Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




   Sid Barras

  0
Voornaam: Sid
Achternaam: Barras
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: 66 jaar
Geboortedatum: 03-04-1948
Geboorteplaats:
Professional: 1970-1987
Familiebanden

Ploegen

1970     Bantel - Raleigh (Groot-Brittannië) 
1971     Bantel (Groot-Brittannië) 
1972     Bantel (Groot-Brittannië) 
1973     Bantel (Groot-Brittannië) 
1974     TI - Raleigh (Groot-Brittannië) 
1975     TI - Raleigh (Nederland) 
1976     Bantel (Groot-Brittannië) 
1977     Bantel (Groot-Brittannië) 
1978     Viking - Campagnolo (Groot-Brittannië) 
1979     Carlton - Weinmann (Groot-Brittannië) 
1980     Weinmann (Groot-Brittannië) 
1981     Coventry Eagle (Groot-Brittannië) 
1982     Falcon (Groot-Brittannië) 
1983     Falcon (Groot-Brittannië) 
1984     Falcon (Groot-Brittannië) 
1985     Moducel (Groot-Brittannië) 
1986     Moducel (Groot-Brittannië) 
1987     Watertech - Dawes (Groot-Brittannië) 

Uitslagen

Alle wedstrijden
Toon:
1967    3e in Southport, Groot-Brittannië 
1968    3e in Archer International Grand Prix, Groot-Brittannië 
1968    1e in 4e etappe Milk Race (Tour of Britain) , Weston-super-Mare (North Somerset), Groot-Brittannië 
1968    2e in 6e etappe Milk Race (Tour of Britain) , Llandudno (Conwy), Groot-Brittannië 
1968    1e in 7e etappe Milk Race (Tour of Britain) , Stoke-on-Trent (Stoke-on-Trent), Groot-Brittannië 
1968    3e in 13e etappe Milk Race (Tour of Britain) , Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië 
1968    5e in Eindklassement Milk Race (Tour of Britain) , Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië 
1969    1e in 7e etappe Milk Race (Tour of Britain) , New Brighton (Merseyside), Groot-Brittannië 
1969    2e in 8e etappe Milk Race (Tour of Britain) , Stoke-on-Trent (Stoke-on-Trent), Groot-Brittannië 
1970    1e in Eindklassement Tour of Falcon, Groot-Brittannië 
1970    2e in Bakewell (Tour of the Peak) , Groot-Brittannië 
1970    3e in Chandy Grand Prix, Groot-Brittannië 
1970    3e in Eckington (Eckington Road Race) , Groot-Brittannië 
1970    1e in Leeds - St. Christopher, Groot-Brittannië 
1970    1e in London - Holyhead, Groot-Brittannië 
1970    3e in Solihull (Solihull Grand Prix) , Groot-Brittannië 
1970    3e in Southport, Groot-Brittannië 
1970    1e in Tynedraft, Groot-Brittannië 
1970    1e in 3e etappe Wills, Groot-Brittannië 
1971    1e in Blaydon, Groot-Brittannië 
1971    1e in Brighton, Groot-Brittannië 
1971    3e in Dover - Gravesend, Groot-Brittannië 
1971    1e in London, Groot-Brittannië 
1971    2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Groot-Brittannië, Groot-Brittannië 
1971    2e in Sheffield, Criterium, Groot-Brittannië 
1971    3e in Eindklassement Silverstone Trophy , Groot-Brittannië 
1971    10e in Solihull (Solihull Grand Prix) , Groot-Brittannië 
1971    1e in 4e etappe Wills, Groot-Brittannië 
1971    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Hull (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië 
1971    2e in Harworth (Tom Simpson Memorial) , Groot-Brittannië 
1972    2e in Balderton, Groot-Brittannië 
1972    2e in Car Colston, Groot-Brittannië 
1972    1e in Chandy Grand Prix, Groot-Brittannië 
1972    1e in Chequers Grand Prix , Groot-Brittannië 
1972    1e in Cheshire, Groot-Brittannië  + Danny Horton 
1972    1e in Coventry (Embassy GP) , Groot-Brittannië 
1972    1e in Davies & Jeggo Criterium, Groot-Brittannië 
1972    1e in 2e etappe Derbyshire (c) (Derbyshire Tour) , Groot-Brittannië 
1972    2e in Eindklassement Easter Two Day, Groot-Brittannië 
1972    1e in Islington, Groot-Brittannië 
1972    1e in Islington (d), Groot-Brittannië 
1972    1e in London - Battle - London, Groot-Brittannië 
1972    1e in Manchester, Groot-Brittannië 
1972    3e in Marsden, Groot-Brittannië 
1972    1e in Nottingham (a), Groot-Brittannië 
1972    1e in Saintt John's Benefit, Groot-Brittannië 
1972    1e in Shropshire (Shropshire Star) , Groot-Brittannië 
1972    1e in Solihull (Solihull Grand Prix) , Groot-Brittannië 
1972    1e in Stoneleigh, Groot-Brittannië 
1972    3e in Torquay, Australië 
1972    1e in 1e etappe Tour of the North, Groot-Brittannië 
1972    1e in 4e etappe Tour of the North, Groot-Brittannië 
1972    3e in Eindklassement Tour of the Redhill, Groot-Brittannië 
1972    1e in 4e etappe Wills, Groot-Brittannië 
1972    1e in Woodstock, Groot-Brittannië 
1972    2e in Worksop, Groot-Brittannië 
1972    2e in Southport, Southport (Sefton), Groot-Brittannië 
1973    2e in Basildon, Groot-Brittannië 
1973    1e in Davies & Jeggo Criterium, Groot-Brittannië 
1973    2e in Eindklassement Golden Wheel Series, Groot-Brittannië 
1973    1e in Hillingdon (Archer Spring GP) , Groot-Brittannië 
1973    3e in Hillington, Groot-Brittannië 
1973    2e in Leeds, Groot-Brittannië 
1973    1e in London - Battle - London, Groot-Brittannië 
1973    1e in Morecambe, Groot-Brittannië 
1973    1e in Nantwich, Groot-Brittannië 
1973    1e in Newark , Groot-Brittannië 
1973    1e in Parker Memorial, Groot-Brittannië 
1973    1e in Southport, Groot-Brittannië 
1973    1e in Wentworth GP, Groot-Brittannië 
1973    1e in 1e etappe Wills, Groot-Brittannië 
1973    1e in Woodstock, Groot-Brittannië 
1973    1e in 1e etappe Tour de Suisse (Ronde van Zwitserland) , Hendschiken (Aargau), Zwitserland 
1973    1e in Harworth (Tom Simpson Memorial) , Groot-Brittannië 
1974    1e in Harworth, Groot-Brittannië 
1974    1e in Hertford, Groot-Brittannië 
1974    1e in Leek , Groot-Brittannië 
1974    1e in London (q) (Etham) , Groot-Brittannië 
1974    1e in Middlesbrough, Groot-Brittannië 
1974    2e in Morecambe, Groot-Brittannië 
1974    1e in Morecambe (b), Groot-Brittannië 
1974    1e in Nottingham (a), Groot-Brittannië 
1974    1e in Redcar, Groot-Brittannië 
1974    1e in Sheffield, Groot-Brittannië 
1974    3e in Southport, Groot-Brittannië 
1974    2e in Stevenage, Groot-Brittannië 
1974    1e in 1e etappe Blackpool (b), Groot-Brittannië 
1974    1e in Harworth (Tom Simpson Memorial) , Groot-Brittannië 
1975    1e in Birmingham (a), Groot-Brittannië 
1975    1e in Brooklands, Groot-Brittannië 
1975    2e in Chatham, Groot-Brittannië 
1975    1e in Cleethorpes, Groot-Brittannië 
1975    1e in Davies & Jeggo Criterium, Groot-Brittannië 
1975    1e in Felixstowe, Groot-Brittannië 
1975    1e in Harrogate, Groot-Brittannië 
1975    1e in Harrogate (b), Groot-Brittannië 
1975    1e in Haverhill, Groot-Brittannië 
1975    2e in Huddersfield, Criterium, Groot-Brittannië 
1975    1e in Ipswich, Groot-Brittannië 
1975    1e in 2e etappe Makro-Aro Two Days , Groot-Brittannië 
1975    2e in Eindklassement Makro-Aro Two Days , Groot-Brittannië 
1975    1e in Penn Street, Groot-Brittannië 
1975    1e in Rochdale, Groot-Brittannië 
1975    1e in Scunthorpe, Groot-Brittannië 
1975    1e in Sheffield (e), Groot-Brittannië 
1975    1e in Southport (b), Groot-Brittannië 
1975    1e in 1e etappe Wessex (a) (Wessex Westlands Midlands) , Groot-Brittannië 
1975    1e in 2e etappe Wessex (a) (Wessex Westlands Midlands) , Groot-Brittannië 
1975    1e in Eindklassement Wessex (a) (Wessex Westlands Midlands) , Groot-Brittannië 
1975    1e in Harworth (Tom Simpson Memorial) , Groot-Brittannië 
1976    1e in Bantel, Groot-Brittannië 
1976    2e in Basildon, Groot-Brittannië 
1976    2e in Birmingham, Groot-Brittannië 
1976    2e in Chatham, Groot-Brittannië 
1976    2e in Felixstowe, Groot-Brittannië 
1976    1e in Harrogate (c), Groot-Brittannië 
1976    1e in Hertford, Groot-Brittannië 
1976    1e in Heywood (Heywood Criterium Series) , Groot-Brittannië 
1976    1e in Hinckley, Groot-Brittannië 
1976    1e in Humberside, Groot-Brittannië 
1976    1e in Sheffield, Criterium, Groot-Brittannië 
1976    1e in Telford, Groot-Brittannië 
1976    1e in 1e etappe Tour of Falcon, Groot-Brittannië 
1976    1e in 2e etappe deel a Tour of Falcon, Groot-Brittannië 
1976    1e in 3e etappe Tour of Falcon, Groot-Brittannië 
1976    1e in 4e etappe Tour of Falcon, Groot-Brittannië 
1976    1e in Eindklassement Tour of Falcon, Groot-Brittannië 
1976    1e in Wakefield Gala, Groot-Brittannië 
1976    3e in 1e etappe Tour de Suisse (Ronde van Zwitserland) , Bremgarten (Aargau), Zwitserland 
1976    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië 
1976    1e in Darlington, Groot-Brittannië 
1977    1e in Haverhill, Groot-Brittannië 
1977    1e in Aintree, Groot-Brittannië 
1977    1e in Bradford (b) (Spring Classic Road Race) , Groot-Brittannië 
1977    2e in Bury, Groot-Brittannië 
1977    1e in Coventry, Groot-Brittannië 
1977    1e in 2e etappe Cycling Essex Country Cherry Blossom Tour, Verenigde Staten 
1977    1e in 3e etappe Cycling Essex Country Cherry Blossom Tour, Verenigde Staten 
1977    1e in Eindklassement Cycling Essex Country Cherry Blossom Tour, Verenigde Staten 
1977    1e in Gravesend, Groot-Brittannië 
1977    1e in Harrogate, Groot-Brittannië 
1977    1e in Eindklassement Harrogate (Harrogate Stage Race) , Groot-Brittannië 
1977    1e in Hereford, Groot-Brittannië 
1977    1e in Hertford, Groot-Brittannië 
1977    1e in Liverpool, Groot-Brittannië 
1977    1e in London, Groot-Brittannië 
1977    1e in London - Holyhead, Groot-Brittannië 
1977    2e in London (a) (Eastway) , Groot-Brittannië 
1977    2e in London (b bis) (Eastway) , Groot-Brittannië 
1977    2e in Manchester, Groot-Brittannië 
1977    1e in Medway, Groot-Brittannië 
1977    1e in Norwich, Criterium, Groot-Brittannië 
1977    2e in Oldham, Groot-Brittannië 
1977    1e in Ripponden (Tour of the Pennines) , Groot-Brittannië 
1977    1e in 1e etappe Scottish Milk Race (Tour of Scotland) , Groot-Brittannië 
1977    1e in 3e etappe Scottish Milk Race (Tour of Scotland) , Groot-Brittannië 
1977    1e in Eindklassement Scottish Milk Race (Tour of Scotland) , Groot-Brittannië 
1977    1e in Sheffield, Criterium, Groot-Brittannië 
1977    1e in Solihull (Solihull Grand Prix) , Groot-Brittannië 
1977    3e in Southport, Groot-Brittannië 
1977    1e in 2e etappe Tour of Essex, Groot-Brittannië 
1977    1e in 3e etappe Tour of Essex, Groot-Brittannië 
1977    1e in Eindklassement Tour of Essex, Groot-Brittannië 
1977    1e in Woldingham, Groot-Brittannië 
1977    1e in Wolverhampton (a), Groot-Brittannië 
1977    1e in Woodstock, Groot-Brittannië 
1977    1e in 3e etappe Queens-Cup, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië 
1977    1e in Harrogate (c), Groot-Brittannië 
1977    1e in Harrogate (b), Groot-Brittannië 
1978    1e in 1e etappe Scottish Milk Race (Tour of Scotland) , Groot-Brittannië 
1978    1e in Birmingham, Groot-Brittannië 
1978    1e in Bradford, Groot-Brittannië 
1978    1e in Bradford (c) (Elite Spring Classic) , Groot-Brittannië 
1978    1e in British Wool GP, Groot-Brittannië 
1978    1e in Diss, Groot-Brittannië 
1978    1e in GP CAV, Groot-Brittannië 
1978    1e in Eindklassement Harrogate (Harrogate Stage Race) , Groot-Brittannië 
1978    1e in Hartford, Verenigde Staten 
1978    2e in Haverhill, Groot-Brittannië 
1978    1e in Hereford (b), Groot-Brittannië 
1978    1e in Leeds (b) (Leeds Classic) , Groot-Brittannië 
1978    1e in London - Bradford, Bradford (Bradford), Groot-Brittannië 
1978    3e in Newport, Criterium (Newport Nocturne) , Groot-Brittannië 
1978    1e in Norwich, Criterium, Groot-Brittannië 
1978    1e in Nottingham (a), Groot-Brittannië 
1978    3e in Rushton (Rushton Trophy) , Groot-Brittannië 
1978    1e in 1e etappe deel b Vuelta a Mallorca, Spanje 
1978    3e in Welles, Groot-Brittannië 
1978    1e in Harrogate, Groot-Brittannië 
1978    1e in Harrogate (c), Groot-Brittannië 
1979    2e in Birmingham, Groot-Brittannië 
1979    1e in Blendheim Park, Groot-Brittannië 
1979    1e in Blendheim Park (a), Groot-Brittannië 
1979    1e in Glossop (a) (Glossop Grand Prix) , Groot-Brittannië 
1979    1e in Harrogate, Groot-Brittannië 
1979    1e in Eindklassement Harrogate (Harrogate Stage Race) , Groot-Brittannië 
1979    2e in Harrogate (d), Groot-Brittannië 
1979    1e in Harrogate (e), Groot-Brittannië 
1979    1e in Hereford, Groot-Brittannië 
1979    1e in Herford, Duitsland  + Ian Banbury 
1979    1e in Hertford, Groot-Brittannië 
1979    1e in 1e etappe Horseshoe Pass, Groot-Brittannië 
1979    1e in Huddersfield, Criterium, Groot-Brittannië 
1979    1e in Leek , Groot-Brittannië 
1979    1e in London - York, York (York), Groot-Brittannië 
1979    1e in Manchester, Groot-Brittannië 
1979    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië, Milton Keynes (Milton Keynes), Groot-Brittannië 
1979    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Telford (Telford and Wrekin), Groot-Brittannië 
1979    1e in Newport, Criterium, Groot-Brittannië 
1979    1e in Oakengates, Groot-Brittannië 
1979    1e in Oldham, Groot-Brittannië 
1979    1e in Ripponden (Tour of the Pennines) , Groot-Brittannië 
1979    1e in Salvia-Palma, Spanje 
1979    2e in Southport, Groot-Brittannië 
1979    1e in Stone, Ploegkoers (Stone - Staffs) , Groot-Brittannië  + Reg Smith 
1979    1e in Sunpat, Groot-Brittannië 
1979    1e in Telford, Groot-Brittannië 
1980    2e in Telford, Groot-Brittannië 
1980    1e in Birmingham, Groot-Brittannië 
1980    1e in Delyn, Groot-Brittannië 
1980    1e in Halessowen, Groot-Brittannië 
1980    1e in Harrogate, Groot-Brittannië 
1980    1e in Harworth, Groot-Brittannië 
1980    1e in Hereford, Groot-Brittannië 
1980    1e in Huddersfield, Criterium, Groot-Brittannië 
1980    1e in Liverpool (b), Groot-Brittannië 
1980    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië, Telford (Telford and Wrekin), Groot-Brittannië 
1980    1e in Shrewsbury, Groot-Brittannië 
1980    1e in Welwyn, Groot-Brittannië 
1980    1e in Harworth (Tom Simpson Memorial) , Groot-Brittannië 
1980    3e in Haaltert (a), Haaltert (Oost-Vlaanderen), België 
1981    1e in Birmingham, Groot-Brittannië 
1981    1e in Bradford (c) (Elite Spring Classic) , Groot-Brittannië 
1981    1e in Capernwray, Groot-Brittannië 
1981    1e in Charlotteville, Verenigde Staten 
1981    1e in 4e etappe Girvan, Groot-Brittannië 
1981    1e in Hednesford, Groot-Brittannië 
1981    1e in Hednesford (b), Groot-Brittannië 
1981    1e in Hemlington, Groot-Brittannië 
1981    1e in Leeds, Groot-Brittannië 
1981    1e in London (a) (Eastway) , Groot-Brittannië 
1981    1e in Manchester, Groot-Brittannië 
1981    1e in Meonstoke, Groot-Brittannië 
1981    1e in Milton Keynes, Groot-Brittannië 
1981    1e in Newton (a) (Newton Criterium) , Groot-Brittannië 
1981    1e in 3e etappe Penn (Penn Two Days) , Groot-Brittannië 
1981    1e in Eindklassement Penn (Penn Two Days) , Groot-Brittannië 
1981    2e in Sheffield, Criterium, Groot-Brittannië 
1981    1e in Shrewsbury, Groot-Brittannië 
1981    1e in Telford, Groot-Brittannië 
1981    1e in Thurcroft, Groot-Brittannië 
1981    3e in Wolverhampton, Groot-Brittannië 
1981    3e in Birmingham (a), Groot-Brittannië 
1982    3e in C & C Plant Circuit, Groot-Brittannië 
1982    2e in Delyn, Groot-Brittannië 
1982    3e in Harrogate (b), Groot-Brittannië 
1982    1e in Hope Valley Classic, Groot-Brittannië 
1982    2e in London - Bradford, Bradford (Bradford), Groot-Brittannië 
1982    2e in Ridgethorn, Groot-Brittannië 
1982    3e in Southsea, Groot-Brittannië 
1982    1e in Stokesley, Groot-Brittannië 
1982    1e in Whitby, Groot-Brittannië 
1982    1e in Cornwall, Groot-Brittannië 
1982    3e in Leek , Groot-Brittannië 
1983    1e in 1e etappe Milk Race (Tour of Britain) , Bristol (Bristol, City of), Groot-Brittannië 
1983    3e in Birmingham (a), Groot-Brittannië 
1983    1e in Hednesford, Groot-Brittannië 
1983    1e in Newport, Criterium, Groot-Brittannië 
1983    1e in 1e etappe Penn (Penn Two Days) , Groot-Brittannië 
1983    1e in 2e etappe Penn (Penn Two Days) , Groot-Brittannië 
1983    1e in Eindklassement Penn (Penn Two Days) , Groot-Brittannië 
1983    3e in Perton, Groot-Brittannië 
1983    3e in 5e etappe deel b Sealink Race, Norfolk (Norfolk), Groot-Brittannië 
1983    3e in Stafford (Stafford Kermesse) , Groot-Brittannië 
1983    1e in Wolverhampton (a), Groot-Brittannië 
1983    2e in Harrogate, Groot-Brittannië 
1983    1e in Manchester, Groot-Brittannië 
1984    3e in Hanley, Groot-Brittannië 
1984    3e in Eindklassement White Rose Grand Prix Two Day, Groot-Brittannië 
1984    3e in Stafford (Stafford Kermesse) , Groot-Brittannië 
1984    1e in Derby, Derby (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1985    1e in Cardiff, Groot-Brittannië 
1985    1e in Dublin, Ierland 
1985    1e in Eversham (Eversham Criterium) , Groot-Brittannië 
1985    2e in Harrogate, Groot-Brittannië 
1985    2e in Hereford, Groot-Brittannië 
1985    3e in Eindklassement Mercian Two-Day, Groot-Brittannië 
1985    1e in 5e etappe Sealink Race, Groot-Brittannië 
1985    1e in Shrewsbury, Groot-Brittannië 
1985    3e in Wolverhampton, Groot-Brittannië 
1986    3e in British Wool GP, Groot-Brittannië 
1986    1e in Circuit of the Wrekin, Groot-Brittannië 
1986    3e in Leeds, Groot-Brittannië 
1986    2e in London (a) (Eastway) , Groot-Brittannië 
1986    3e in 2e etappe Mercian Two-Day, Groot-Brittannië 
1986    1e in Newport, Criterium (Newport Nocturne) , Groot-Brittannië 
1986    1e in Southport, Groot-Brittannië 
1986    1e in Telford, Groot-Brittannië 
1986    1e in Winderhere (b), Groot-Brittannië 
1986    3e in Harworth (Tom Simpson Memorial) , Groot-Brittannië 
1988    1e in Harworth, Groot-Brittannië 
2008    3e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 59-61, Sankt Johann (Tirol), Oostenrijk 


Foto: courtesy Guy Dedieu

Foto: courtesy Guy Dedieu

Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.

Stats

Zeges in database: 216
Baan - Wedstrijd: 1
Klassement - Weg - Eindklassement: 11
Weg - Aziatisch kampioenschap: 1
Weg - Criterium: 124
Weg - Etappe: 35
Weg - Koppeltijdrit: 1
Weg - Nationaal kampioenschap: 2
Weg - Wedstrijd: 41
Zeges per ploeg/jaar:
1970: 5 zeges
1971: 4 zeges
1972: 19 zeges
1973: 13 zeges
1974: 11 zeges
1975: 19 zeges
1976: 15 zeges
1977: 32 zeges
1978: 17 zeges
1979: 24 zeges
1980: 11 zeges
1981: 19 zeges
1982: 4 zeges
1983: 8 zeges
1984: 1 zege
1985: 5 zeges
1986: 5 zeges
1987: 0 zeges