Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Bert De Waele
Voornaam: Bert
Achternaam: De Waele
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 48 jaar
Geboortedatum: 21-07-1975
Geboorteplaats:
Deinze (Oost-Vlaanderen), België
Voornaam: Bert
Achternaam: De Waele
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 48 jaar
Geboortedatum: 21-07-1975
Geboorteplaats:
Deinze (Oost-Vlaanderen), België
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
de Wielersite Ranking
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Familiebanden
Professional 2001-2012
is een jongere broer van
Wim De Waele
is een oom van
Alessandro De Waele
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
1993
1993
2e in Wetteren,
(Gransvelde, Cyclocross, Junioren)
, Gransvelde (Oost-Vlaanderen), België
1993
3e in Kortenberg, Cyclocross, Junioren, Kortenberg (Brabant), België
1993
2e in Bosdorp,
(Stekene, Cyclocross, Junioren)
, Stekene (Oost-Vlaanderen), België
1993
1
e in Grimbergen,
(Borgt, Cyclocross, Junioren)
, Borgt (Vlaams-Brabant), België
1993
1
e in Onkerzele, Cyclocross, Junioren, Onkerzele (Oost-Vlaanderen), België
1993
3e in Meldert, Cyclocross, Junioren, Meldert (Oost-Vlaanderen), België
1993
2e in Balegem, Cyclocross, Junioren, Balegem (Oost-Vlaanderen), België
1995
1995
6e in Ardense Pijl,
(Flèche Ardennaise)
, Grand-Rechain (Liege), België
1996
1996
1
e in Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, U23, België, Borsbeke (Oost-Vlaanderen), België
1996
5e in Circuit du Wallonie-Hainaut,
(Wanfercée-Baulet)
, Fleurus (Hainaut), België
1996
3e in Vaux - Eupen - Vaux,
(Vaux, Amateurs)
, Vaux (Liege), België
1997
1997
2e in Circuit du Brabant Wallon,
(Grez-Doiceau)
, Grez-Doiceau (Brabant), België
1997
2e in Seraing - Aachen - Seraing,
(Seraing)
, Seraing (Liege), België
1997
6e in Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23,
(Liège, U23)
, Liège (Liege), België
1997
3e in 6e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida, Lleida (Cataluña), Spanje
1997
4e in Omloop Het Volk, Trofee Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c)
, Zottegem (Oost-Vlaanderen), België
1997
3e in 1e etappe Tour de la Province de Namur, Philippeville (Namur), België
1997
3e in 3e etappe Tour de la Province de Namur, Doische (Namur), België
1997
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, België, Tielt (West-Vlaanderen), België
1997
2e in Flèche des Barrages,
(Tarcienne)
, Tarcienne (Namur), België
1999
1999
2e in G.P. Vic. Bodson,
(Laken, Amateurs)
, Laken (Brabant), België
1999
2e in Bodsonprijs,
(Pecrot, Amateurs (a))
, Pecrot (Brabant), België
1999
3e in Seraing - Aachen - Seraing,
(Seraing)
, Seraing (Liege), België
1999
1
e in Omloop der Vlaamse Ardennen,
(Ichtegem (a))
, Michelbeke (Oost-Vlaanderen), België
1999
8e in Liedekerkse Pijl, Liedekerke Interclub 1,
(Liedekerke)
, Liedekerke (Brabant), België
1999
14e in Flèche des Barrages,
(Tarcienne)
, Tarcienne (Namur), België
1999
6e in Flèche Namuroise,
(Bioul)
, Bioul (Namur), België
2000
2000
1
e in Atlanta (e), Atlanta (Georgia), Verenigde Staten
2000
2e in Prix des Flandres Françaises, Frankrijk
2000
1
e in Univest Grand Prix, The Bucks County Classic, The Reading 120,
(Souderton)
, Souderton (Pennsylvania), Verenigde Staten
2000
2e in Lendelede,
(Lendelede, Amateurs)
, Lendelede (West-Vlaanderen), België
2000
1
e in Kattekoers - Gent-Wevelgem Sub 23,
(Gent - Ieper)
, Ieper (West-Vlaanderen), België
2000
2e in Seraing - Aachen - Seraing,
(Seraing)
, Seraing (Liege), België
2000
2e in 1e etappe Triptyque Ardennaise, Malmédy (Liege), België
2000
3e in 2e etappe Triptyque Ardennaise, Houffalize (Luxembourg), België
2001
2001
2e in Tour du Doubs, Trophée Stan Ockers,
(Morteau - Pontarlier)
, Pontarlier (Franche-Comte), Frankrijk
2002
2002
3e in GP Lanssens Crelan Individueel,
(Dentergem)
, Dentergem (West-Vlaanderen), België
2002
3e in Ninove Ind,
(Ninove)
, Ninove (Oost-Vlaanderen), België
2002
3e in Buggenhout,
(Opstal)
, Buggenhout (Oost-Vlaanderen), België
2003
2003
1
e in Tour du Doubs, Trophée Stan Ockers,
(Morteau - Pontarlier)
, Pontarlier (Franche-Comte), Frankrijk
2003
2e in Tienen (b), Tienen (Brabant), België
2003
2e in Herfstcriterium,
(Oostrozebeke, Criterium)
, Oostrozebeke (West-Vlaanderen), België
2004
2004
1
e in GP Chôlet - Pays de Loire,
(Cholet)
, Cholet (Pays de la Loire), Frankrijk
2004
2e in Brussel/Bruxelles - Ingooigem, Ingooigem (West-Vlaanderen), België
2004
3e in Tour du Doubs, Trophée Stan Ockers,
(Morteau - Pontarlier)
, Pontarlier (Franche-Comte), Frankrijk
2004
2e in 3e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Nivelles (Brabant), België
2004
2e in Eindklassement Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, België
2004
1
e in Omloop van het Houtland,
(Lichtervelde)
, Lichtervelde (West-Vlaanderen), België
2005
2005
19e in Ronde van Vlaanderen, Meerbeke (Oost-Vlaanderen), België
2005
2e in GP Pino Cerami,
(Wasmuel)
, Wasmuel (Hainaut), België
2006
2006
2e in Omloop Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad)
, Lokeren (Oost-Vlaanderen), België
2006
2e in Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.,
(Oetingen)
, Oetingen (Brabant), België
2006
2e in Drie Zustersteden,
(Willebroek (a))
, Willebroek (Antwerpen), België
2006
3e in Schaal Sels - Johan Museeuw Classic,
(Merksem)
, Merksem (Antwerpen), België
2007
2007
3e in GP Pino Cerami,
(Wasmuel)
, Boussu (Hainaut), België
2007
83e in Luik - Bastenaken - Luik,
(Liège)
, Ans (Liege), België
2007
3e in 4e etappe Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, Aywaille (Liege), België
2007
3e in Memorial Thijssen,
(Strombeek-Bever)
, Strombeek-Bever (Brabant), België
2007
1
e in Drie Zustersteden,
(Willebroek (a))
, Willebroek (Antwerpen), België
2007
3e in 5e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Barvaux (Luxembourg), België
2007
3e in La Poly Normande,
(Avranches - Saint-Martin-de-Landelles)
, Saint-Martin-de-Landelles (Basse-Normandie), Frankrijk
2007
3e in Grote Prijs Marcel Kint,
(Zwevegem)
, Zwevegem (West-Vlaanderen), België
2007
1
e in GP de Wallonie, Namur (Namur), België
2007
1
e in Herfstcriterium,
(Oostrozebeke, Criterium)
, Oostrozebeke (West-Vlaanderen), België
2008
2008
2e in GP Chôlet - Pays de Loire,
(Cholet)
, Cholet (Pays de la Loire), Frankrijk
2008
19e in Luik - Bastenaken - Luik,
(Liège)
, Ans (Liege), België
2008
3e in Waregem, Waregem (West-Vlaanderen), België
2008
4e in GP Jef Scherens,
(Leuven)
, Leuven (Vlaams-Brabant), België
2008
4e in Brussels Cycling Classic,
(Paris - Brussel)
, Brussel (Brussels Hoofdstedelijk Gewest), België
2008
5e in GP de Wallonie, Namur (Namur), België
2008
8e in Grand Prix de la Somme, Frankrijk
2009
2009
10e in Ronde van Vlaanderen, Meerbeke (Oost-Vlaanderen), België
2009
17e in Waalse Pijl,
(Flèche Wallonne)
, Huy (Liege), België
2009
4e in Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz,
(Frankfurt am Main)
, Frankfurt am Main (Hessen), Duitsland
2009
9e in 1e etappe Circuit des Mines,
(Circuit de Lorraine)
, Longwy (Lorraine), Frankrijk
2009
6e in 3e etappe Circuit des Mines,
(Circuit de Lorraine)
, La Bresse (Lorraine), Frankrijk
2009
8e in Eindklassement Circuit des Mines,
(Circuit de Lorraine)
, Frankrijk
2009
1
e in 4e etappe Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, Fléron (Liege), België
2009
7e in Eindklassement Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, België
2009
7e in 4e etappe Ster ZLM Toer,
(Ster Elektrotoer)
, Jalhay (Liege), België
2009
3e in GP Lanssens Crelan Individueel,
(Dentergem)
, Dentergem (West-Vlaanderen), België
2009
6e in 1e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Beaufays (Liege), België
2009
4e in La Poly Normande,
(Avranches - Saint-Martin-de-Landelles)
, Saint-Martin-de-Landelles (Basse-Normandie), Frankrijk
2009
3e in 1e etappe Paris - Corrèze, Frankrijk
2009
4e in Eindklassement Paris - Corrèze, Frankrijk
2009
2e in Druivenkoers,
(Overijse)
, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2009
10e in GP Jef Scherens,
(Leuven)
, Leuven (Vlaams-Brabant), België
2009
4e in GP de Wallonie, Namur (Namur), België
2009
10e in Memorial Fred De Bruyne - Berlare Ind,
(Berlare)
, Berlare (Oost-Vlaanderen), België
2009
3e in Herfstcriterium,
(Oostrozebeke, Criterium)
, Oostrozebeke (West-Vlaanderen), België
2010
2010
3e in 1e etappe Tour du Var et des Alpes Maritimes,
(Tour du Haut-Var)
, Grimaud (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk
2010
3e in 2e etappe Tour du Var et des Alpes Maritimes,
(Tour du Haut-Var)
, Montauroux (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk
2010
2e in Eindklassement Tour du Var et des Alpes Maritimes,
(Tour du Haut-Var)
, Frankrijk
2010
13e in Omloop Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
2010
20e in E3 Prijs Harelbeke,
(Harelbeke)
, Harelbeke (West-Vlaanderen), België
2010
6e in GP Pino Cerami,
(Wasmuel)
, Frameries (Hainaut), België
2010
4e in Amstel Gold Race, Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland
2010
12e in Waalse Pijl,
(Flèche Wallonne)
, Huy (Liege), België
2010
3e in 2e etappe Circuit des Mines,
(Circuit de Lorraine)
, Chantraine (Lorraine), Frankrijk
2010
9e in Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.,
(Oetingen)
, Oetingen (Brabant), België
2010
2e in GP Lanssens Crelan Individueel,
(Dentergem)
, Dentergem (West-Vlaanderen), België
2011
2011
9e in Volta Limburg Classic,
(Hel van het Mergelland)
, Eijsden (Limburg), Nederland
2011
10e in GP Pino Cerami,
(Wasmuel)
, Frameries (Hainaut), België
2011
13e in Brabantse Pijl, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2011
15e in Waalse Pijl,
(Flèche Wallonne)
, Huy (Liege), België
2011
11e in Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz,
(Frankfurt am Main)
, Frankfurt am Main (Hessen), Duitsland
2011
4e in 4e etappe Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, Eupen (Liege), België
2011
4e in Eindklassement Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, België
2011
2e in Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.,
(Oetingen)
, Oetingen (Brabant), België
2011
9e in Bolinne - Harlue, Harlue (Namur), België
2011
9e in GP José Dubois - Isières Ind.,
(Isières)
, Isières (Hainaut), België
2011
6e in 2e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Houffalize (Luxembourg), België
2011
10e in 5e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Thuin (Hainaut), België
2011
7e in Eindklassement Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, België
2011
2e in 1e etappe Paris - Corrèze, Bellac (Limousin), Frankrijk
2011
1
e in 2e etappe Paris - Corrèze, Chaumeil (Limousin), Frankrijk
2011
2e in Eindklassement Paris - Corrèze, Frankrijk
2011
4e in GP de Wallonie, Namur (Namur), België
2011
10e in Grand Prix de la Somme, Roisel (Picardie), Frankrijk
2011
5e in Herfstcriterium,
(Oostrozebeke, Criterium)
, Oostrozebeke (West-Vlaanderen), België
2012
2012
10e in GP d'Ouverture, La Marseillaise,
(Marseille)
, Marseille (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk
2012
17e in Brabantse Pijl, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2012
27e in Waalse Pijl,
(Flèche Wallonne)
, Huy (Liege), België
2012
13e in Eindklassement Vierdaagse van Duinkerken,
(Quatre Jours de Dunkerque)
, Frankrijk
2012
3e in Trofee Maarten Wynants,
(Houthalen/Helchteren (c))
, Houthalen/Helchteren (Limburg), België
2012
6e in 5e etappe Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, Engis (Liege), België
2012
10e in Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.,
(Oetingen)
, Oetingen (Brabant), België
2012
10e in Roeselare Profkoers/Ind. - GP JP Monseré,
(Roeselare)
, Roeselare (West-Vlaanderen), België
2012
1
e in Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.,
(Vilvoorde (a))
, Vilvoorde (Brabant), België
2012
15e in Eindklassement Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, België
2012
5e in GP Lucien Van Impe Individueel,
(Mere)
, Mere (Oost-Vlaanderen), België
2012
5e in Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark,
(Kortemark)
, Kortemark (West-Vlaanderen), België
2012
6e in GP de Wallonie, Namur (Namur), België
2012
1
e in Oostrozebeke, Ind., Oostrozebeke (West-Vlaanderen), België
Ploegen
2000
Kortrijk Groeninge Spurters - Thermote & Vanhalst (België)
2001
Landbouwkrediet - Colnago - RDM (België)
2002
Landbouwkrediet - Colnago (België)
2003
Landbouwkrediet - Colnago (België)
2004
Landbouwkrediet - Colnago - Sacla (België)
2005
Landbouwkrediet - Colnago (België)
2006
Landbouwkrediet - Colnago (België)
2007
Landbouwkrediet - Tönissteiner (België)
2008
Landbouwkrediet - Tönissteiner (België)
2009
Landbouwkrediet - Colnago (België)
2010
Landbouwkrediet - Credit Agricole (België)
2011
Landbouwkrediet - Just Fit (België)
2012
Landbouwkrediet - Euphony (België)
de Wielersite ranking
Plaats: 410
Punten: 829.79
Eendagswedstrijden
71%
Details:
27-12-2006
de Wielersite Rankings
Eendagswedstrijden 2006
99.99
Close
Berichten
(0)
08-10-2012
Bert De Waele wint zijn afscheidskoers
Fotoalbum Bert De Waele
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2001
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2002
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2003
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2004
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2005
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2006
Foto: © Landbouwkrediet - Tönissteiner
2007
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2009
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2010
Foto: © Landbouwkrediet - Just Fit
2011
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2012
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close