Jozef Schils

  0
Voornaam: Jozef
Achternaam: Schils
Nationaliteit: België
Geslacht:
Werd: 75 jaar
Geboortedatum: 04-09-1931
Geboorteplaats: Kersbeek-Miskom (Brabant), België
Overleden:03-03-2007
Plaats van overlijden: Asse (Vlaams-Brabant), België
Professional: 1952-1965
Familiebanden is de grootvader van Dominic Schils
is de vader van Patrick Schils
Websites:
http://www.veloschils.com/html/jef_schils_bio.html

Uitslagen

Alle wedstrijden
Toon:


1949    1e in Oplinter, Amateurs, Oplinter (Brabant), België 


1950    3e in 4e etappe Ronde van Limburg, Amateurs, Mechelen (Limburg), België 
1950    1e in 5e etappe Ronde van Limburg, Amateurs, Hasselt (Limburg), België 
1950    1e in 1e etappe Ronde van België, Amateurs, Zulte (Oost-Vlaanderen), België 
1950    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België, België 


1951    2e in Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs, België 
1951    2e in Ronde van Vlaanderen, Onafhankelijken, België 
1951    2e in Ronde van Limburg, (Sint-Truiden, Onafhankelijken) , Sint-Truiden (Limburg), België 
1951    1e in Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Onafhankelijken, België, Charleroi (Hainaut), België 
1951    1e in 1e etappe Ronde van België, Onafhankelijken, Moeskroen (Hainaut), België 
1951    1e in 3e etappe Ronde van België, Onafhankelijken, Ronse (Oost-Vlaanderen), België 
1951    1e in 8e etappe Ronde van België, Onafhankelijken, Chaumont-Gistoux (Brabant), België 
1951    3e in Eindklassement Ronde van België, Onafhankelijken, Chaumont-Gistoux (Brabant), België 
1951    1e in Kortenaken, Onafhankelijken, Kortenaken (Brabant), België 


1952    1e in Sint-Christoffel prijs, (Londerzeel, Amateurs) , Londerzeel (Brabant), België 
1952    2e in Itegem, Itegem (Antwerpen), België 
1952    1e in Langemark, Onafhankelijken, Langemark (West-Vlaanderen), België 
1952    1e in 3e etappe deel a Ronde van Romandië, (Tour de Romandie) , Yverdon (Vaud), Zwitserland 
1952    1e in Nieuwerkerken, Nieuwerkerken (Limburg), België 
1952    2e in Attenhoven, Attenhoven (Vlaams-Brabant), België 
1952    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België, Deinze (Oost-Vlaanderen), België 


1953    1e in Sint-Christoffel prijs, (Londerzeel, Amateurs) , Londerzeel (Brabant), België 
1953    1e in Hoegaarden (a), Hoegaarden (Brabant), België 
1953    1e in GP van Haspengouw, (Hoegaarden (d)) , Hoegaarden (Brabant), België 
1953    1e in Nationaal Kampioenschap, Interclubs, België, België  + Lucien Acou 
1953    1e in GP Beeckman-De Caluwé, (Ninove (a)) , Ninove (Oost-Vlaanderen), België 
1953    1e in Overpelt, Overpelt (Limburg), België 
1953    1e in Houtem, (Vilvoorde (a)) , Vilvoorde (Brabant), België 
1953    1e in GP du Brabant Wallon, (Braine-l'Alleud) , Baisy-Thy (Brabant Wallon), België 
1953    1e in Londerzeel (a), Londerzeel (Brabant), België 
1953    2e in Turnhout, Turnhout (Antwerpen), België 
1953    3e in Haspengouwse Pijl, (Niel - Sint-Truiden) , Drieslinter (Brabant), België 
1953    1e in Nielse Pijl, (Gingelom) , Gingelom (Limburg), België 
1953    1e in Circuit Hesbaye - Condroz, (Hesbaye - Condroz) , België 
1953    1e in Paris - Tours, , Frankrijk 
1953    3e in Amsterdam, Amsterdam (Noord-Holland), Nederland 
1953    1e in Nationale Sluitingsprijs, (Putte-Kapellen) , Putte-Kapellen (Antwerpen), België 


1954    2e in Arendonk, Arendonk (Antwerpen), België 
1954    1e in GP du Brabant Wallon, (Braine-l'Alleud) , Braine-l'Alleud (Brabant), België 
1954    2e in Denderleeuw (a), Denderleeuw (Oost-Vlaanderen), België 
1954    2e in Diepenbeek, Diepenbeek (Limburg), België 
1954    1e in Drielandentrofee, (Eisden) , Eisden (Limburg), België 
1954    3e in Houthalen-Helchteren, (Houthalen/Helchteren) , Houthalen/Helchteren (Limburg), België 
1954    1e in Kortenaken, Kortenaken (Brabant), België 
1954    2e in Lubbeek (a), Lubbeek (Brabant), België 
1954    3e in GP Beeckman-De Caluwé, (Ninove (a)) , Ninove (Oost-Vlaanderen), België 
1954    1e in Peer, Criterium, Peer (Limburg), België 
1954    3e in Petegem-aan-de-Leie, (Petegem) , Petegem (Oost-Vlaanderen), België 
1954    2e in Turnhout, Turnhout (Antwerpen), België 
1954    2e in Turnhout (a), Turnhout (Antwerpen), België 
1954    1e in Ronde van Haspengouw, (Landen) , Landen (Brabant), België 
1954    1e in Grand Prix Printanier, (Racour) , Racour (Liege), België 
1954    1e in Brussel/Bruxelles - Couvin, Couvin (Namur), België 
1954    1e in Brussel/Bruxelles - Bost, Bost (Brabant), België 
1954    2e in Bierbeek, Bierbeek (Vlaams-Brabant), België 
1954    1e in Oplinter, Oplinter (Brabant), België 
1954    3e in Brasschaat (e), Brasschaat (Antwerpen), België 
1954    3e in Nielse Pijl, (Gingelom) , Gingelom (Limburg), België 
1954    1e in Drie Zustersteden, (Willebroek (a)) , Antwerpen (Antwerpen), België 
1954    1e in Riemst, Riemst (Limburg), België 


1955    1e in Memorial Fred De Bruyne, (Berlare) , Berlare (Oost-Vlaanderen), België 
1955    1e in Leuven (a), Leuven (Vlaams-Brabant), België 
1955    1e in Nokere Koerse, (Nokere) , Nokere (Oost-Vlaanderen), België 
1955    1e in Hoeilaart, Hoeilaart (Brabant), België 
1955    1e in Machelen (a), Machelen (Brabant), België 
1955    1e in GP Stad Vilvoorde, (Vilvoorde) , Vilvoorde (Brabant), België 
1955    2e in 2e etappe Omloop van het Westen, Mons (Liege), België 
1955    1e in Tienen, Tienen (Brabant), België 
1955    3e in Heusden-Zolder, Heusden-Zolder (Limburg), België 
1955    1e in Wezembeek-Oppem, Wezembeek-Oppem (Brabant), België 
1955    1e in Attenhoven, Attenhoven (Vlaams-Brabant), België 
1955    2e in Polder-Kempen, (Kalmthout (a)) , Kalmthout (Antwerpen), België 
1955    3e in Oostakker, Oostakker (Oost-Vlaanderen), België 
1955    1e in Jeuk (a), Jeuk (Limburg), België 
1955    3e in Tienen (a), Tienen (Brabant), België 
1955    1e in Rummen (a), Rummen (Brabant), België 
1955    1e in Kumtich, Kumtich (Brabant), België 
1955    3e in Hoegaarden (b), Hoegaarden (Brabant), België 
1955    3e in Tienen (b), Tienen (Brabant), België 
1955    1e in Oostrozebeke, Criterium, Oostrozebeke (West-Vlaanderen), België 


1956    3e in 2e etappe Ronde van Nederland, Leeuwarden (Friesland), Nederland 
1956    3e in Cagliari, Cagliari (Sardegna), Italië 
1956    3e in Heist-op-den-Berg, Heist-op-den-Berg (Antwerpen), België 
1956    2e in Moorsele, Moorsele (West-Vlaanderen), België 
1956    1e in GP Victor Standaert, (Ninove) , Ninove (Oost-Vlaanderen), België 
1956    3e in Overpelt, Overpelt (Limburg), België 
1956    1e in Sint-Lievens-Esse, Sint-Lievens-Esse (Oost-Vlaanderen), België 
1956    3e in Bierbeek, Bierbeek (Vlaams-Brabant), België 
1956    1e in Schelde-Dender-Leie, (Aalst) , Aalst (Vlaams-Brabant), België 
1956    1e in Brussel/Bruxelles-Berchem - Ingooigem, (Brussel/Bruxelles - Ingooigem) , Ingooigem (West-Vlaanderen), België 
1956    2e in Eindklassement Omloop van het Westen, Mons (Liege), België 
1956    2e in 2e etappe deel b Omloop van het Westen, Mons (Liege), België 
1956    1e in Vlaamse Pijl Kalken, (Kalken) , Kalken (Oost-Vlaanderen), België 
1956    1e in Hoegaarden (c), Hoegaarden (Brabant), België 
1956    1e in Kapellen, Kapellen (Antwerpen), België 
1956    1e in Budingen, Budingen (Brabant), België 
1956    1e in Kortenaken, Kortenaken (Brabant), België 
1956    1e in Schaal Sels, (Merksem) , Merksem (Antwerpen), België 
1956    2e in Rummen (a), Rummen (Brabant), België 
1956    3e in Tienen (c), Tienen (Brabant), België 
1956    2e in Zellik, Zellik (Brabant), België 


1957    2e in Memorial Fred De Bruyne, (Berlare) , Berlare (Oost-Vlaanderen), België 
1957    1e in Deinze (a), Deinze (Oost-Vlaanderen), België 
1957    1e in Halse Pijl, (Halle) , Halle (Vlaams-Brabant), België 
1957    3e in Etoile du Léon, (Landivisiau) , Landivisiau (Bretagne), Frankrijk 
1957    3e in Coppa Bernocchi, (Legnano) , Legnano (Lombardia), Italië 
1957    2e in 2e etappe deel a Tour de Belgique, (Ronde van België) , La Roche (Brabant), België 
1957    3e in 4e etappe Tour de Belgique, (Ronde van België) , Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest), België 
1957    2e in Omloop Mandel-Leie-Schelde, (Meulebeke (a)) , Meulebeke (West-Vlaanderen), België 
1957    1e in Omloop der Vlaamse Gewesten, Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest), België 
1957    1e in Brussel/Bruxelles - Bost, Bost (Brabant), België 
1957    2e in Brussel/Bruxelles-Berchem - Ingooigem, (Brussel/Bruxelles - Ingooigem) , Ingooigem (West-Vlaanderen), België 
1957    1e in Bierbeek, Bierbeek (Vlaams-Brabant), België 
1957    1e in Merdorp, Merdorp (Liege), België 
1957    1e in Attenhoven, Attenhoven (Vlaams-Brabant), België 
1957    3e in Budingen, Budingen (Brabant), België 
1957    1e in Mechelen, Mechelen (Antwerpen), België 
1957    3e in Hoepertingen, Hoepertingen (Limburg), België 
1957    1e in Polder-Kempen, (Kalmthout (a)) , Kalmthout (Antwerpen), België 
1957    1e in Kapellen-Glabbeek, (Glabbeek) , Glabbeek (Brabant), België 
1957    3e in Ruiselede, Ruiselede (West-Vlaanderen), België 
1957    3e in Geetbets (a), Geetbets (Brabant), België 
1957    1e in Kortenaken, Kortenaken (Brabant), België 
1957    1e in Rummen (a), Rummen (Brabant), België 
1957    1e in Hoegaarden (a), Hoegaarden (Brabant), België 


1958    2e in 2e etappe Ronde van Nederland, Zwolle (Overijssel), Nederland 
1958    1e in 5e etappe Ronde van Nederland, Roosendaal (Noord-Brabant), Nederland 
1958    2e in Kapellen, Kapellen (Antwerpen), België 
1958    2e in Trofeo Moschini, (Milano - Mantova) , Mantova (Lombardia), Italië 
1958    1e in 3e etappe Vuelta a Levante, Albacete (Castilla-La Mancha), Spanje  + Rik Van Looy  + Roger Verplaetse  + Willy Schroeders  + Hilaire Couvreur  + Leon Vandaele 
1958    4e in 6e etappe Vuelta a Levante, Castellón (Comunidad Valenciana), Spanje 
1958    1e in 7e etappe Vuelta a Levante, Valencia (Comunidad Valenciana), Spanje 
1958    3e in 1e etappe À travers les Flandres / À travers la Belgique, (Dwars door Vlaanderen / Dwars door België) , Ciney (Namur), België 
1958    1e in 3e etappe 3 jours d'Anvers, (Driedaagse van Antwerpen) , Antwerpen (Antwerpen), België 
1958    2e in 1e etappe deel b Tour de Belgique, (Ronde van België) , Hanret (Namur), België 
1958    1e in Drielandentrofee, (Eisden) , Eisden (Limburg), België 
1958    1e in Bierbeek, Bierbeek (Vlaams-Brabant), België 
1958    1e in Wezembeek-Oppem, Wezembeek-Oppem (Brabant), België 
1958    1e in Antwerpen - Genk, Genk (Limburg), België 
1958    1e in Nederbrakel, Nederbrakel (Oost-Vlaanderen), België 
1958    2e in GP Flandria, (Zedelgem) , Zedelgem (West-Vlaanderen), België 
1958    2e in Hoegaarden (c), Hoegaarden (Brabant), België 
1958    1e in Attenhoven, Attenhoven (Vlaams-Brabant), België 
1958    2e in Sint-Lambrechts-Woluwe, Sint-Lambrechts-Woluwe (Brabant), België 
1958    1e in Houtem, (Vilvoorde (a)) , Vilvoorde (Brabant), België 
1958    1e in Londerzeel (a), Londerzeel (Brabant), België 
1958    3e in Buggenhout (a), Buggenhout (Oost-Vlaanderen), België 
1958    2e in Drie Zustersteden, (Willebroek (a)) , Antwerpen (Antwerpen), België 
1958    3e in Zingem, Zingem (Oost-Vlaanderen), België 
1958    1e in 1e etappe GP Marvan, Binche (Hainaut), België 
1958    2e in 2e etappe deel b GP Marvan, Aalst (Vlaams-Brabant), België 
1958    3e in 2e etappe deel a GP Marvan, Mons (Liege), België 
1958    3e in Eindklassement GP Marvan, Antwerpen (Antwerpen), België 
1958    1e in Zellik, Zellik (Brabant), België 
1958    2e in Heist-op-den-Berg, Heist-op-den-Berg (Antwerpen), België 
1958    1e in Tienen (b), Tienen (Brabant), België 
1958    2e in Nationale Sluitingsprijs, (Putte-Kapellen) , Putte-Kapellen (Antwerpen), België 


1959    2e in 3e etappe Giro di Sardegna, Oristano (Sardegna), Italië 
1959    2e in Trofeo Salvador Botella, (Benifayó) , Benifayó (Comunidad Valenciana), Spanje 
1959    1e in 1e etappe deel B Vuelta a Levante, Denia (Comunidad Valenciana), Spanje 
1959    4e in 2e etappe Vuelta a Levante, Alcoy (Comunidad Valenciana), Spanje 
1959    1e in 5e etappe Vuelta a Levante, Valencia (Comunidad Valenciana), Spanje 
1959    2e in 1e etappe deel b Tour de Belgique, (Ronde van België) , Charleroi (Hainaut), België 
1959    1e in Omloop der drie Proviniciën, (Avelgem) , Avelgem (West-Vlaanderen), België 
1959    2e in Onze-Lieve-Vrouw-Tielt, (Tielt) , Tielt (Brabant), België 
1959    3e in Mere, Mere (Oost-Vlaanderen), België 
1959    3e in Zingem, Criterium, Zingem (Oost-Vlaanderen), België 
1959    1e in Zellik, Zellik (Brabant), België 
1959    3e in Rummen (a), Rummen (Brabant), België 
1959    2e in Molenstede, Molenstede (Brabant), België 
1959    1e in Erpe, Erpe (Oost-Vlaanderen), België 
1959    1e in Circuit Dinantais, (Dinant) , Dinant (Namur), België 
1959    2e in Nederename, Nederename (Oost-Vlaanderen), België 
1959    1e in Hoegaarden (b), Hoegaarden (Brabant), België 
1959    2e in Maldegem, Maldegem (Oost-Vlaanderen), België 


1960    1e in Flèche Hesbignonne /Haspengouwse Pijl, (Cras-Avernas) , Cras-Avernas (Liege), België 
1960    2e in Heist-op-den-Berg, Heist-op-den-Berg (Antwerpen), België 
1960    1e in GP d'Isbergues, (Isbergues) , Isbergues (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk 
1960    2e in Paris - Valenciennes, Valenciennes (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk 
1960    2e in Ruisbroek, Ruisbroek (Brabant), België 
1960    3e in GP Flandria, (Zedelgem) , Zedelgem (West-Vlaanderen), België 
1960    2e in 3e etappe deel a Vierdaagse van Duinkerken, (Quatre jours de Dunkerque) , Dunkerque (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk 
1960    2e in 4e etappe Vierdaagse van Duinkerken, (Quatre jours de Dunkerque) , Dunkerque (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk 
1960    1e in 2e etappe Tour de Belgique, (Ronde van België) , Fleurus (Hainaut), België 
1960    1e in 4e etappe deel b Tour de Belgique, (Ronde van België) , Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest), België 
1960    3e in Ronde van Oost-Vlaanderen, (Evergem) , Evergem (Oost-Vlaanderen), België 
1960    1e in Soignies, Soignies (Hainaut), België 
1960    2e in Schelde-Dender-Leie, (Aalst) , Aalst (Vlaams-Brabant), België 
1960    1e in GP du Brabant Wallon, (Braine-l'Alleud) , Braine-l'Alleud (Brabant), België 
1960    3e in Overpelt, Overpelt (Limburg), België 
1960    2e in Nederbrakel, Nederbrakel (Oost-Vlaanderen), België 
1960    1e in Strijpen, Strijpen (Oost-Vlaanderen), België 
1960    3e in GP Raf Jonckheere, (Westrozebeke) , Westrozebeke (West-Vlaanderen), België 
1960    2e in Zeebrugge, Zeebrugge (West-Vlaanderen), België 
1960    1e in GP de la Basse-Sambre, (Auvelais) , Auvelais (Namur), België 
1960    1e in Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem, (Zottegem) , Zottegem (Oost-Vlaanderen), België 
1960    1e in Zellik, Zellik (Brabant), België 
1960    2e in Schaal Sels, (Merksem) , Merksem (Antwerpen), België 
1960    1e in 4e etappe Tour du Nord, Roubaix (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk 
1960    1e in Kumtich, Kumtich (Brabant), België 
1960    2e in Hoegaarden (a), Hoegaarden (Brabant), België 


1961    3e in Houthalen-Helchteren, (Houthalen/Helchteren) , Houthalen/Helchteren (Limburg), België 
1961    2e in Waasmunster, Waasmunster (Oost-Vlaanderen), België 
1961    1e in Hoegaarden - Antwerpen - Hoegaarden, (Hoegaarden) , Hoegaarden (Brabant), België 
1961    1e in Sint-Lievens-Esse, Sint-Lievens-Esse (Oost-Vlaanderen), België 
1961    1e in Bierbeek, Bierbeek (Vlaams-Brabant), België 
1961    3e in 2e etappe Waals Weekend, (Weekend Wallon) , Tubize (Brabant), België 
1961    1e in Langemark, Langemark (West-Vlaanderen), België 


1962    3e in Schelde-Dender-Leie, (Aalst) , Aalst (Vlaams-Brabant), België 
1962    1e in Flèche Hesbignonne /Haspengouwse Pijl, (Cras-Avernas) , Cras-Avernas (Liege), België 
1962    3e in Wezembeek-Oppem, Wezembeek-Oppem (Brabant), België 
1962    1e in Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem, (Zottegem) , Zottegem (Oost-Vlaanderen), België 
1962    3e in Druivenkoers - Overijse, (Overijse) , Overijse (Vlaams-Brabant), België 


1963    2e in Omloop van het Houtland, (Torhout) , Torhout (West-Vlaanderen), België 
1963    1e in Wezembeek-Oppem, Wezembeek-Oppem (Brabant), België 
1963    3e in Waasmunster, Waasmunster (Oost-Vlaanderen), België 
1963    3e in Hoepertingen, Hoepertingen (Limburg), België 
1963    1e in Deerlijk, Deerlijk (West-Vlaanderen), België 
1963    3e in Zellik, Zellik (Brabant), België 
1963    2e in Roeselare, Criterium, Roeselare (West-Vlaanderen), België 
1963    2e in Erpe, Erpe (Oost-Vlaanderen), België 
1963    3e in Nederbrakel (b), Nederbrakel (Oost-Vlaanderen), België 


1964    2e in GP Pino Cerami, (Wasmuel) , Wasmuel (Hainaut), België 
1964    2e in Zonnegem, Zonnegem (Oost-Vlaanderen), België 
1964    2e in Bottelare, Bottelare (Oost-Vlaanderen), België 
1964    1e in Buggenhout (a), Buggenhout (Oost-Vlaanderen), België 
1964    2e in Omloop van het Houtland, (Torhout) , Torhout (West-Vlaanderen), België 
1964    2e in Nederbrakel, Nederbrakel (Oost-Vlaanderen), België 
1964    2e in Huldenberg, Huldenberg (Vlaams-Brabant), België 
1964    2e in Roeselare (a), Roeselare (West-Vlaanderen), België 
1964    3e in Kortemark, Kortemark (West-Vlaanderen), België 
1964    2e in Sleidinge, Sleidinge (Oost-Vlaanderen), België 
1964    1e in Borgloon (a), Borgloon (Limburg), België 
1964    3e in Oudenaarde, Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1964    3e in Oordegem, Oordegem (Oost-Vlaanderen), België 


1965    2e in Sint-Andries (a), Sint-Andries (West-Vlaanderen), België 
1965    2e in Douai - Jemeppes, België 
1965    3e in Schellebelle, Schellebelle (Oost-Vlaanderen), België 

Foto: courtesy Wim Boon
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.

Stats

Zeges in database: 117
Weg - Criterium: 41
Weg - Etappe: 15
Weg - Nationaal kampioenschap: 2
Weg - Ploegentijdrit: 1
Weg - Wedstrijd: 58
Zeges per ploeg/jaar:
1951: 5 zeges
1952: 5 zeges
1953: 13 zeges
1954: 11 zeges
1955: 13 zeges
1956: 10 zeges
1957: 13 zeges
1958: 15 zeges
1959: 7 zeges
1960: 12 zeges
1961: 4 zeges
1962: 2 zeges
1963: 2 zeges
1964: 2 zeges
1965: 0 zeges