Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




      Hanka Kupfernagel

  0
Voornaam: Hanka
Achternaam: Kupfernagel
Nationaliteit: Duitsland
Geslacht:
Leeftijd: 40 jaar
Geboortedatum: 19-03-1974
Geboorteplaats:
Familiebanden

Ploegen

1995     Team Cratoni - Hawk (Duitsland) 
1996     Team Cratoni - Hawk (Duitsland) 
1997     Team Cratoni - Hawk (Duitsland) 
1999     The Greenery Grisley (Duitsland) 
2000     Kupfernagel (Duitsland) 
2001     Farm Frites - Hartol (Nederland) 
2002     Equipe Nürnberger Versicherung  (Duitsland) 
2003     Equipe Nürnberger Versicherung (Duitsland) 
2004     Vlaanderen - T-Interim Univega Ladies Team (België) 
2005     Vlaanderen - Capri Sonne - T-Interim (België) 
2006     World Sports Star (Duitsland) 
2008     Itera - World Sports Star Team (Duitsland) 
2012     Rusvelo Women's Teams (Rusland) 
2013     Rusvelo Women Team (Rusland) 

Berichten (15)

  Details:

Uitslagen

Alle wedstrijden
Toon:
1991    2e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V), Verenigde Staten 
1992    1e in Eindklassement Tour de Bretagne (V), Frankrijk 
1992    1e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V), Athina (Attiki), Griekenland 
1992    1e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V), Onbekend 
1993    1e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
1994    1e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
1994    1e in Eschborn-Frankfurt City Loop (V) (Rund um den Henninger Turm) , Duitsland 
1994    3e in Eindklassement Krasna Lipa Tour Féminine (V), Tsjechië 
1995    1e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
1995    1e in Fürth (V), Duitsland 
1995    1e in 1e etappe Gracia Orlova (V), Tsjechië 
1995    1e in 3e etappe Gracia Orlova (V), Tsjechië 
1995    1e in Eindklassement Gracia Orlova (V), Tsjechië 
1995    1e in Laimnau (V) (Laimnau-Wiesertsweiler) , Duitsland 
1995    1e in Eberdingen - Hochdorf (V), Duitsland 
1995    1e in Karbach (V) (Main-Spessart Rundfahrt) , Duitsland 
1995    1e in Karbach (a) (V), Duitsland 
1995    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
1995    1e in Oy-Mittelberg (V), Duitsland 
1995    1e in Forst-Lausitz (V), Duitsland 
1995    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V), Forst (Brandenburg), Duitsland 
1995    1e in Forst-Lausitz, Chrono (V), Duitsland  + Judith Arndt  + Nicole Peitzmeier  + Susan Panzer  + Wanda Schlotterer  
1995    1e in Irrel (V) (Irrel-Ferschweller) , Duitsland 
1995    1e in Bollendorf (V), Duitsland 
1996    2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V), Köln (Nordrhein-Westfalen), Duitsland 
1996    3e in Wiesbaden (V), Duitsland 
1996    1e in Eindklassement Gracia Orlova (V), Tsjechië 
1996    1e in Eberdingen - Hochdorf (V), Duitsland 
1996    1e in Karbach (V) (Main-Spessart Rundfahrt) , Duitsland 
1996    1e in Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften (V), Isle of Man , Groot-Brittannië 
1996    1e in Eindklassement Krasna Lipa Tour Féminine (V), Tsjechië 
1996    1e in Wissmansdorf (V), Duitsland 
1996    1e in Wissmansdorf (b) (V), Duitsland 
1996    1e in Genthin (V), Duitsland 
1996    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V), Genthin (Sachsen-Anhalt), Duitsland 
1996    1e in Genthin, Chrono (V), Duitsland  + Judith Arndt  + Nicole Peitzmeier  + Ute Schäfer 
1996    1e in Oy-Mittelberg (V), Duitsland 
1997    1e in Eindklassement Emakumeen Euskal Bira (V) (Emakumeen Bira) , Spanje 
1997    1e in Eindklassement Tour de Bretagne (V), Frankrijk 
1997    1e in Eindklassement Gracia Orlova (V), Tsjechië 
1997    1e in Niederwangen (V), Duitsland 
1997    3e in Karbach (a) (V), Duitsland 
1997    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
1997    1e in Eindklassement Krasna Lipa Tour Féminine (V), Tsjechië 
1997    1e in Forst-Lausitz (V), Duitsland 
1997    1e in Forst-Lausitz, Chrono (V), Duitsland  + Ina-Yoko Teutenberg  + Nicole Peitzmeier  + Judith Arndt  + Regina Marunde 
1997    1e in Bad Schwalbach (V), Duitsland 
1997    1e in Bad Schussenried (V), Duitsland 
1997    2e in Bad Schussenried (b) (V), Duitsland 
1997    1e in Zeddam, Cyclocross (V), Nederland 
1998    3e in Eindklassement Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Duitsland 
1998    1e in Eindklassement Emakumeen Euskal Bira (V) (Emakumeen Bira) , Spanje 
1998    1e in Eindklassement Tour de Bretagne (V), Frankrijk 
1998    3e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V), Onbekend 
1998    3e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V), Onbekend 
1998    1e in Söhnlein-Rheingold-Strassenpreis (V), Duitsland 
1998    1e in Wiesbaden (V), Duitsland 
1998    1e in Eberdingen - Hochdorf (V), Duitsland 
1998    1e in Karbach (V) (Main-Spessart Rundfahrt) , Duitsland 
1998    1e in Karbach (a) (V), Duitsland 
1998    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
1998    1e in Oy-Mittelberg (V), Duitsland 
1999    1e in Eindklassement Gracia Orlova (V), Tsjechië 
1999    2e in 1e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V) (v/h Ster van Walcheren) , Nederland 
1999    1e in 3e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V) (v/h Ster van Walcheren) , Nederland 
1999    3e in 4e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V) (v/h Ster van Walcheren) , Nederland 
1999    1e in Eindklassement RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V) (v/h Ster van Walcheren) , Nederland 
1999    1e in Eindklassement Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Duitsland 
1999    1e in Eindklassement Emakumeen Euskal Bira (V) (Emakumeen Bira) , Spanje 
1999    2e in Eindklassement Wereldbeker, Op de weg, Elite (V), Onbekend 
1999    2e in Canberra Women's Classic (V), Canberra (Australian Capital Territory), Australië 
1999    1e in Berlin (V), Duitsland 
1999    1e in Flèche Wallonne (V) (Waalse Pijl) , België 
1999    2e in Eindklassement Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V), Frankrijk 
1999    3e in Philadelphia (V) (Liberty Classic) , Verenigde Staten 
1999    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
1999    1e in Sankt Wendel (V), Duitsland 
1999    1e in Eindklassement Krasna Lipa Tour Féminine (V), Tsjechië 
1999    2e in Embrach (V), Zwitserland 
1999    1e in Kalmthout, Cyclocross (V), België 
1999    1e in Loenhout, Cyclocross (V) (Azencross (V)) , België 
2000    1e in Herford, Cyclocross (V), Duitsland 
2000    1e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
2000    1e in Wetzikon, Cyclocross (V), Zwitserland 
2000    1e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Sint Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland 
2000    1e in Eindklassement Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V), Frankrijk 
2000    1e in Eindklassement Gracia Orlova (V), Tsjechië 
2000    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
2000    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
2000    3e in 1e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V) (v/h Ster van Walcheren) , Kortgene (Zeeland), Nederland 
2000    1e in Eindklassement RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V) (v/h Ster van Walcheren) , Nederland 
2000    1e in 3e etappe deel a RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V) (v/h Ster van Walcheren) , Biggekerke (Zeeland), Nederland 
2000    1e in Eindklassement Krasna Lipa Tour Féminine (V), Tsjechië 
2000    3e in Eindklassement Trophée d'Or Féminin (V), Frankrijk 
2000    1e in 5e etappe deel b Holland Ladies Tour (V), Dronten (Flevoland), Nederland 
2000    2e in Olympische Spelen, Op de weg, Elite (V), Sydney (New South Wales), Australië 
2000    8e in Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V), Sydney (New South Wales), Australië 
2000    1e in Lutterbach, Cyclocross (V), Frankrijk 
2000    1e in Gavere, Cyclocross (V) (Gavere - Asper) , België 
2000    1e in Milano, Cyclocross (V), Italië 
2000    1e in Zolder, Cyclocross (V), België 
2001    3e in 6e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Duitsland 
2001    2e in Nürnberg (V) (Rund um die Nürnberger Altstadt) , Duitsland 
2001    1e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
2001    1e in Wetzikon, Cyclocross (V), Zwitserland 
2001    1e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Tabor (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië 
2001    2e in Haarsteeg (V), Nederland 
2001    2e in Lekkerkerk (V), Nederland 
2001    3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
2001    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
2001    1e in Boxmeer (V), Nederland 
2001    2e in Varik (V), Nederland 
2001    1e in Dortmund (V) (Dortmund Classic) , Duitsland 
2001    2e in Proloog Tour de Bretagne (V), Frankrijk 
2001    2e in 6e etappe Tour de Bretagne (V), Frankrijk 
2001    1e in Frankfurt am Main, Cyclocross (V) (Frankfurter Rad-Cross - Deutschland Cup) , Duitsland 
2001    1e in Wortegem-Petegem, Cyclocross (V), België 
2001    2e in Hofstade, Cyclocross (V) (Kersttrofee (V)) , België 
2001    2e in Loenhout, Cyclocross (V) (Azencross (V)) , België 
2001    1e in Lutterbach, Cyclocross (V), Frankrijk 
2002    2e in Eindklassement Gracia Orlova (V), Tsjechië 
2002    1e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
2002    1e in Wetzikon, Cyclocross (V), Zwitserland 
2002    2e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Onbekend 
2002    2e in 5e etappe Vuelta Castilla y Leon (V), Segovia (Castilla y Leon), Spanje 
2002    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
2002    2e in Frankfurt am Main, Cyclocross (V) (Frankfurter Rad-Cross - Deutschland Cup) , Duitsland 
2003    2e in Eindklassement Albstadt (V), Albstadt (Baden-Wurttemberg), Duitsland 
2003    2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
2003    2e in Wetzikon, Cyclocross (V), Zwitserland 
2003    2e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Onbekend 
2003    2e in Eindklassement Trophée d'Or Féminin (V), Frankrijk 
2003    1e in Chrono Champenois - Trophée Européen (V), Frankrijk 
2003    2e in Torino, Cyclocross (V), Torino (Piemonte), Italië 
2003    1e in Sankt Wendel, Cyclocross (V), Duitsland 
2003    1e in Frankfurt am Main, Cyclocross (V) (Frankfurter Rad-Cross - Deutschland Cup) , Duitsland 
2003    1e in Wetzikon, Cyclocross (V), Zwitserland 
2003    1e in Milano, Cyclocross (V), Milano (Lombardia), Italië 
2003    1e in Koksijde, Cyclocross (V), België 
2003    1e in Hofstade, Cyclocross (V) (Kersttrofee (V)) , België 
2003    1e in Herford, Cyclocross (V), Herford (Nordrhein-Westfalen), Duitsland 
2003    1e in Loenhout, Cyclocross (V) (Azencross (V)) , België 
2004    1e in Magstadt, Cyclocross (V), Duitsland 
2004    1e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
2004    1e in Nommay, Cyclocross (V), Nommay (Franche-Comte), Frankrijk 
2004    3e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Onbekend 
2004    3e in Moscou, Achtervolging (V), Moscou (Moscou City), Rusland 
2004    2e in Pijnacker, Cyclocross (V) (Pijnacker-Nootdorp) , Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland 
2004    2e in Manchester, Puntenkoers (V), Groot-Brittannië 
2004    3e in Manchester, Achtervolging (V) (UCI Track Cycling World Cup Classics) , Groot-Brittannië 
2004    2e in Flèche Wallonne (V) (Waalse Pijl) , Huy (Liege), België 
2004    2e in 3e etappe deel b Gracia Orlova (V), Kuźnia Raciborska (Śląskie), Polen 
2004    2e in 3e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V), Rieux-Minervois (Languedoc-Roussillon), Frankrijk 
2004    1e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Vossem (Brabant), België 
2004    1e in Frankfurt am Main, Cyclocross (V) (Frankfurter Rad-Cross - Deutschland Cup) , Duitsland 
2004    2e in Kalmthout, Cyclocross (V), België 
2004    1e in Hofstade, Cyclocross (V) (Kersttrofee (V)) , België 
2004    2e in Loenhout, Cyclocross (V) (Azencross (V)) , Loenhout (Antwerpen), België 
2004    1e in Herford, Cyclocross (V), Herford (Nordrhein-Westfalen), Duitsland 
2005    1e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V), Kleinmachnow (Brandenburg), Duitsland 
2005    1e in Nommay, Cyclocross (V), Frankrijk 
2005    3e in Hoogerheide, Cyclocross (V) (GP Adrie van der Poel) , Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland 
2005    1e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Onbekend 
2005    1e in Oostmalle, Cyclocross (V), België 
2005    1e in Berlin, Cyclocross (a) (V) (Internationales Querfeldeinrennen) , Berlin (Berlin), Duitsland 
2005    3e in Kalmthout, Cyclocross (V), Kalmthout (Antwerpen), België 
2005    1e in Magstadt, Cyclocross (V), Duitsland 
2005    3e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Frankrijk 
2005    1e in Frankfurt am Main, Cyclocross (V) (Frankfurter Rad-Cross - Deutschland Cup) , Frankfurt am Main (Hessen), Duitsland 
2005    3e in Milano, Cyclocross (V), Milano (Lombardia), Italië 
2005    2e in Hofstade, Cyclocross (V) (Kersttrofee (V)) , België 
2005    2e in Hooglede, Cyclocross (V), Hooglede (West-Vlaanderen), België 
2006    1e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V), Hamburg (Hamburg), Duitsland 
2006    2e in Hoogerheide, Cyclocross (V) (GP Adrie van der Poel) , Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland 
2006    2e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Onbekend 
2006    3e in Oostmalle, Cyclocross (V), Oostmalle (Antwerpen), België 
2006    3e in 3e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V), Bogatynia (Dolnośląskie), Polen 
2006    3e in Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Duitsland (V), Albstadt (Baden-Wurttemberg), Duitsland 
2006    2e in 4e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V), Löbau (Sachsen), Duitsland 
2006    3e in Eindklassement Krasna Lipa Tour Féminine (V), Tsjechië 
2006    3e in Proloog Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Duitsland 
2006    3e in 1e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Greiz (Thuringen), Duitsland 
2006    1e in Kalmthout, Cyclocross (V), Kalmthout (Antwerpen), België 
2006    1e in Magstadt, Cyclocross (V), Duitsland 
2006    2e in Treviso, Cyclocross (V), Italië 
2006    2e in Vossem, Cyclocross (V) (Vlaamse Witloof Veldrit) , België 
2006    1e in Pijnacker, Cyclocross (V) (Pijnacker-Nootdorp) , Nederland 
2006    2e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Huijbergen (Noord-Brabant), Nederland 
2006    3e in Frankfurt am Main, Cyclocross (V) (Frankfurter Rad-Cross - Deutschland Cup) , Duitsland 
2006    1e in Hofstade, Cyclocross (V) (Kersttrofee (V)) , België 
2006    1e in Loenhout, Cyclocross (V) (Azencross (V)) , België 
2007    1e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
2007    3e in Nommay, Cyclocross (V), Frankrijk 
2007    1e in Hoogerheide, Cyclocross (V) (GP Adrie van der Poel) , Nederland 
2007    2e in Proloog Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V), Frankrijk 
2007    1e in 4e etappe deel a Emakumeen Euskal Bira (V) (Emakumeen Bira) , Orduña (Pais Vasco), Spanje 
2007    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
2007    3e in 4e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V), Löbau (Sachsen), Duitsland 
2007    1e in 3e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V), Bogatynia (Dolnośląskie), Polen 
2007    1e in Eindklassement Krasna Lipa Tour Féminine (V), Tsjechië 
2007    1e in Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
2007    1e in Sparkassen Giro Bochum (V), Duitsland 
2007    1e in 1e etappe Albstadt (V), Truchtelfingen (Baden-Wurttemberg), Duitsland 
2007    1e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V), Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland 
2007    1e in Frankfurt am Main, Cyclocross (V) (Frankfurter Rad-Cross - Deutschland Cup) , Frankfurt am Main (Hessen), Duitsland 
2007    2e in Antwerpen, Cyclocross (V) (Scheldecross) , België 
2007    1e in Loenhout, Cyclocross (V) (Azencross (V)) , België 
2008    1e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V), Herford (Nordrhein-Westfalen), Duitsland 
2008    1e in Liévin, Cyclocross (V), Liévin (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk 
2008    1e in Hoogerheide, Cyclocross (V) (GP Adrie van der Poel) , Nederland 
2008    1e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Treviso (Veneto), Italië 
2008    2e in 3e etappe deel a Emakumeen Euskal Bira (V) (Emakumeen Bira) , Orduña (Pais Vasco), Spanje 
2008    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
2008    3e in 3e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V), Bogatynia (Dolnośląskie), Polen 
2008    39e in Olympische Spelen, Op de weg, Elite (V), China 
2008    11e in Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V), Beijing (Beijing), China 
2008    2e in Betzdorf (V) (Betzdorfer City Night ) , Duitsland 
2008    2e in Kalmthout, Cyclocross (V), België 
2008    1e in Tabor, Cyclocross (V), Tsjechië 
2008    1e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Liévin (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk 
2008    1e in Pijnacker, Cyclocross (V) (Pijnacker-Nootdorp) , Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland 
2008    2e in Koksijde, Cyclocross (V), België 
2008    1e in Frankfurt am Main, Cyclocross (V) (Frankfurter Rad-Cross - Deutschland Cup) , Duitsland 
2008    1e in Antwerpen, Cyclocross (V) (Scheldecross) , België 
2008    2e in Nommay, Cyclocross (V), Frankrijk 
2008    2e in Zolder, Cyclocross (V), België 
2008    1e in Herford, Cyclocross (V), Duitsland 
2009    1e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V), Duitsland 
2009    2e in Roubaix, Cyclocross (V), Frankrijk 
2009    2e in Milano, Cyclocross (V), Italië 
2009    2e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland 
2009    1e in 5e etappe Le Tour du Grand Montréal (V), Montréal (Quebec), Canada 
2009    3e in 1e etappe Tour de Prince Edward Island (V) (Tour de Pei) , Summerside (Prince Edward Island), Canada 
2009    2e in Frankfurt am Main, Cyclocross (V) (Frankfurter Rad-Cross - Deutschland Cup) , Duitsland 
2010    1e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V), Magstadt (Baden-Wurttemberg), Duitsland 
2010    2e in Roubaix, Cyclocross (V), Frankrijk 
2010    2e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Tabor (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië 
2010    9e in Proloog Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V), Gruissan (Languedoc-Roussillon), Frankrijk 
2010    3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V), Sangerhausen (Sachsen-Anhalt), Duitsland 
2010    5e in 1e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Altenburg (Thuringen), Duitsland 
2010    10e in 2e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Gera (Thuringen), Duitsland 
2010    2e in 5e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Schmölln (Sachsen), Duitsland 
2010    1e in 4e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Schleiz (Thuringen), Duitsland 
2010    4e in 6e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Schmölln (Sachsen), Duitsland 
2010    3e in Roosendaal (V) (Draai van de Kaai) , Nederland 
2010    2e in Nürnberg (V) (Rund um die Nürnberger Altstadt) , Duitsland 
2010    1e in Wetzikon, Cyclocross (V), Zwitserland 
2010    1e in Antwerpen, Cyclocross (V) (Scheldecross) , België 
2010    2e in Loenhout, Cyclocross (V) (Azencross (V)) , België 
2011    2e in Pétange, Cyclocross (V), Luxemburg 
2011    1e in Tervuren, Cyclocross (V) (Vlaamse Witloof Veldrit) , België 
2011    1e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V), Lorsch (Hessen), Duitsland 
2011    2e in Pontchâteau, Cyclocross (V), Frankrijk 
2011    2e in Hoogerheide, Cyclocross (V) (GP Adrie van der Poel) , Nederland 
2011    3e in Valkenburg aan de Geul, Cyclocross (V), Nederland 
2011    3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V), Neuwied (Rheinland-Pfalz), Duitsland 
2011    1e in 3e etappe Czech Tour (V), Bogatynia (Dolnośląskie), Polen 
2011    6e in 2e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Gera (Thuringen), Duitsland 
2011    10e in 6e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Schmölln (Sachsen), Duitsland 
2011    4e in 7e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Altenburg (Thuringen), Duitsland 
2011    4e in Sparkassen Giro Bochum (V), Duitsland 
2011    1e in Baden, Cyclocross (V), Zwitserland 
2011    2e in Nommay, Cyclocross (V), Frankrijk 
2011    1e in Frenkendorf, Cyclocross (V), Zwitserland 
2011    3e in Frankfurt am Main, Cyclocross (V) (Frankfurter Rad-Cross - Deutschland Cup) , Duitsland 
2012    3e in Proloog GP Elsy Jacobs (V), Luxemburg 
2012    3e in Celtic Chrono (V), Ierland 
2012    1e in Eindklassement Albstadt (V), Duitsland 
2012    4e in 1e etappe Tour de Free State (V), Brandfort (Free State), Zuid-Afrika 
2012    3e in 3e etappe Tour de Free State (V), Clarens (Free State), Zuid-Afrika 
2012    4e in 4e etappe Tour de Free State (V), Clarens (Free State), Zuid-Afrika 
2012    2e in Eindklassement Tour de Free State (V), Zuid-Afrika 
2012    1e in Proloog Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Zwickau (Sachsen), Duitsland 
2012    7e in 4e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Altenburg (Thuringen), Duitsland 
2012    8e in 6e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Zeulenroda (Thuringen), Duitsland 
2012    6e in Eindklassement Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Duitsland 
2012    1e in GP Oberbaselbiet (V), Zwitserland 
2012    5e in Vårgårda (V) (Open de Suede Vargarda TTT) , Zweden 
2012    2e in Vårgårda (V) (Open de Suede Vargarda) , Zweden 
2012    2e in Zonhoven, Cyclocross (V), België 
2012    1e in Lorsch, Cyclocross (V), Duitsland 
2012    1e in Frankfurt am Main, Cyclocross (V) (Frankfurter Rad-Cross - Deutschland Cup) , Duitsland 
2013    7e in 5e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Altenburg (Thuringen), Duitsland 
2013    9e in Eindklassement Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Duitsland 
2013    2e in GP Oberbaselbiet (V), Zwitserland 
2013    1e in Stadl Paura, Cyclocross (V), Oostenrijk 
2013    1e in Lorsch, Cyclocross (V), Duitsland 
2013    2e in Madiswil, Cyclocross (V), Zwitserland 
2014    1e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V), Döhlau (Bayern), Duitsland 


Foto: © Manuel Peerboom

Foto: © Manuel Peerboom

Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.

Stats

Zeges in database: 163
Baan - Nationaal kampioenschap: 3
Baan - Wereldkampioenschap: 1
Cross - Europees Kampioenschap: 2
Cross - Nationaal Kampioenschap: 12
Cross - Wedstrijd: 43
Cross - Wereldbeker: 13
Cross - Wereldkampioenschap: 4
Klassement - Weg - Eindklassement: 21
Mountainbike - Nationaal Kampioenschap: 1
Weg - Criterium: 30
Weg - Etappe: 3
Weg - Europees Kampioenschap: 2
Weg - Individuele tijdrit: 8
Weg - Nationaal kampioenschap: 5
Weg - Nationaal kampioenschap tijdrijden: 6
Weg - Ploegentijdrit: 3
Weg - Proloog: 1
Weg - Wedstrijd: 2
Weg - Wereldbeker: 1
Weg - Wereldkampioenschap: 1
Weg - Wereldkampioenschap tijdrijden: 1
Zeges per ploeg/jaar:
1995: 16 zeges
1996: 11 zeges
1997: 11 zeges
1999: 12 zeges
2000: 16 zeges
2001: 8 zeges
2002: 3 zeges
2003: 9 zeges
2004: 7 zeges
2005: 7 zeges
2006: 6 zeges
2008: 11 zeges
2012: 5 zeges
2013: 2 zeges