille - Nice
   Marseille (c)
   Marseille, Zesdaagse
   Media Agua
   Melsele
   Melsele (a)
   Menen, Onafhankelijken
   Mercedes
   Mere
   Mere (a)
   Merksem
   Milano - La Spezia
   Milano - Mantova
   Milano - Modena
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milwaukee, Zesdaagse
   Milwaukee, Zesdaagse (a)
   Minneapolis, Zesdaagse
   Mont Agel
   Mont Faron
   Montréal, Zesdaagse
   Montréal, Zesdaagse (a)
   Nantes - Les Sables-d'Olonne
   Nantes (a)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 10 km, Amateurs, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 750 m, Profs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Onafhankelijken, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Profs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Profs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Joegoslavië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, 100 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, 100 km, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, 100 km, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Onafhankelijken, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Onafhankelijken, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Onafhankelijken, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nevers
   New York City, Zesdaagse
   New York City, Zesdaagse (a)
   Nice
   Nice - Mont Agel
   Nice (a)
   Nice (b)
   Nice (f)
   Niel
   Ninove
   Ninove (c)
   Nordisk Mesterskab, Baan, 1 km, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Baan, 10 km, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegenklassement, Amateurs
   Oggiono
   Olympische Spelen, Baan, 1 km, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Sprint
   Olympische Spelen, Baan, Tandem, Amateurs
   Olympische Spelen, Op de weg, Amateurs
   Olympische Spelen, Op de weg, Ploegenklassement, Amateurs
   Omloop der Vlaamse Gewesten
   Omloop van België
   Omloop van het Vlaamse Land, Onafhankelijken
   Omloop van Noord-West Brabant
   Oostende (d)
   Oostkamp
   Ossendrecht
   Oudenbosch
   Overpelt
   Paris - Ézy
   Paris - Angers
   Paris - Argentan
   Paris - Arras
   Paris - Belfort
   Paris - Brussel
   Paris - Caen
   Paris - Château-Thierry
   Paris - Chauny
   Paris - Contres
   Paris - Douai
   Paris - Dunkerque
   Paris - Fourmies
   Paris - Hénin-Liétard
   Paris - L'Aigle
   Paris - Lille
   Paris - Limoges
   Paris - Montrichard
   Paris - Nancy
   Paris - Reims
   Paris - Rennes
   Paris - Roubaix
   Paris - Sens
   Paris - Soissons
   Paris - Somain
   Paris - Tours
   Paris - Valenciennes
   Paris - Vichy
   Paris (ab)
   Paris (c)
   Paris, Ploegkoers
   Paris, Sprint
   Paris, Sprint, Amateurs
   Paris, Zesdaagse
   Philadelphia, Zesdaagse
   Philadelphia, Zesdaagse (a)
   Plouay (a)
   Poitiers
   Porto - Lisboa
   Porto - Vigo
   Predappio Alta - Roma
   Prix du Salon, Ploegkoers (a)
   Prix Goullet-Fogler, Ploegkoers (b)
   Putte-Kapellen
   Reus
   Riom
   Roeselare (d)
   Ronde van België, Onafhankelijken Eindklassement
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Onafhankelijken
   Ronde van West-Brabant
   Roosendaal (a)
   Roskilde, Amateurs
   Saint-Michel
   Salta
   Santo Stefano Lodigiano
   Schoten (a)
   Sierra de Guadarrama
   Sijsele
   Sint-Amandsberg
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sion
   Sjællandsmesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken
   Sjaelland Rundt
   Sodupe
   Sospel
   Stekene
   Stockholm (a)
   Temse
   Temse (a)
   Thizy
   Tienen
   Toronto, Zesdaagse
   Toronto, Zesdaagse (a)
   Toulon - Nice
   Tour de Corrèze
   Tour de Corse Eindklassement
   Tour de Hongrie Eindklassement
   Tour du Lac Léman
   Tour du Vaucluse
   Tourcoing
   Tournai (a)
   Tre Valli Varesine
   Treviso - Monte Grappa
   Treviso (a)
   Uppsala, Elite/U23
   Valladolid (b)
   Vancouver, Zesdaagse
   Vichte
   Vichy - Lyon
   Villafranca de Ordizia
   Villeneuve-sur-Lot
   Vilvoorde
   Vilvoorde (b)
   Volta a Portugal em Miniatura
   Vuelta a Alava
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   Westkapelle
   Wetteren, Dernycriterium
   Wilrijk, Dernycriterium
   Wingene
   Wouw
   Zürich
   Zaventem, Onafhankelijken
   Zelzate
   Zottegem (a)
   Zottegem (b)
   Zwijnaarde