Kevin Pauwels

  1
Voornaam: Kevin
Achternaam: Pauwels
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 30 jaar
Geboortedatum: 12-04-1984
Geboorteplaats: Ekeren (Antwerpen), België
Professional: 2006-
Familiebanden is een jongere broer van Tim Pauwels
is een zoon van Jos (Joseph) Pauwels
is een neef van Dirk Pauwels
Websites:
http://www.ktpauwels.be/

de Wielersite ranking

Plaats: 1037
Punten: 10.00

Etappes


80%

Sprinters


20%
  Details:

UCI Ranking

  Details:

Berichten (96)

  Details:

Uitslagen

Alle wedstrijden
Toon:


2000    3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België, Gent (Oost-Vlaanderen), België 


2001    3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België, Mol (Antwerpen), België 


2002    3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België, België 
2002    1e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België, Koksijde (West-Vlaanderen), België 
2002    1e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zolder (Limburg), België 


2003    14e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, België, Wielsbeke (West-Vlaanderen), België 


2004    1e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Beloften, Frankrijk 
2004    3e in De Vlaamse Trofee Deschacht, (Vorselaar, Cyclocross, U23) , Vorselaar (Antwerpen), België 
2004    2e in Gavere - Asper, (Gavere, Cyclocross, U23) , Gavere (Oost-Vlaanderen), België 


2005    3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, België, Wachtebeke (Oost-Vlaanderen), België 
2005    2e in Ruddervoorde, Cyclocross, U23, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België 
2005    2e in Kalmthout, Cyclocross, U23, Kalmthout (Antwerpen), België 
2005    2e in Pijnacker-Nootdorp, (Pijnacker, Cyclocross, U23) , Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland 
2005    1e in Hasselt, Cyclocross, U23, Hasselt (Limburg), België 
2005    2e in Gavere - Asper, (Gavere, Cyclocross, U23) , Gavere (Oost-Vlaanderen), België 
2005    2e in Gieten, Cyclocross, U23, Gieten (Drenthe), Nederland 
2005    1e in Wetzikon, Cyclocross, U23, Wetzikon (Zürich), Zwitserland 


2006    2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, België, Tervuren (Brabant), België 
2006    1e in Liévin, Cyclocross, U23, Liévin (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk 
2006    1e in 4e etappe Sports Tech Arden Challenge, (Arden Challenge) , Libin (Luxembourg), België 
2006    1e in 5e etappe Ronde van Luik Liege, (Tour de la Province de Liège) , Seraing (Liege), België 
2006    2e in GP Groenendaal, (Sint Michielsgestel, Cyclocross) , Sint Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland 
2006    3e in Diegem, Cyclocross, Diegem (Brabant), België 


2007    1e in 1e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida, (Lleida) , Alcarras (Cataluña), Spanje 
2007    3e in 5e etappe deel b Volta Ciclista Internacional a Lleida, (Lleida) , Pont de Suert (Cataluña), Spanje 
2007    3e in Brasschaat, Dernycriterium, Brasschaat (Antwerpen), België 
2007    2e in Huijbergen, Cyclocross, Huijbergen (Noord-Brabant), Nederland 


2008    3e in GP Sven Nys, (Baal, Cyclocross) , Baal (Vlaams-Brabant), België 
2008    1e in 2e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida, (Lleida) , Tremp (Cataluña), Spanje 
2008    2e in GP Shimano, (Harderwijk, Cyclocross) , Harderwijk (Gelderland), Nederland 
2008    3e in Kalmthout, Cyclocross, Kalmthout (Antwerpen), België 
2008    2e in GP Hasselt, (Hasselt, Cyclocross) , Hasselt (Limburg), België 
2008    1e in Vlaamse Druivenveldrit, (Overijse, Cyclocross) , Overijse (Vlaams-Brabant), België 
2008    2e in GP Eric De Vlaeminck, Heusden - Zolder, (Zolder, Cyclocross) , Zolder (Limburg), België 


2009    3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België 
2009    2e in 3e etappe Tour of Serbia, Ronde van Servië, (Kroz Srbiju) , Novi Pazar (Vojvodina), Servië 
2009    6e in Houtem, (Vilvoorde (a)) , Vilvoorde (Brabant), België 
2009    7e in GP Raf Jonckheere, (Westrozebeke) , Westrozebeke (West-Vlaanderen), België 
2009    2e in Erpe-Mere, Cyclocross, Erpe-Mere (Oost-Vlaanderen), België 
2009    2e in GP Hasselt, (Hasselt, Cyclocross) , Hasselt (Limburg), België 
2009    2e in Gieten, Cyclocross, Gieten (Drenthe), Nederland 
2009    2e in Vlaamse Druivenveldrit, (Overijse, Cyclocross) , Overijse (Vlaams-Brabant), België 
2009    1e in GP Eric De Vlaeminck, Heusden - Zolder, (Zolder, Cyclocross) , Zolder (Limburg), België 
2009    3e in Diegem, Cyclocross, Diegem (Brabant), België 


2010    3e in Tervuren, Cyclocross (b), Tervuren (Brabant), België 
2010    3e in GP Adrie van der Poel, (Hoogerheide, Cyclocross) , Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland 
2010    25e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Tabor (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië 
2010    2e in Parkcross, (Maldegem, Cyclocross) , Maldegem (Oost-Vlaanderen), België 
2010    3e in Krawatencross, (Lille, Cyclocross) , Lille (Antwerpen), België 
2010    3e in Internationale Sluitingsprijs, (Oostmalle, Cyclocross) , Oostmalle (Antwerpen), België 
2010    1e in 1e etappe Fleche du Sud, (Flèche du Sud) , Rumelange (Luxembourg), Luxemburg 
2010    3e in 4e etappe Fleche du Sud, (Flèche du Sud) , Esch-sur-Alzette (Luxembourg), Luxemburg 
2010    9e in 3e etappe Tour de Belgique, (Ronde van België) , Mechelen (Antwerpen), België 
2010    5e in 3e etappe Tour of Serbia, Ronde van Servië, (Kroz Srbiju) , Vranjska Banja (Serbia proper), Servië 
2010    1e in 4e etappe Tour of Serbia, Ronde van Servië, (Kroz Srbiju) , Zlatibor (Serbia proper), Servië 
2010    2e in Proloog Czech Cycling Tour, Olomouc (Olomoucky Kraj), Tsjechië 
2010    6e in GP Briek Schotte, (Desselgem) , Desselgem (West-Vlaanderen), België 
2010    3e in Erpe-Mere, Cyclocross, Erpe-Mere (Oost-Vlaanderen), België 
2010    3e in Namur, (Namur, Cyclocross) , Namur (Namur), België 
2010    3e in Aigle, Cyclocross, Aigle (Vaud), Zwitserland 
2010    2e in Plzen, Cyclocross, (Plzen, Cyclocross) , Plzen (Plzensky Kraj), Tsjechië 
2010    3e in Zonhoven, Cyclocross, Zonhoven (Limburg), België 
2010    3e in Koppenberg, Cyclocross, Melden (Oost-Vlaanderen), België 
2010    1e in GP Hasselt, (Hasselt, Cyclocross) , Hasselt (Limburg), België 
2010    2e in Gavere - Asper, (Gavere, Cyclocross) , Gavere (Oost-Vlaanderen), België 
2010    3e in GP Rouwmoer, (Essen, Cyclocross) , Essen (Antwerpen), België 
2010    2e in Vlaamse Druivenveldrit, (Overijse, Cyclocross) , Overijse (Vlaams-Brabant), België 
2010    3e in Kalmthout, Cyclocross, Kalmthout (Antwerpen), België 


2011    3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België, Antwerpen (Antwerpen), België 
2011    1e in Otegem, Cyclocross, Otegem (West-Vlaanderen), België 
2011    1e in Pontchâteau, Cyclocross, Pontchâteau (Pays de la Loire), Frankrijk 
2011    2e in GP Adrie van der Poel, (Hoogerheide, Cyclocross) , Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland 
2011    2e in Wereldbeker, Cyclocross, Elite, Onbekend 
2011    3e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Sankt Wendel (Saarland), Duitsland 
2011    1e in Krawatencross, (Lille, Cyclocross) , Lille (Antwerpen), België 
2011    3e in Vlaamse Aardbeiencross, (Hoogstraten, Cyclocross) , Hoogstraten (Antwerpen), België 
2011    2e in Noordzeecross, (Middelkerke, Cyclocross) , Middelkerke (West-Vlaanderen), België 
2011    2e in Eindklassement Superprestige, Cyclocross, Onbekend 
2011    1e in Heerlen, Cyclocross, Heerlen (Limburg), Nederland 
2011    2e in Ninove, Dernycriterium, Ninove (Oost-Vlaanderen), België 
2011    5e in 2e etappe Malopolski Wyscig Gorski, Polen 
2011    4e in 4e etappe Czech Cycling Tour, Olomouc (Olomoucky Kraj), Tsjechië 
2011    2e in GP Beeckman-De Caluwé, (Ninove (a)) , Ninove (Oost-Vlaanderen), België 
2011    2e in 2e etappe Kreiz Breizh Elite, Carhaix (Bretagne), Frankrijk 
2011    1e in 3e etappe Kreiz Breizh Elite, Ploërdut (Bretagne), Frankrijk 
2011    1e in Erpe-Mere, Cyclocross, Erpe-Mere (Oost-Vlaanderen), België 
2011    2e in GP Eric Vanderaerden, (Neerpelt, Cyclocross) , Neerpelt (Limburg), België 
2011    1e in Hoogstraten, Dernycriterium, Hoogstraten (Antwerpen), België 
2011    2e in Plzen, Cyclocross, (Plzen, Cyclocross) , Plzen (Plzensky Kraj), Tsjechië 
2011    1e in Tabor, Cyclocross, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië 
2011    3e in Zonhoven, Cyclocross, Zonhoven (Limburg), België 
2011    1e in Koppenberg, Cyclocross, Melden (Oost-Vlaanderen), België 
2011    1e in GP Mario De Clercq, (Ronse, Cyclocross) , Ronse (Oost-Vlaanderen), België 
2011    3e in Jaarmarktcross, (Niel, Cyclocross) , Niel (Antwerpen), België 
2011    2e in Bollekescross, (Hamme-Zogge, Cyclocross) , Hamme-Zogge (Oost-Vlaanderen), België 
2011    1e in GP Hasselt, (Hasselt, Cyclocross) , Hasselt (Limburg), België 
2011    1e in Gavere - Asper, (Gavere, Cyclocross) , Gavere (Oost-Vlaanderen), België 
2011    2e in Duinencross, (Koksijde, Cyclocross) , Koksijde (West-Vlaanderen), België 
2011    2e in Gieten, Cyclocross, Gieten (Drenthe), Nederland 
2011    1e in Ziklokross Igorre, (Igorre, Cyclocross) , Igorre (Pais Vasco), Spanje 
2011    2e in Diegem, Cyclocross, Diegem (Brabant), België 
2011    1e in GP Eric De Vlaeminck, Heusden - Zolder, (Zolder, Cyclocross) , Zolder (Limburg), België 


2012    2e in GP Sven Nys, (Baal, Cyclocross) , Baal (Vlaams-Brabant), België 
2012    1e in Otegem, Cyclocross, Otegem (West-Vlaanderen), België 
2012    2e in Liévin, Cyclocross, Liévin (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk 
2012    1e in GP Adrie van der Poel, (Hoogerheide, Cyclocross) , Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland 
2012    1e in Wereldbeker, Cyclocross, Elite, Onbekend 
2012    3e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Koksijde (West-Vlaanderen), België 
2012    2e in Parkcross, (Maldegem, Cyclocross) , Maldegem (Oost-Vlaanderen), België 
2012    3e in Krawatencross, (Lille, Cyclocross) , Lille (Antwerpen), België 
2012    2e in Vlaamse Aardbeiencross, (Hoogstraten, Cyclocross) , Hoogstraten (Antwerpen), België 
2012    2e in Eindklassement Superprestige, Cyclocross, Onbekend 
2012    1e in Heerlen, Cyclocross, Heerlen (Limburg), Nederland 
2012    4e in Valkenburg aan de Geul, Cyclocross, Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland 
2012    1e in Eindklassement Gazet van Antwerpen Trofee, België 
2012    3e in Internationale Sluitingsprijs, (Oostmalle, Cyclocross) , Oostmalle (Antwerpen), België 
2012    6e in 4e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich, Świdnica (Dolnośląskie), Polen 
2012    2e in 5e etappe Tour de Belgique, (Ronde van België) , Engis (Liege), België 
2012    3e in 3e etappe Czech Cycling Tour, Tsjechië 
2012    1e in Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België, Beringen (Limburg), België 
2012    6e in Grote Prijs Marcel Kint, (Zwevegem) , Zwevegem (West-Vlaanderen), België 
2012    3e in Ruddervoorde, Cyclocross, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België 
2012    2e in GP Mario De Clercq, (Ronse, Cyclocross) , Ronse (Oost-Vlaanderen), België 
2012    1e in Tabor, Cyclocross, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië 
2012    3e in Plzen, Cyclocross, (Plzen, Cyclocross) , Plzen (Plzensky Kraj), Tsjechië 
2012    3e in GP Hasselt, (Hasselt, Cyclocross) , Hasselt (Limburg), België 
2012    3e in Gieten, Cyclocross, Gieten (Drenthe), Nederland 
2012    2e in Roubaix, Cyclocross, Roubaix (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk 
2012    1e in Scheldecross, (Antwerpen, Cyclocross) , Antwerpen (Antwerpen), België 
2012    2e in Leuven, Cyclocross, Leuven (Vlaams-Brabant), België 
2012    1e in Namur, (Namur, Cyclocross) , Namur (Namur), België 
2012    3e in Azencross, (Loenhout, Cyclocross) , Loenhout (Antwerpen), België 
2012    2e in Diegem, Cyclocross, Diegem (Brabant), België 


2013    1e in GP Sven Nys, (Baal, Cyclocross) , Baal (Vlaams-Brabant), België 
2013    1e in Memorial Romano Scotti, (Roma, Cyclocross) , Roma (Lazio), Italië 
2013    3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België, Mol (Antwerpen), België 
2013    2e in Wereldbeker, Cyclocross, Elite, Onbekend 
2013    3e in Vlaamse Aardbeiencross, (Hoogstraten, Cyclocross) , Hoogstraten (Antwerpen), België 
2013    3e in 3e etappe Boucles de la Mayenne, Saint-Mars-sur-Colmont (Pays de la Loire), Frankrijk 
2013    1e in Landgraaf, Mountainbike, Landgraaf (Limburg), Nederland 
2013    2e in Sankt-Vith, Mountainbike, Sankt-Vith (Liege), België 
2013    5e in 3e etappe Czech Cycling Tour, Tsjechië 
2013    4e in 4e etappe Czech Cycling Tour, Olomouc (Olomoucky Kraj), Tsjechië 
2013    2e in Valkenburg aan de Geul, Cyclocross (a), Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland 
2013    3e in Tabor, Cyclocross, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië 
2013    2e in Koppenberg, Cyclocross, Melden (Oost-Vlaanderen), België 
2013    3e in Vlaamse Druivenveldrit, (Overijse, Cyclocross) , Overijse (Vlaams-Brabant), België 
2013    1e in Kalmthout, Cyclocross, Kalmthout (Antwerpen), België 
2013    1e in GP Rouwmoer, (Essen, Cyclocross) , Essen (Antwerpen), België 


2014    2e in Leuven, Cyclocross, Leuven (Vlaams-Brabant), België 
2014    3e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland 
2014    2e in Noordzeecross, (Middelkerke, Cyclocross) , Middelkerke (West-Vlaanderen), België 
2014    3e in Internationale Sluitingsprijs, (Oostmalle, Cyclocross) , Oostmalle (Antwerpen), België 
2014    1e in 2e etappe Tour de la Province de Namur, Gedinne (Namur), België 
2014    2e in Valkenburg aan de Geul, Cyclocross, Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland 
2014    3e in Meulebeke, Cyclocross, Meulebeke (West-Vlaanderen), België 
2014    3e in Koppenberg, Cyclocross, Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België 
2014    1e in Zonhoven, Cyclocross, Zonhoven (Limburg), België 
2014    3e in Jaarmarktcross, (Niel, Cyclocross) , Niel (Antwerpen), België 
2014    2e in Gavere - Asper, (Gavere, Cyclocross) , Gavere (Oost-Vlaanderen), België 
2014    2e in Duinencross, (Koksijde, Cyclocross) , Koksijde (West-Vlaanderen), België 
2014    1e in Francorchamps, Cyclocross, Francorchamps (Liege), België 
2014    1e in Milton Keynes, Cyclocross, Milton Keynes (Milton Keynes), Groot-Brittannië 
2014    1e in GP Hasselt, (Hasselt, Cyclocross) , Hasselt (Limburg), België 

Foto: courtesy Marcel Segessemann
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.

Stats

Zeges in database: 48
Cross - Nationaal Kampioenschap: 1
Cross - Superprestige: 3
Cross - Wedstrijd: 17
Cross - Wereldbeker: 12
Cross - Wereldkampioenschap: 2
Klassement - Cross - Eindklassement: 1
Mountainbike - Nationaal Kampioenschap: 1
Mountainbike - XCO: 1
UCI - Eindklassement: 1
Weg - Dernyrace: 1
Weg - Etappe: 8
Zeges per ploeg/jaar:
2004: 1 zege
2005: 2 zeges
2006: 3 zeges
2007: 1 zege
2008: 2 zeges
2009: 1 zege
2010: 3 zeges
2011: 14 zeges
2012: 9 zeges
2013: 5 zeges
2014: 5 zeges







  Afbeelding toevoegen