Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




   Gordon McCauley

  0
Voornaam: Gordon
Achternaam: McCauley
Nationaliteit: Nieuw-Zeeland
Geslacht:
Leeftijd: 42 jaar
Geboortedatum: 09-03-1972
Geboorteplaats:
Professional: 2001-2003
2005-

Ploegen

1998     Harrods - Giant - Sixt - Principia - Finish Power (Groot-Brittannië) 
1999     Harrods - Principia - Finish Power (Groot-Brittannië) 
1999     Men's Health (Groot-Brittannië) 
2000     Palmans - Ideal (België)  vanaf 01-09 (Stagiair)
2001     Landbouwkrediet - Colnago (België) 
2002     RDM - Flanders (België) 
2003     Schroeder Iron Pro Cycling (Verenigde Staten) 
2003     Giant Asia Racing Team (Taiwan)  vanaf 13-03
2004     Monex (Verenigde Staten) 
2006     Monex (Verenigde Staten)  tot 31-05
2006     Plowman Craven - Evans Cycles Racing Team (Groot-Brittannië)  vanaf 01-04 tot 31-03
2006     Successfulliving.com presented by Parkpre (Verenigde Staten)  vanaf 08-06
2007     Plowman Craven - Evans Cycles Racing Team (Groot-Brittannië) 
2009     Subway - Avanti Cycling team (Nieuw-Zeeland) 
2010     Subway - Avanti (Nieuw-Zeeland) 
2013     Drapac Cycling (Australië) 

UCI Ranking

  Details:

de Wielersite ranking

Plaats: 945
Punten: 26.00
Rondes
77 %
Etappes
23 %
  Details:

Berichten (4)

  Details:

Uitslagen

Alle wedstrijden
Toon:
1984    1e in London (a) (Eastway) , Groot-Brittannië 
1996    1e in Eindklassement Tour of Southland, Nieuw-Zeeland 
1997    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland, Pleasant Point (Auckland), Nieuw-Zeeland 
1998    1e in 3e etappe Surrey League 5 Days, Groot-Brittannië 
1998    1e in Eindklassement Surrey League 5 Days, Groot-Brittannië 
1999    1e in 1e etappe East Grinstead, Groot-Brittannië 
1999    3e in Bakewell (Tour of the Peak) , Groot-Brittannië 
1999    1e in Cutmill, Groot-Brittannië 
1999    1e in Eindklassement East Grinstead, Groot-Brittannië 
1999    1e in Edenbridge, Groot-Brittannië 
1999    2e in Essex (a) (International Grand Prix of Essex) , Groot-Brittannië 
1999    1e in 1e etappe Europe Two Day, Groot-Brittannië 
1999    2e in Eindklassement Europe Two Day, Groot-Brittannië 
1999    1e in Eindklassement Girvan, Groot-Brittannië 
1999    1e in Hedgerley, Groot-Brittannië 
1999    1e in Naseby, Groot-Brittannië 
1999    1e in Ottersham, Groot-Brittannië 
1999    1e in Port Erin, Groot-Brittannië 
1999    1e in Stockbridge, Groot-Brittannië 
1999    3e in Tour of the Cotswolds, Groot-Brittannië 
2000    3e in Reningelst (Internatie Reningelst) , België 
2000    1e in Romsée - Stavelot - Romsée, België 
2000    1e in Pérenchies (GP de la Ville de Pérenchies) , Frankrijk 
2001    2e in Havant (Havant International GP) , Groot-Brittannië 
2001    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland, Nieuw-Zeeland 
2001    1e in 4e etappe Tour of Southland, Winton (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2001    2e in 5e etappe Lloret de Mar (Prueba Challenge Costa Brava - Lloret de Mar) , Lloret de Mar (Cataluña), Spanje 
2001    1e in Archer International Grand Prix, Groot-Brittannië 
2001    3e in Belsele (Belsele - Puivelde) , België 
2001    2e in Brussel/Bruxelles/Berchem - Ingooigem, België 
2001    1e in Ottersham, Groot-Brittannië 
2001    1e in Horton-Cum-Studley, Groot-Brittannië 
2001    3e in Buggenhout, België 
2001    1e in 3e etappe Tour of Southland, Tuatapere (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2002    1e in Kirdford, Groot-Brittannië 
2002    3e in Le Samyn (Memorial José Samyn) , België 
2002    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland, Nieuw-Zeeland 
2002    3e in 1e etappe New Zealand Cycle Classic (Tour of Wellington) , Nieuw-Zeeland 
2002    1e in Colchester (b) (Jock Wadley Memorial RR) , Groot-Brittannië 
2002    1e in Wanzele, België 
2002    1e in Archer International Grand Prix, Groot-Brittannië 
2002    2e in Bochum (a), Duitsland 
2002    3e in Herning (b) (GP Herning, En forårsdag på heden) , Denemarken 
2002    1e in Belsele (Belsele - Puivelde) , België 
2002    1e in Strombeek-Bever (Memorial Thijssen) , België 
2002    3e in Zottegem - Dr Tistaertprijs (GP Stad Zottegem) , België 
2002    1e in Zwevegem (Grote Prijs Marcel Kint) , België 
2002    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland, Invercargill (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2002    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland, Invercargill (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2002    3e in 2e etappe Tour of Southland, Bluff (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2002    3e in 4e etappe Tour of Southland, Winton (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2002    2e in 7e etappe Tour of Southland, Invercargill (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2002    1e in 8e etappe Tour of Southland, Te Anau (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2003    1e in Dwars door het Hageland (Aarschot - Boutersem) , België 
2003    3e in Strasswalchen (Flachgauer Radsporttage) , Oostenrijk 
2003    2e in Schwanendstadt, Oostenrijk 
2003    2e in Affligem (a) (Grote Paasprijs, Affligem Interclub) , België 
2003    2e in Lincoln (Lincoln International GP) , Groot-Brittannië 
2003    1e in Dominguez Hills, Criterium (Cliff Bar criterium) , Verenigde Staten 
2003    1e in Santa Barbara (Semana Nautica) , Verenigde Staten 
2003    1e in 8e etappe International Cycling Classic (Superweek) , Milwaukee (Wisconsin), Verenigde Staten 
2003    1e in 11e etappe International Cycling Classic (Superweek) , Hartford (Wisconsin), Verenigde Staten 
2003    3e in 14e etappe International Cycling Classic (Superweek) , Sheboygan (Wisconsin), Verenigde Staten 
2003    1e in New Plymouth, Nieuw-Zeeland 
2003    1e in Te Awamutu (Te Awamutu Open Road Race) , Nieuw-Zeeland 
2003    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland, Napier (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2003    1e in 1e etappe Tour of Southland, Invercargill (Auckland), Nieuw-Zeeland  + Heath Blackgrove  + Jeremy Yates 
2003    1e in 4e etappe Tour of Southland, Winton (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2003    3e in 6e etappe Tour of Southland, Riversdale (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2004    3e in Bad Radkersburg (GP Steiermark, Thermenland GP) , Oostenrijk 
2004    1e in San Diego (Boulevard Road Race) , Verenigde Staten 
2004    2e in Eindklassement Valley of the Sun Stage Race, Verenigde Staten 
2004    1e in 1e etappe Tour de Temecula, Verenigde Staten 
2004    1e in Nike Vision, Verenigde Staten 
2004    3e in Walterboro, Criterium (USA CRITS Speed Week) , Verenigde Staten 
2004    1e in Richmond (Captech Classic Richmond) , Verenigde Staten 
2004    3e in 1e etappe Joe Martin Stage Race, Fayetteville (Arkansas), Verenigde Staten 
2004    3e in Boulder - Roubaix, Verenigde Staten 
2004    2e in 1e etappe Tour of Southland, Invercargill (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2004    1e in 4e etappe Tour of Southland, Winton (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2004    1e in 9e etappe Tour of Southland, Lumsden (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2005    2e in 3e etappe New Zealand Cycle Classic (Tour of Wellington) , Masterton (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2005    3e in 7e etappe New Zealand Cycle Classic (Tour of Wellington) , Petone (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2005    1e in 2e etappe Tour of Taranaki (Queen's Birthday Tour) , Nieuw-Zeeland 
2005    1e in 1e etappe Tour of Taranaki (Queen's Birthday Tour) , Nieuw-Zeeland 
2005    1e in 3e etappe Tour of Taranaki (Queen's Birthday Tour) , Nieuw-Zeeland 
2005    1e in 5e etappe Tour of Taranaki (Queen's Birthday Tour) , Nieuw-Zeeland 
2005    1e in Eindklassement Tour of Taranaki (Queen's Birthday Tour) , Nieuw-Zeeland 
2005    2e in 1e etappe Tour of Gippsland, Moe (Victoria), Australië 
2005    1e in Eindklassement Tour of Gippsland, Australië 
2005    3e in 1e etappe Tour of Tasmania, Grindelwald (Tasmania), Australië 
2005    3e in Eindklassement Tour of Tasmania, Australië 
2005    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland, Nieuw-Zeeland 
2005    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland, Nieuw-Zeeland 
2005    2e in 4e etappe Tour of Southland, Winton (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2005    2e in 8e etappe Tour of Southland, Te Anau (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2005    1e in Eindklassement Tour of Southland, Nieuw-Zeeland 
2005    1e in Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland 
2005    1e in Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland 
2005    3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Nieuw-Zeeland, Takapuna (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2006    3e in 6e etappe New Zealand Cycle Classic (Tour of Wellington) , Nieuw-Zeeland 
2006    3e in Commonwealth Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Melbourne (Victoria), Australië 
2006    2e in Nevada City (Nevada City Classic) , Verenigde Staten 
2006    2e in Culver, Verenigde Staten 
2006    3e in La Mirada, Verenigde Staten 
2006    1e in UCI Oceania Tour, Onbekend 
2006    2e in 1e etappe deel a Tour of Southland, Invercargill (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2006    1e in 4e etappe Tour of Southland, Crown Range (Southland), Nieuw-Zeeland 
2006    2e in Taupo (Lake Taupo Cycle Challenge) , Nieuw-Zeeland 
2007    1e in 1e etappe Tour de Vineyards, Hope (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2007    1e in 2e etappe Tour de Vineyards, Nelson (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2007    3e in 4e etappe Tour de Vineyards, Nieuw-Zeeland 
2007    3e in Eindklassement Tour de Vineyards, Nieuw-Zeeland 
2007    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland, Upper Hutt (Wellington), Nieuw-Zeeland 
2007    3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland, Upper Hutt (Wellington), Nieuw-Zeeland 
2007    1e in 1e etappe New Zealand Cycle Classic (Tour of Wellington) , Avalon (Northland), Nieuw-Zeeland  + Sam Bewley  + Hayden Roulston  + Marc Ryan 
2007    1e in 2e etappe New Zealand Cycle Classic (Tour of Wellington) , Masterton (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2007    2e in 3e etappe New Zealand Cycle Classic (Tour of Wellington) , Masterton (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2007    1e in 7e etappe New Zealand Cycle Classic (Tour of Wellington) , Petone (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2007    3e in 6e etappe New Zealand Cycle Classic (Tour of Wellington) , Wellington (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2007    3e in Southwick (Perf's Pedal Race) , Groot-Brittannië 
2007    2e in Tour of the Reservoir, Groot-Brittannië 
2007    2e in 3e etappe Girvan, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië 
2007    3e in Eindklassement Girvan, Groot-Brittannië 
2007    2e in Lincoln (Lincoln International GP) , Groot-Brittannië 
2007    3e in Richmond (Richmond GP) , Groot-Brittannië 
2007    1e in Blackpool (b), Groot-Brittannië 
2007    3e in Colne, Criterium (Colne) , Groot-Brittannië 
2007    1e in Tour of Pendle, Groot-Brittannië 
2007    2e in Eindklassement Premier Calendar Road Series, Groot-Brittannië 
2007    1e in Warwick, Criterium, Groot-Brittannië 
2007    1e in Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Invercargill (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2007    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Nieuw-Zeeland, Nieuw-Zeeland 
2008    2e in 1e etappe Tour de Vineyards, Hope (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2008    3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland, Nieuw-Zeeland 
2008    1e in 1e etappe New Zealand Cycle Classic (Tour of Wellington) , Nieuw-Zeeland 
2008    1e in Cambridge (Rev Classic) , Nieuw-Zeeland 
2008    1e in 2e etappe Benchmark Homes Tour, Nieuw-Zeeland 
2008    1e in 4e etappe Benchmark Homes Tour, Kaikoura (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2008    2e in Bruce Kent Memorial, Ramarama (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2008    3e in Auckland (Auckland 1000/TelstraClear Challenge) , Nieuw-Zeeland 
2008    2e in Wanganui GP, Nieuw-Zeeland 
2008    1e in 7e etappe Benchmark Homes Tour, Nieuw-Zeeland 
2008    4e in Taranaki (Round the Mountain classic) , Nieuw-Zeeland 
2008    2e in Eindklassement Benchmark Homes Tour, Nieuw-Zeeland 
2008    2e in Clubchampionships, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland, Nieuw-Zeeland 
2008    3e in 1e etappe Tour of Southland, Invercargill (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2008    1e in 3e etappe Tour of Southland, Gore (Southland), Nieuw-Zeeland 
2008    2e in 5e etappe Tour of Southland, Winton (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2008    3e in 9e etappe Tour of Southland, Invercargill (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2008    2e in Eindklassement Tour of Southland, Nieuw-Zeeland 
2008    2e in Taupo (Lake Taupo Cycle Challenge) , Taupo (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2009    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland, Te Awamutu (Waikato), Nieuw-Zeeland 
2009    2e in 7e etappe New Zealand Cycle Classic (Tour of Wellington) , Wellington (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2009    1e in Proloog Benchmark Homes Tour, Sefton (Auckland), Nieuw-Zeeland  + Jason Allen  + Patrick Williamson  + Joseph Cooper  + Michael Vink  + Sam Horgan  + James Williamson  + Hayden Godfrey 
2009    1e in 1e etappe Benchmark Homes Tour, Nieuw-Zeeland 
2009    1e in Cambridge (Rev Classic) , Nieuw-Zeeland 
2009    2e in 2e etappe Benchmark Homes Tour, Cust (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2009    5e in Renwick (Graperide) , Nieuw-Zeeland 
2009    1e in 5e etappe Benchmark Homes Tour, Hanmer Springs (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2009    2e in Eindklassement Benchmark Homes Tour, Nieuw-Zeeland 
2009    1e in Manukau, Chrono (Counties Manukau Cycling Time Trial Ch) , Nieuw-Zeeland 
2009    1e in Auckland (Auckland 1000/TelstraClear Challenge) , Nieuw-Zeeland 
2009    1e in Wanganui GP, Nieuw-Zeeland 
2009    1e in Taupo (Taupo-Napier Classic) , Nieuw-Zeeland 
2009    2e in UCI Oceania Tour, Onbekend 
2009    1e in Taranaki (Round the Mountain classic) , Nieuw-Zeeland 
2009    1e in 5e etappe Tour of Southland, Winton (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2009    3e in 1e etappe Tour of Hainan, Baoting (Hainan), China 
2009    4e in Eindklassement Tour of Hainan, China 
2010    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland, Lincoln (Canterbury), Nieuw-Zeeland 
2010    2e in Cambridge (Rev Classic) , Nieuw-Zeeland 
2010    3e in Christchurch - Akaroa (Le Race) , Nieuw-Zeeland 
2010    3e in Renwick (Graperide) , Nieuw-Zeeland 
2010    1e in Cycles 1000, Nieuw-Zeeland 
2010    2e in Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland, Nieuw-Zeeland 
2010    1e in Clubchampionships, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland, Nieuw-Zeeland 
2010    1e in Mauku (Mauku Mountain Classic) , Nieuw-Zeeland 
2010    2e in 1e etappe Tour of Taranaki (Queen's Birthday Tour) , Nieuw-Zeeland 
2010    1e in 2e etappe Tour of Taranaki (Queen's Birthday Tour) , Nieuw-Zeeland 
2010    1e in 4e etappe Tour of Taranaki (Queen's Birthday Tour) , Nieuw-Zeeland 
2010    2e in Eindklassement Tour of Taranaki (Queen's Birthday Tour) , Nieuw-Zeeland 
2010    3e in Manukau (Counties Manukau Waiau Pa) , Nieuw-Zeeland 
2010    2e in 6e etappe Tour of Gippsland, Bairnsdale (Victoria), Australië 
2010    1e in Auckland (Auckland 1000/TelstraClear Challenge) , Nieuw-Zeeland 
2010    1e in 13e etappe Tour of the Murray River, Cardross (Victoria), Australië 
2010    3e in Eindklassement Tour of the Murray River, Australië 
2010    2e in 1e etappe Tour of Tasmania, Strahan (Tasmania), Australië 
2010    3e in 6e etappe Tour of Tasmania, West Mooreville (Tasmania), Australië 
2010    1e in Eindklassement Tour of Tasmania, Australië 
2010    2e in National Points Series, Nieuw-Zeeland 
2011    2e in Cycle Challenge Taranaki, Nieuw-Zeeland 
2012    4e in Greymouth (Around Brunner Ride) , Nieuw-Zeeland 
2012    1e in 2e etappe Benchmark Homes Tour, Hokitika (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2012    3e in 3e etappe Benchmark Homes Tour, Nieuw-Zeeland 
2012    1e in 5e etappe Tour of the Great South Coast, Port Fairy (Victoria), Australië 
2012    1e in 4e etappe Benchmark Homes Tour, Nieuw-Zeeland 
2012    1e in 10e etappe Tour of the Murray River, Robinvale (Victoria), Australië 
2012    1e in Bruce Kent Memorial, Nieuw-Zeeland 
2012    3e in 8e etappe Tour of Southland, Invercargill (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2012    4e in Eindklassement Tour of Southland, Nieuw-Zeeland 
2013    2e in 1e etappe BDO Wellington to Auckland Challenge, Nieuw-Zeeland 
2013    1e in 2e etappe BDO Wellington to Auckland Challenge, Masterton (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2013    1e in 4e etappe BDO Wellington to Auckland Challenge, Palmerston North (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2013    1e in 5e etappe BDO Wellington to Auckland Challenge, Hunterville (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2013    1e in 7e etappe BDO Wellington to Auckland Challenge, Kakatahi (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2013    2e in 9e etappe BDO Wellington to Auckland Challenge, Turangi (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2013    1e in 11e etappe BDO Wellington to Auckland Challenge, Te Awamutu (Waikato), Nieuw-Zeeland 
2013    1e in Eindklassement BDO Wellington to Auckland Challenge, Nieuw-Zeeland 
2013    1e in 2e etappe Tour de Lakes, Manapouri (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2013    2e in 5e etappe Tour de Lakes, Nieuw-Zeeland 
2013    1e in Clubchampionships, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland, Queenstown (Auckland), Nieuw-Zeeland 
2013    3e in 3e etappe Tour of Taranaki (Queen's Birthday Tour) , Nieuw-Zeeland 
2013    1e in 4e etappe Tour of Taranaki (Queen's Birthday Tour) , Nieuw-Zeeland 
2013    3e in 5e etappe Tour of Taranaki (Queen's Birthday Tour) , Nieuw-Zeeland 
2013    1e in Eindklassement Tour of Taranaki (Queen's Birthday Tour) , Nieuw-Zeeland 


Foto: courtesy Jack Claassen

Foto: courtesy Jack Claassen

Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.

Stats

Zeges in database: 114
Baan - Derny: 1
Klassement - Weg - Eindklassement: 10
UCI - Eindklassement: 1
Weg - Continentaal kampioenschap: 3
Weg - Criterium: 33
Weg - Districtskampioenschap: 1
Weg - Etappe: 34
Weg - Europees Kampioenschap: 1
Weg - Individuele tijdrit: 3
Weg - Klimwedstrijd: 1
Weg - Nationaal kampioenschap: 8
Weg - Nationaal kampioenschap tijdrijden: 3
Weg - Ploegentijdrit: 3
Weg - Wedstrijd: 12
Zeges per ploeg/jaar:
1998: 2 zeges
1999: 11 zeges
2000: 2 zeges
2001: 6 zeges
2002: 11 zeges
2003: 10 zeges
2004: 6 zeges
2006: 2 zeges
2007: 10 zeges
2009: 11 zeges
2010: 9 zeges
2013: 10 zeges