Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Anouska Koster
Voornaam: Anouska
Achternaam: Koster
Nationaliteit: Nederland
Geslacht:
Leeftijd: 30 jaar
Geboortedatum: 20-08-1993
Geboorteplaats:
Leeuwarden (Friesland), Nederland
Voornaam: Anouska
Achternaam: Koster
Nationaliteit: Nederland
Geslacht:
Leeftijd: 30 jaar
Geboortedatum: 20-08-1993
Geboorteplaats:
Leeuwarden (Friesland), Nederland
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2010
2010
1
e in Enkhuizen (V), Enkhuizen (Noord-Holland), Nederland
2011
2011
1
e in Enkhuizen (V), Enkhuizen (Noord-Holland), Nederland
2011
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V), Veendam (Groningen), Nederland
2012
2012
8e in Gent - Wevelgem (V), Wevelgem (West-Vlaanderen), België
2012
2e in Districtskampioenschap Noord-Nederland, Op de weg, Nederland (V), Havelte (Drenthe), Nederland
2012
7e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V), Emmen (Drenthe), Nederland
2012
6e in Open de Suede Vargarda TTT,
(Vårgårda, Chrono (V))
, Vårgårda (Vastra Gotaland), Zweden
2013
2013
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Universitairen, Nederland (V), Nederland
2014
2014
6e in Gent - Wevelgem (V), Wevelgem (West-Vlaanderen), België
2014
5e in Europees Kampioenschap, Op de weg, U23 (V), Nyon (Genève), Zwitserland
2014
3e in 1e etappe Tour de Bretagne (V), Saint-Méen-le-Grand (Bretagne), Frankrijk
2015
2015
3e in Ronde van Overijssel,
(Rijssen (V) (a))
, Rijssen (Overijssel), Nederland
2015
1
e in Radsporttage Gippingen,
(Gippingen (V) (a))
, Gippingen (Aargau), Zwitserland
2015
5e in 2e etappe The Women's Tour,
(Tour of Britain (V))
, Clacton (Essex), Groot-Brittannië
2015
4e in Europees Kampioenschap, Op de weg, U23 (V), Tartu (Tartumaa), Estland
2016
2016
3e in Drentse 8 (V), Nederland
2016
2e in Draai rond de Kraai,
(Rijsoord (V))
, Rijsoord (Zuid-Holland), Nederland
2016
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V), Brouwersdam (Zeeland), Nederland
2016
1
e in 3e etappe Ronde van Noorwegen,
(Tour of Norway (V))
, Halden (Ostfold), Noorwegen
2016
3e in Eindklassement Ronde van Noorwegen,
(Tour of Norway (V))
, Noorwegen
2016
3e in Open de Suede Vargarda TTT,
(Vårgårda, Chrono (V))
, Vårgårda (Vastra Gotaland), Zweden
2016
3e in 2e etappe Holland Ladies Tour (V), Gennep (Limburg), Nederland
2017
2017
12e in Drentse 8 (V), Nederland
2017
16e in 1e etappe deel b Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Grijpskerk (Groningen), Nederland
2017
25e in 1e etappe deel a Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Leek (Groningen), Nederland
2017
5e in 2e etappe Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Baflo (Groningen), Nederland
2017
11e in 3e etappe Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Stadskanaal (Groningen), Nederland
2017
32e in 4e etappe Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Finsterwolde (Groningen), Nederland
2017
5e in 5e etappe Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Warffum (Groningen), Nederland
2017
19e in Eindklassement Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Nederland
2017
40e in Amstel Gold Race (V), Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland
2017
2e in 1e etappe Gracia Orlova (V), Stramberk (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië
2017
1
e in 2e etappe Gracia Orlova (V), Lichnov (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië
2017
2e in Eindklassement Gracia Orlova (V), Tsjechië
2017
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V), Nederland
2017
1
e in 4e etappe Tour of Belgium,
(Ronde van België (V))
, Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België
2017
1
e in Eindklassement Tour of Belgium,
(Ronde van België (V))
, België
2018
2018
48e in Ronde van Drenthe (V), Nederland
2018
2e in Ureterp, Criterium (V), Ureterp (Friesland), Nederland
2018
13e in 1e etappe Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Nederland
2018
7e in 2e etappe Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Nederland
2018
11e in 3e etappe deel a Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Nederland
2018
6e in 3e etappe deel b Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Nederland
2018
17e in 4e etappe Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Nederland
2018
22e in 5e etappe Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Nederland
2018
12e in Eindklassement Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Nederland
2018
48e in Amstel Gold Race (V), Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland
2018
28e in 7-Dorpenomloop,
(Aalburg (V))
, Aalburg (Noord-Brabant), Nederland
2018
15e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V), Nederland
2018
19e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V), Nederland
2018
1
e in Surhuisterveen (V), Surhuisterveen (Friesland), Nederland
2018
5e in Emmen (V), Emmen (Drenthe), Nederland
2018
8e in Roosendaal (V), Roosendaal (Noord-Brabant), Nederland
2018
63e in Veenendaal - Veenendaal,
(Veenendaal (V))
, Veenendaal (Utrecht), Nederland
2018
11e in 1e etappe Holland Ladies Tour (V), Nederland
2018
47e in 2e etappe Holland Ladies Tour (V), Nederland
2018
32e in 3e etappe Holland Ladies Tour (V), Nederland
2018
15e in 4e etappe Holland Ladies Tour (V), Nederland
2018
11e in 5e etappe Holland Ladies Tour (V), Nederland
2018
31e in Eindklassement Holland Ladies Tour (V), Nederland
2018
22e in 6e etappe Holland Ladies Tour (V), Nederland
2018
3e in 1e etappe Tour of Belgium,
(Ronde van België (V))
, Nieuwpoort (West-Vlaanderen), België
2018
4e in Assendelft (V), Assendelft (Noord-Holland), Nederland
2019
2019
7e in 1e etappe Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Duitsland
2019
16e in 2e etappe Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Nederland
2019
28e in 3e etappe Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Nederland
2019
2e in 4e etappe deel b Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Nederland
2019
14e in 4e etappe deel a Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Nederland
2019
30e in 5e etappe Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Nederland
2019
10e in Eindklassement Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Nederland
2019
30e in Amstel Gold Race (V), Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland
2019
9e in Merxem Classic,
(Merksem (V))
, Merksem (Antwerpen), België
2019
1
e in 4e etappe Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes,
(Tour de l'Ardèche (V))
, Montboucher-sur-Jabron (Rhone-Alpes), Frankrijk
2020
2020
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V), Nederland
2021
2021
6e in Eindklassement GP Elsy Jacobs (V), Luxemburg
2021
3e in 1e etappe Kreiz Breizh (V), Frankrijk
2021
3e in Eindklassement Kreiz Breizh (V), Frankrijk
2021
3e in 1e etappe Trophée des Grimpeuses,
(Vresse (V))
, Bièvre (Namur), België
2022
2022
3e in 1e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V), Gandía (Comunidad Valenciana), Spanje
2022
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V), Emmen (Drenthe), Nederland
2022
5e in 4e etappe Tour of Scandinavia - Battle of the North (V), Mysen (Ostfold), Noorwegen
2022
7e in Eindklassement Tour of Scandinavia - Battle of the North (V), Noorwegen
2023
2023
4e in 4e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V), Gandía (Comunidad Valenciana), Spanje
2023
6e in Omloop Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad (V))
, Ninove (Oost-Vlaanderen), België
2023
4e in 1e etappe GP Elsy Jacobs (V), Steinfort (Luxembourg), Luxemburg
2023
3e in 2e etappe GP Elsy Jacobs (V), Garnich (Luxembourg), Luxemburg
2023
3e in Eindklassement GP Elsy Jacobs (V), Luxemburg
2023
3e in 4e etappe Tour de France Femmes (V), Rodez (Midi-Pyrenees), Frankrijk
Ploegen
2012
Dolmans - Boels Cyclingteam (Nederland)
2013
Team Futurumshop.nl - Polaris (Nederland)
2014
Futurumshop.NL - Zannata (Nederland)
2015
Rabo Liv Women Cycling Team (Nederland)
2016
Rabobank - Liv (Nederland)
2017
WM3 Energie (Nederland)
2018
WaowDeals (Nederland)
2019
Virtu Cycling (Denemarken)
2020
Parkhotel Valkenburg (Nederland)
2021
Jumbo - Visma (Nederland)
2022
Jumbo - Visma (Nederland)
2023
Uno X (Noorwegen)
2024
Uno X - Rema 1000 (Noorwegen)
Berichten
(0)
24-06-2016
Koster kroont zich tot Nederlands kampioene op de weg
Memo(s)
Clubs:
2018: NWV Groningen - Uplus
Fotoalbum Anouska Koster
Foto: Courtesy Marcel Segessemann
2012
Foto: Courtesy Marcel Segessemann
2014
Foto: © Rabo Liv Women Cycling Team
2015
Foto: © Raboliv
2016
Foto: © Willem Dingemanse
2016
Foto: © WaowDeals
2018
Foto: © Virtu Cycling
2019
Foto: © Parkhotel Valkenburg
2020
Foto: © Jumbo - Visma
2021
Foto: © Jumbo - Visma
2022
Foto: © Uno X
2023
Foto: © Uno X - Rema 1000
2024
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close