Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




      Sebastian Lander

  0
Voornaam: Sebastian
Achternaam: Lander
Nationaliteit: Denemarken
Geslacht:
Leeftijd: 23 jaar
Geboortedatum: 11-03-1991
Geboorteplaats:
Familiebanden

Ploegen

2010     Concordia Forsikring - Himmerland (Denemarken) 
2011     Concordia Forsikring - Himmerland (Denemarken) 
2012     Glud & Marstrand - LRØ  (Denemarken) 
2013     BMC Racing Team (Verenigde Staten) 
2014     BMC Racing Team (Verenigde Staten) 

UCI Ranking

  Details:

de Wielersite ranking

Plaats: 1005
Punten: 10.00
Eendagswedstrijden
100 %
  Details:

Berichten (5)

  Details:

Memo(s)

  Details:

Uitslagen

Alle wedstrijden
Toon:
2006    2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken, Denemarken 
2006    1e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken, Denemarken 
2006    2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Denemarken, Denemarken 
2006    2e in 1e etappe Critérium Européens des Jeunes, Nieuwelingen, Alzingen (Luxembourg), Luxemburg 
2006    3e in Eindklassement Critérium Européens des Jeunes, Nieuwelingen, Luxemburg 
2007    2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken, Ballerup (Hovedstaden), Denemarken 
2007    3e in København, Junioren, Ploegkoers (3 dags løbet) , Ballerup (Hovedstaden), Denemarken 
2007    1e in European Youth Olympic Games, Op de weg, Nieuwelingen, Beograd (Vojvodina), Servië 
2007    1e in Proloog Asvö Radjugendtour, Nieuwelingen, Rattersdorf (Burgenland), Oostenrijk 
2007    2e in 1e etappe Asvö Radjugendtour, Nieuwelingen, Stegersbach (Burgenland), Oostenrijk 
2007    1e in 2e etappe Asvö Radjugendtour, Nieuwelingen, Blumau (Steiermark), Oostenrijk 
2007    1e in 3e etappe Asvö Radjugendtour, Nieuwelingen, Oostenrijk 
2007    2e in 4e etappe Asvö Radjugendtour, Nieuwelingen, Bad Tatzmannsdorf (Burgenland), Oostenrijk 
2007    1e in Eindklassement Asvö Radjugendtour, Nieuwelingen, Oostenrijk 
2007    1e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken, Ballerup (Hovedstaden), Denemarken 
2007    3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Denemarken, Ballerup (Hovedstaden), Denemarken 
2007    3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken, Ballerup (Hovedstaden), Denemarken 
2008    2e in Lemvig, Junioren, Lemvig (Midtjyllen), Denemarken 
2008    1e in 2e etappe Giro della Toscana, Junioren, Malva (Toscana), Italië 
2008    1e in 2e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren, Wittersheim (Saarland), Duitsland 
2008    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken, Herning (Midtjyllen), Denemarken 
2008    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken, Faaborg (Syddanmark), Denemarken 
2008    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken, Faaborg (Syddanmark), Denemarken 
2008    3e in Fredericia (b) (Fredericia GLS Pakke Shop Gadeløb) , Fredericia (Syddanmark), Denemarken 
2008    1e in 1e etappe GP Général Patton, Junioren, Troisvierges (Diekirch), Luxemburg 
2008    1e in Eindklassement GP Général Patton, Junioren, Luxemburg 
2008    3e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren, , Zuid-Afrika 
2008    1e in Thorsager, Junioren, Rønde (Midtjyllen), Denemarken 
2008    1e in Memorial Pietro Merelli, Junioren, Italië 
2008    1e in Vertova, Junioren (a) (Trofeo Comune di Vertova) , Italië 
2008    2e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Pruszkow (Mazowieckie), Polen 
2008    3e in Eindklassement Bikebuster Junior Cup, Junioren (DCU-Cup) , Tikøb (Hovedstaden), Denemarken 
2008    3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken, Ballerup (Hovedstaden), Denemarken 
2008    2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken, Ballerup (Hovedstaden), Denemarken 
2009    1e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Denemarken, Ballerup (Hovedstaden), Denemarken  + Christian Kreutzfeldt 
2009    7e in Paris - Roubaix, Junioren (Le Pavé de Roubaix) , Frankrijk 
2009    2e in Rødekro, Junioren, Rødekro (Syddanmark), Denemarken 
2009    2e in Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken, Denemarken 
2009    1e in 1e etappe Youth Tour, Junioren, Karlslunde (Sjelland), Denemarken 
2009    3e in Proloog Youth Tour, Junioren, Karlslunde (Sjelland), Denemarken 
2009    1e in Eindklassement Youth Tour, Junioren, Roskilde (Sjelland), Denemarken 
2009    1e in 4e etappe Tour de Himmelfart, Junioren, Odder (Midtjyllen), Denemarken 
2009    4e in Eindklassement Tour de Himmelfart, Junioren, Odder (Midtjyllen), Denemarken 
2009    3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken, Nykøbing Mors (Nordjylland), Denemarken 
2009    3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken, Denemarken 
2009    1e in Proloog Brescia, Junioren (Tre Ciclistica Bresciana) , Lunghezza (Lazio), Italië 
2009    2e in 2e etappe Brescia, Junioren (Tre Ciclistica Bresciana) , Cigole (Lombardia), Italië 
2009    1e in Charlottenlund, Ordrup (Hovedstaden), Denemarken 
2009    3e in Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Moscou (Moscou City), Rusland 
2009    2e in Vertova, Junioren (Trofeo Emilio Paganessi) , Italië 
2009    1e in Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Moscou (Moscou City), Rusland 
2009    1e in Eindklassement Bikebuster Junior Cup, Junioren (DCU-Cup) , Denemarken 
2009    5e in København (a) (CSC Copenhagen Cycling, Bike City Copenhagen) , København (Hovedstaden), Denemarken 
2009    2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Denemarken, Ballerup (Hovedstaden), Denemarken 
2009    3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken, Ballerup (Hovedstaden), Denemarken 
2009    2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken, Denemarken 
2010    1e in DBC Derny, Baan, Derny, Elite, Denemarken, Ballerup (Hovedstaden), Denemarken 
2010    1e in Feltet.dks 6-tages Cup , Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken, Ballerup (Hovedstaden), Denemarken 
2010    1e in København, U23 (UIV Cup København) , Ballerup (Hovedstaden), Denemarken  + Christian Kreutzfeldt 
2010    9e in Eindklassement GP du Portugal (GP Credito Agricola da Costa Azul) , Portugal 
2010    3e in Liège - Bastogne - Liège, U23 (Luik - Bastenaken - Luik U23) , België 
2010    5e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Denemarken, Randers (Midtjyllen), Denemarken 
2010    5e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken, Randers (Midtjyllen), Denemarken 
2010    1e in 1e etappe Saguenay, U23 (Coupe des nations Ville Saguenay) , Jonquière (Quebec), Canada 
2010    3e in Designa Grandprix, Criterium, Kjellerup (Midtjyllen), Denemarken 
2010    2e in Hillerød, Elite/U23 (Post Cup, 2. afdeling) , Hillerød (Hovedstaden), Denemarken 
2010    4e in København (a) (CSC Copenhagen Cycling, Bike City Copenhagen) , København (Hovedstaden), Denemarken 
2010    9e in Næstved (Naestved) , Vordingborg (Sjelland), Denemarken 
2010    8e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Beloften, Geelong (Victoria), Australië 
2011    2e in DBC Derny, Baan, Derny, Elite, Denemarken, Ballerup (Hovedstaden), Denemarken 
2011    4e in Feltet.dks 6-tages Cup , Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken, Ballerup (Hovedstaden), Denemarken 
2011    8e in Porec (Porec Trophy, Trofej Plava Laguna 1) , Kroatië 
2011    4e in La Côte Picarde, U23, Frankrijk 
2011    7e in Eschborn-Frankfurt City Loop, U23 (Rund um den Henninger Turm) , Frankfurt (Hessen), Duitsland 
2011    4e in Nyborg, Nyborg (Syddanmark), Denemarken 
2011    2e in Randers, Harridslev (Midtjyllen), Denemarken 
2011    10e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Denemarken, Hobro (Nordjylland), Denemarken 
2011    4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken, Hobro (Nordjylland), Denemarken 
2011    5e in 2e etappe Saguenay, U23 (Coupe des nations Ville Saguenay) , Canada 
2011    9e in Eindklassement Saguenay, U23 (Coupe des nations Ville Saguenay) , Canada 
2011    7e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken, Nyborg (Syddanmark), Denemarken 
2011    3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken, Ballerup (Hovedstaden), Denemarken 
2012    3e in Rotterdam, U23 (UIV Cup Rotterdam) , Nederland 
2012    4e in Zwolle (b) (Ster van Zwolle) , Zwolle (Overijssel), Nederland 
2012    9e in Lillers (GP de Lillers) , Frankrijk 
2012    5e in Dwars door Drenthe, Hoogeveen (Drenthe), Nederland 
2012    1e in Skive, Skive (Midtjyllen), Denemarken 
2012    4e in Himmerland (Himmerland Rundt) , Denemarken 
2012    8e in Eschborn-Frankfurt City Loop, U23 (Rund um den Henninger Turm) , Frankfurt am Main (Hessen), Duitsland 
2012    5e in 5e etappe Flèche du Sud (Fleche du Sud) , Esch-sur-Alzette (Luxembourg), Luxemburg 
2012    1e in 4e etappe Saguenay, U23 (Coupe des nations Ville Saguenay) , Chicoutimi (Quebec), Canada 
2012    10e in Eindklassement Saguenay, U23 (Coupe des nations Ville Saguenay) , Canada 
2012    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken, Vejle (Syddanmark), Denemarken 
2012    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken, Tølløse (Sjelland), Denemarken  + Michael Valgren Andersen  + Niki Østergaard  + Lasse Bøchman  + André Steensen  + Rasmus Brandstrup Sterobo 
2012    2e in Holbæk (a) (Holbæk CR) , Tølløse (Sjelland), Denemarken 
2012    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken, Hammel (Midtjyllen), Denemarken 
2012    5e in Designa Grandprix, Criterium, Denemarken 
2012    4e in Roskilde, Roskilde (Sjelland), Denemarken 
2012    1e in Lunden (Rundt om Lunden) , Horsens (Midtjyllen), Denemarken 
2012    3e in Odder, Criterium, Elite/U23 (Odder Gadeløb) , Odder (Midtjyllen), Denemarken 
2012    4e in Odder (a) (Post Cup) , Odder (Midtjyllen), Denemarken 
2012    1e in Eindklassement Post Cup, Elite/U23 (DCU-Cup) , Denemarken 
2013    151e in 2e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Bayona (Galicia), Spanje 
2013    165e in 3e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Vilagarcía de Arousa (Galicia), Spanje 
2013    146e in 4e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Fisterra a Coruña (Galicia), Spanje 
2013    179e in 5e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Lago de Sanabria (Castilla y Leon), Spanje 
2013    145e in 6e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Cáceres (Extremadura), Spanje 
2013    160e in 7e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Mairena del Aljarafe (Andalucia), Spanje 
2013    138e in 8e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Estepona (Andalucia), Spanje 
2013    159e in 9e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Valdepeñas de Jaén (Andalucia), Spanje 
2013    154e in 10e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Güéjar Sierra (Andalucia), Spanje 
2013    183e in 11e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Tarazona (Aragon), Spanje 
2013    181e in 12e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Tarragona (Cataluña), Spanje 


Foto: courtesy Privatfoto

Foto: courtesy Privatfoto

Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.

Stats

Zeges in database: 33
Baan - Derny: 1
Baan - Nationaal kampioenschap: 3
Baan - Wedstrijd: 1
Baan - Wereldkampioenschap: 1
Baan - Zesdaagse: 1
Klassement - Weg - Eindklassement: 5
Weg - Criterium: 4
Weg - Etappe: 7
Weg - Nationaal kampioenschap: 2
Weg - Nationaal kampioenschap tijdrijden: 1
Weg - Proloog: 2
Weg - Wedstrijd: 5
Zeges per ploeg/jaar:
2010: 4 zeges
2011: 0 zeges
2012: 7 zeges
2013: 0 zeges
2014: 0 zeges