Angelo Vandaele

  

Voornaam:   Angelo
Achternaam:   Vandaele
Nationaliteit:  België
Geslacht:  
Leeftijd:   31 jaar
Geboortedatum:   06-04-1988

slider image slider image slider image

Voornaam:   Angelo
Achternaam:   Vandaele
Nationaliteit:  België
Geslacht:  
Leeftijd:   31 jaar
Geboortedatum:   06-04-1988

 

 Bevoegdheden


Uitslagen

Alle wedstrijden
Toon:

Ploegen



Memo(s)

Datum Categorie Locatie Plaats Type Wedstrijd

20-05-01 aspiranten 13 jaar Bredene 10
24-06-01 aspiranten 13 jaar Beernem / Provinciale Aspirantendag : EINDSTAND 13
30-06-01 aspiranten 13 jaar Sint-Pieters-Brugge 9
15-07-01 aspiranten 13 jaar Waregem - Nieuwenrode 9
22-07-01 aspiranten 13 jaar Proven 7
05-08-01 aspiranten 13 jaar Brugge 8
19-08-01 aspiranten 13 jaar Templeuve 5
26-08-01 aspiranten 13 jaar Wevelgem 11
02-09-01 aspiranten 13 jaar Gistel 8
09-09-01 aspiranten 13 jaar Lovendegem 6
16-09-01 aspiranten 13 jaar Waardamme 8
23-09-01 aspiranten 13 jaar Sint-Gillis-Waas 5
30-09-01 aspiranten 13 jaar Eine 15
07-10-01 aspiranten 13 jaar Watou 8
14-10-01 aspiranten 13 jaar Lendelede 17
06-04-02 aspiranten 14 jaar Aarsele 5
20-04-02 aspiranten 14 jaar Wielertrofee Geel 4
01-05-02 aspiranten 14 jaar Zeebrugge 5
11-05-02 aspiranten 14 jaar Izegem, 2de reeks 3
19-05-02 aspiranten 14 jaar Bredene 7
26-05-02 aspiranten 14 jaar Horebeke, 2de reeks 6
07-07-02 aspiranten 14 jaar Beernem / Provinciaal Kampioenschap: EINDSTAND 10
14-07-02 aspiranten 14 jaar Tollembeek 5
21-07-02 aspiranten 14 jaar Proven 5
28-07-02 aspiranten 14 jaar Oostende 5
04-08-02 aspiranten 14 jaar Brugge 3
11-08-02 aspiranten 14 jaar Pittem 10
15-08-02 aspiranten 14 jaar Leopoldsburg / Belgisch Kampioenschap: EINDSTAND 23
25-08-02 aspiranten 14 jaar Wevelgem 5
01-09-02 aspiranten 14 jaar Gistel 7
08-09-02 aspiranten 14 jaar Lovendegem 8
15-09-02 aspiranten 14 jaar Waardamme, 2de reeks 4
22-09-02 aspiranten 14 jaar Sint-Gillis-Waas 3
29-09-02 aspiranten 14 jaar Wielsbeke 5
06-10-02 aspiranten 14 jaar Watou 7
23-02-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar clubkampioenschap te Assebroek: CLUBKAMPIOEN 1
02-03-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Dottenijs 15
09-03-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Ooike 8
16-03-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Estaimpuis 16
23-03-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Poesele 13
19-04-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Sint-Lodewijk-Deerlijk 10
21-04-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Ledegem 8
27-04-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Zulzeke-Kluisbergen 7
01-05-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Dottenijs 6
04-05-03 nieuwelingen 15 jaar Wielsbeke / Provinciaal Kamp. West-Vl 1ste jaars 5
25-05-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Geraardsbergen / Beker van België-wedstrijd 86
01-06-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Kruishoutem 11
09-06-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Luigne 6
22-06-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Poeke 14
06-07-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Rozebeke 7
13-07-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Morville 11
17-07-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Maarke-Kerkem 12
27-07-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Hoogstraten / Belgisch Kampioenschap 62
03-08-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Deftinge 11
06-08-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Basècles 3
10-08-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Meilegem-Zwalm 2
15-08-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Dottenijs
tijdrit 10
wegrit 6
17-08-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Ooike 11
24-08-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Maria-Aalter 3
30-08-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Kortemark 10
31-08-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Stekene 3
07-09-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Bury 8
14-09-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Mater 4
20-09-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Dottenijs 2
21-09-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Sint-Pauwels 4
28-09-03 nieuwelingen 15 jaar Heldergem / Kampioenschap van Vlaanderen 35
04-10-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Orroir 10
05-10-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Lotenhulle 6
12-10-03 nieuwelingen 15 & 16 jaar Zwevezele / criterium 2
21-02-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar clubkampioenschap te Menen 2
29-02-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Dottenijs 4
07-03-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Deux-Acren 1
14-03-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Estaimpuis 1
07-04-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Ormeignies 12
10-04-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Orroir- Mont de l'Enclus / Kluisberg 8
12-04-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Ledegem 13
18-04-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Heurne-Oudenaarde 6
25-04-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Roesbrugge (nevenbond De Westhoek) 11
01-05-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Dottenijs 6
08-05-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Lauwe 9
15-05-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Pottes 3
20-05-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Hasselt / Beker van België-wedstrijd 88
23-05-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Leignon 1
12-06-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Manaihant
wegrit 13
tijdrit 10
EINDSTAND 12
20-06-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Poeke 5
27-06-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Sombreffe 12
03-07-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Moorslede-Slijpskapelle 8
10-07-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Aalter 19
11-07-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Morville 8
17-07-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Sint-Katelijne-Waver / Beker van België-wedstrijd 96
18-07-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Corswarem 5
21-07-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Fize-Fontaine 7
25-07-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Arendonk / Belgisch Kampioenschap 35
31-07-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Braives 2
01-08-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Deftinge 10
04-08-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Basècles 21
07-08-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Sars-La-Buissière 8
14-08-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Polleur-Stoumont-Polleur / Beker van België-wedstrijd 54
15-08-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Dottenijs
tijdrit 3
wegrit 5
21-08-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Ottergem 6
22-08-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Ooike 10
29-08-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Maria-Aalter 10
04-09-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Fontaine-Valmont 8
nieuwelingen 15 & 16 jaar EINDKLASSEMENT Haut Sambre 10
(klassement bestaande uit 3 regionale wedstrijden:
Anderlues, Sars-La-Buissière en Fontaine-Valmont,
waarvan 2 van de 3 wedstrijden werd deelgenomen)
05-09-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Machelen 3
11-09-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Dentergem 13
12-09-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Poeke 2
EINDKLASSEMENT 2-daagse 2
(2 regionale wedstrijden te Poeke: 20-06-04 & 12-09-04)
02-10-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Orroir- Mont de l'Enclus / Kluisberg 3
nieuwelingen 15 & 16 jaar bergklassement 3
03-10-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Lotenhulle 3
09-10-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Sint-Denijs Zwevegem 9
10-10-04 nieuwelingen 15 & 16 jaar Zwevezele 15
26-02-05 junioren 17 & 18 jaar Isières 5
06-03-05 junioren 17 & 18 jaar Tienen-Zepperen 62
12-03-05 junioren 17 & 18 jaar Koolskamp 28
19-03-05 junioren 17 & 18 jaar Villerot 13
junioren 17 & 18 jaar 26ste Ster van Zuid-Limburg
26-03-05 junioren 17 & 18 jaar tijdrit: Borlo 68
26-03-05 junioren 17 & 18 jaar wegrit: Borlo - Koninksem 55
27-03-05 junioren 17 & 18 jaar wegrit: Koninksem - Aalst bij Sint-Truiden 32
28-03-05 junioren 17 & 18 jaar wegrit: Aalst bij Sint-Truiden - Borlo 79
EINDSTAND 26ste Ster van Zuid-Limburg 77
03-04-05 junioren 17 & 18 jaar Zedelgem 11
09-04-05 junioren 17 & 18 jaar Stasegem 13
10-04-05 junioren 17 & 18 jaar Tielt 14
16-04-05 junioren 17 & 18 jaar Herfelingen 19
23-04-05 junioren 17 & 18 jaar Tollembeek 12
30-04-05 junioren 17 & 18 jaar Sint-Martens-Bodegem 8
01-05-05 junioren 17 & 18 jaar Memorial Marcel Janssens (Hoboken) 6
05-05-05 junioren 17 & 18 jaar Walhain-Saint-Paul 4
08-05-05 junioren 17 & 18 jaar Maria-Aalter 2
14-05-05 junioren 17 & 18 jaar Wielsbeke / Provinciaal Kampioenschap West-Vl. 11
(1ste en 2de jaar junioren samen)
16-05-05 junioren 17 & 18 jaar Walhain-Saint-Paul 1
28-05-05 junioren 17 & 18 jaar Westouter 1
bergklassement 1
11-06-05 junioren 17 & 18 jaar Sterrebeek 5
12-06-05 junioren 17 & 18 jaar Limelette-Buston 1
18-06-05 junioren 17 & 18 jaar Ellezelles 1
16-07-05 junioren 17 & 18 jaar Zemst 6
21-07-05 junioren 17 & 18 jaar Veldegem 13
30-07-05 junioren 17 & 18 jaar Corswarem 12
31-07-05 junioren 17 & 18 jaar Deerlijk 10
06-08-05 junioren 17 & 18 jaar Braives 7
07-08-05 junioren 17 & 18 jaar Izegem - De Mol 18
junioren 17 & 18 jaar Ster van Oost-Vlaanderen
12-08-05 junioren 17 & 18 jaar wegrit: Wetteren 90
13-08-05 junioren 17 & 18 jaar wegrit: Bachte-Maria-Leerne 36
14-08-05 junioren 17 & 18 jaar wegrit: Michelbeke 79
15-08-05 junioren 17 & 18 jaar wegrit: Opbrakel rond 45ste plaats
27-08-05 junioren 17 & 18 jaar Lamain 3
28-08-05 junioren 17 & 18 jaar Maria-Aalter 3
03-09-05 junioren 17 & 18 jaar Omloop Mandel-Leie-Schelde, Meulebeke 7
11-09-05 junioren 17 & 18 jaar Maransart 9
17-09-05 junioren 17 & 18 jaar Vladslo 1
25-09-05 junioren 17 & 18 jaar Everbeek-Boven 4
08-10-05 junioren 17 & 18 jaar Erembodegem-Aalst 19
09-10-05 junioren 17 & 18 jaar Zwevezele 17
25-02-06 junioren 17 & 18 jaar Oetingen 12
05-03-06 junioren 17 & 18 jaar Tienen-Zepperen 64
11-03-06 junioren 17 & 18 jaar Bury 10
12-03-06 junioren 17 & 18 jaar Zingem 48
18-03-06 junioren 17 & 18 jaar Soumagne-Bas 3
26-03-06 junioren 17 & 18 jaar Aalst bij Sint-Truiden 27
01-04-06 junioren 17 & 18 jaar Wambeek-Ternat 6
02-04-06 junioren 17 & 18 jaar Gosselies 4
junioren 17 & 18 jaar 27ste Ster van Zuid-Limburg
15-04-06 junioren 17 & 18 jaar tijdrit: Borlo - Bovelingen 71
15-04-06 junioren 17 & 18 jaar wegrit: Borlo - Gingelom 75
16-04-06 junioren 17 & 18 jaar wegrit: Bovelingen - Herderen 13
17-04-06 junioren 17 & 18 jaar wegrit: Herderen - Borlo 41
junioren 17 & 18 jaar EINDSTAND 27ste Ster van Zuid-Limburg 13
29-04-06 junioren 17 & 18 jaar Ottergem 10
01-05-06 junioren 17 & 18 jaar Memorial Marcel Janssens (Hoboken) 8
05-06-06 junioren 17 & 18 jaar Walhain 17
10-06-06 junioren 17 & 18 jaar Sterrebeek 2
11-06-06 junioren 17 & 18 jaar Merchtem 4
17-06-06 junioren 17 & 18 jaar Ellezelles 3
18-06-06 junioren 17 & 18 jaar Grammene 1
junioren 17 & 18 jaar 3-daagse in Noord-Frankrijk (108 deelnemers)
" Tour du Canton de Bourbourg Watten 2006 "
open klasse: beloften, junioren, regionalen, …
23-06-06 junioren 17 & 18 jaar ploegentijdrit: St-Pierre-Brouck - St-Pierre-Brouck 3de ploeg
24-06-06 junioren 17 & 18 jaar wegrit: Bourbourg - Spycker 14 (met 3 gelijk)
25-06-06 junioren 17 & 18 jaar individuele tijdrit: Drincham - Millam 14
25-06-06 junioren 17 & 18 jaar wegrit: Holque - Siège de Colme materiaalpech
junioren 17 & 18 jaar EINDSTAND Tour du Canton de Bourbourg Watten -
02-07-06 junioren 17 & 18 jaar Doomkerke 3
04-07-06 junioren 17 & 18 jaar Herbeumont - klimwedstrijd 10
09-07-06 junioren 17 & 18 jaar Vurste - Gavere 5
16-07-06 junioren 17 & 18 jaar Ledegem-Kemmel-Ledegem 34
21-07-06 junioren 17 & 18 jaar Trofee der Vlaamse Ardennen, Zottegem-Bevegem 25
27-07-06 junioren 17 & 18 jaar Harzé - klimwedstrijd 33
30-07-06 junioren 17 & 18 jaar Vezin 12
13-08-06 junioren 17 & 18 jaar Kruishoutem 7
15-08-06 junioren 17 & 18 jaar Hannuit - Cras-Avernas 13
20-08-06 junioren 17 & 18 jaar Tielt 10
02-09-06 junioren 17 & 18 jaar Omloop Mandel-Leie-Schelde 40
03-09-06 junioren 17 & 18 jaar Wingene 6
25-02-07 elite ZC & beloften clubkampioenschap te Meulebeke 18
3 ploegen:
CLC - Team Ingelmunster
Nooit Gedacht Beitem
WC De Molenspurters Meulebeke
11-03-07 elite ZC & beloften Vollezele (Vlaams-Brabant) 22
21-03-07 elite ZC & beloften Sirault (Henegouwen) 12
25-03-07 elite ZC & beloften Mont-Saint-Guibert (Waals-Brabant) 8
28-03-07 beloften U23 Grote Prijs Stad Waregem 103
01-04-07 elite ZC & beloften Bury (Henegouwen) 27
09-04-07 elite ZC & beloften Schepdaal (Vlaams-Brabant) 27
29-04-07 elite ZC & beloften Hoeilaart (Vlaams-Brabant) 21
01-05-07 elite ZC & beloften Harchies (Henegouwen) 24
06-05-07 beloften U23 Oostnieuwkerke (West-Vlaanderen) 48
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen voor beloften
17-05-07 Topcompetitie < 27 jaar Hasselt - Spa - Hasselt (Limburg) 108
20-05-07 elite ZC & beloften Maleizen - Overijse (Vlaams-Brabant) 21
03-06-07 elite ZC & beloften Ellignies-Sainte-Anne (Henegouwen) 14
05-06-07 elite ZC & beloften Wakken (West-Vlaanderen) 17
06-06-07 elite ZC & beloften Lotenhulle (Oost-Vlaanderen) 13
03-07-07 elite ZC & beloften Kruishoutem (Oost-Vlaanderen) 25
05-07-07 elite ZC & beloften Assenede (Oost-Vlaanderen) 24
10-07-07 elite ZC & beloften Wachtebeke - Overbrugsesluis (Oost-Vlaanderen) 13
13-07-07 elite ZC & beloften Ingelmunster (West-Vlaanderen) 32
16-07-07 elite MC / ZC / beloften Dentergem (West-Vlaanderen) 35
PROFWEDSTRIJD
18-07-07 elite ZC & beloften Westrozebeke (West-Vlaanderen) 26
5-daagse Ronde van Vlaams-Brabant
25-07-07 elite 2.12 nationale interclub rit 1 Ronde van Vlaams-Brabant: Heverlee 101
26-07-07 elite 2.12 nationale interclub rit 2 Ronde van Vlaams-Brabant: Haasrode 44
27-07-07 elite 2.12 nationale interclub rit 3 Ronde van Vlaams-Brabant: tijdrit Rotselaar 74
28-07-07 elite 2.12 nationale interclub rit 4 Ronde van Vlaams-Brabant: Affligem - Asse 66
29-07-07 elite 2.12 nationale interclub rit 5 Ronde van Vlaams-Brabant: Liedekerke 64
INDIVIDUELE EINDSTAND 48
EINDSTAND PLOEGENKLASSEMENT 3de ploeg
19-08-07 elite ZC & beloften Helkijn (West-Vlaanderen) 20
22-08-07 elite ZC & beloften Ruiselede (West-Vlaanderen) 9
01-09-07 elite ZC & beloften Meulebeke: afwachtingwedstrijd (West-Vlaanderen) 17
05-09-07 beloften U23 Wingene: criterium (West-Vlaanderen) 13
2-daagse Triptyque des Barrages
08-09-07 beloften U23 UCI rit 1 Triptyque des Barrages: Walcourt - Tarcienne 87
09-09-07 beloften U23 UCI rit 2 Triptyque des Barrages: tijdrit Froidchapelle 111
09-09-07 beloften U23 UCI rit 3 Triptyque des Barrages: Tarcienne - Tarcienne 44
INDIVIDUELE EINDSTAND 56
15-09-07 Topcompetitie < 27 jaar Grote Prijs Joseph Bruyère - Hotton (Luxemburg) 42
24-02-08 elite ZC & beloften clubkampioenschap te Meulebeke 9
3 ploegen :
BCV Works Cycling Team (het vroegere CLC - Team)
CT CLG Nutriplanet
WC De Molenspurters Meulebeke
02-03-08 elite ZC & beloften Gent-Staden 44
09-03-08 elite ZC & beloften Vollezele (Vlaams-Brabant) 8
20-03-08 elite ZC & beloften Dottenijs (Henegouwen) 10
24-03-08 elite ZC & beloften Schepdaal (Vlaams-Brabant) 5
26-03-08 beloften U23 Grote Prijs Stad Waregem 56
30-03-08 elite ZC & beloften Kruiseke - Wervik (West-Vlaanderen) 5
22-04-08 Topcompetitie < 27 jaar Zellik-Galmaarden (Vlaams-Brabant) 94
27-04-08 elite ZC & beloften Warcoing (Henegouwen) 15
01-05-08 Topcompetitie < 27 jaar Hasselt-Spa-Hasselt (Limburg) 47
03-05-08 beloften U23 Westouter (West-Vlaanderen) 25
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen voor beloften
11-05-08 Topcompetitie < 27 jaar Circuit de Wallonie (Fleurus, Henegouwen) 38
18-05-08 elite ZC, U23, Am. En Mas. Ruiselede (West-Vlaanderen) 4
01-06-08 elite 1.12 nationale interclub Grote Prijs Etienne Dewilde Laarne (Oost-Vlaanderen) 88
22-06-08 Topcompetitie < 27 jaar Flèche Ardennaise (Luik) 33
13-07-08 elite ZC & beloften Wachtebeke - Oudenburgse Sluis 25
15-07-08 elite ZC & beloften Wachtebeke - Oudenburgse Sluis 17
5-daagse Ronde van Vlaams-Brabant
23-07-08 elite 2.12 nationale interclub rit 1 Ronde van Vlaams-Brabant: Rotselaar 148

24-07-08 elite 2.12 nationale interclub rit 2 Ronde van Vlaams-Brabant: Heverlee 106
25-07-08 elite 2.12 nationale interclub rit 3 Ronde van Vlaams-Brabant: tijdrit Stok - Kortenaken 100
26-07-08 elite 2.12 nationale interclub rit 4 Ronde van Vlaams-Brabant: Asse 93
27-07-08 elite 2.12 nationale interclub rit 5 Ronde van Vlaams-Brabant: Merchtem 89
INDIVIDUELE EINDSTAND 104
EINDSTAND PLOEGENKLASSEMENT 15de ploeg

5-daagse Ronde van Namen
02-08-08 elite 2.12 nationale interclub rit 1 Ronde van Namen: Temploux - Andenne 144
03-08-08 elite 2.12 nationale interclub rit 2 Ronde van Namen: Bièvre - Gedinne 119
04-08-08 elite 2.12 nationale interclub rit 3 Ronde van Namen: Chevetogne - Gesves 124
05-08-08 elite 2.12 nationale interclub rit 4 Ronde van Namen: Jemelle - Rochefort 127
06-08-08 elite 2.12 nationale interclub rit 5 Ronde van Namen: Ciney - Namur opgave
INDIVIDUELE EINDSTAND -
EINDSTAND PLOEGENKLASSEMENT 21ste ploeg
09-08-08 elite ZC & beloften Ruiselede: criterium (West-Vlaanderen) 9
20-08-08 elite ZC, U23, Am. En Mas. Ruiselede (West-Vlaanderen) 11
24-08-08 beloften U23 La Roche-en-Ardenne (Lux. / Belgisch Kampioenschap) 43
03-09-08 elite ZC & beloften Zonnebeke (West-Vlaanderen) 21
05-09-08 elite ZC & beloften Beveren - Leie (West-Vlaanderen) 9
07-09-08 elite ZC & beloften Ruiselede - Kruiskerke (West-Vlaanderen) 10
10-09-08 elite ZC & beloften Wingene: criterium (West-Vlaanderen) 29
13-09-08 elite ZC & beloften Meerse (Oost-Vlaanderen) 18
20-09-08 Topcompetitie < 27 jaar Grote Prijs Joseph Bruyère - Hotton (Luxemburg) 35
28-09-08 elite 1.12 nationale interclub 5de Gooikse Pijl (Vlaams-Brabant) 133
22-02-09 elite ZC & beloften clubkampioenschap te Meulebeke 7
3 ploegen :
BCV Works Cycling Team
Cycling Team CLG
WC De Molenspurters Meulebeke
13-04-09 elite ZC & beloften Schepdaal (Vlaams-Brabant) 15
18-04-09 beloften U23 Liège-Bastogne-Liège / Luik-Bastenaken-Luik 51
26-04-09 elite ZC & beloften Bovekerke (West-Vlaanderen) 16
03-05-09 beloften U23 Lichtervelde (West-Vlaanderen) 19
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen voor beloften
10-05-09 Topcompetitie < 27 jaar Circuit de Wallonie (Fleurus, Henegouwen) 59
(ingekorte wedstrijd wegens ongeval in lokale eindrondes)
16-05-09 elite ZC & beloften Limelette (Waals-Brabant) 4
17-05-09 elite ZC & beloften Sint-Lodewijk-Deerlijk (West-Vlaanderen) 18
24-05-09 elite 1.12 nationale interclub Grote Prijs Claude Criquielion Deux - Acren (Henegouwen) 49
01-06-09 elite ZC & beloften Oostrozebeke (West-Vlaanderen) 10
07-06-09 elite ZC & beloften Ellignies-Sainte-Anne (Henegouwen) 19
10-06-09 elite ZC & beloften Lotenhulle (West-Vlaanderen) 11
13-06-09 elite ZC, U23, Am. En Mas. Limelette-Buston (Waals-Brabant) 1
14-06-09 elite ZC & beloften Lembeek (Vlaams-Brabant) 29
21-06-09 Topcompetitie < 27 jaar Flèche Ardennaise (Luik) 25
27-06-09 Topcompetitie < 27 jaar Omloop Het Nieuwsblad Zottegem (Oost-Vlaanderen) 75

Vandaele Jonathan

Fotoalbum Angelo Vandaele

2017


  Afbeelding toevoegen