Milan Kadlec

  0
Voornaam: Milan
Achternaam: Kadlec
Nationaliteit: Tsjechië
Geslacht:
Leeftijd: 40 jaar
Geboortedatum: 13-10-1974
Geboorteplaats: Hradiste (Plzensky Kraj), Tsjechië
Professional: 1996-
Familiebanden is een jongere broer van Martin Kadlec

de Wielersite ranking

Plaats: 814
Punten: 91.00

Rondes


81%

Etappes


16%

Sprinters


2%
  Details:

UCI Ranking

  Details:

Memo(s)

  Details:

Uitslagen

Alle wedstrijden
Toon:


1997    3e in Oslany, Oslany (Trencin), Slowakije 
1997    2e in 3e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
1997    2e in Eindklassement Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
1997    3e in 9e etappe Tour of Slovakia, (Tour de Slovaquie) , Presov (Presov), Slowakije 


1998    1e in 1e etappe Ytong Bohemia Tour, Tsjechië 
1998    2e in Eindklassement Ytong Bohemia Tour, Tsjechië 
1998    1e in Coppa Messapica, (Ceglie Messapico) , Ceglie Messapico (Puglia), Italië 
1998    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië, Tsjechië 
1998    2e in Mem. Jakuba Mrnhy, (Kyjov) , Kyjov (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië 


1999    1e in Eindklassement Giro della Valle d'Aosta, Italië 
1999    1e in 4e etappe Ytong Bohemia Tour, Tsjechië 
1999    1e in Giro d'Oro, (Comano) , Comano (Trentino-Alto Adige), Italië 
1999    1e in GP Capodarco, (Fermo) , Fermo (Marche), Italië 
1999    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië, Tsjechië 
1999    1e in 1e etappe Giro della Valsesia, Agnona di Borgosesia (Piemonte), Italië 
1999    2e in 2e etappe Giro della Valsesia, Rastiglione di Valduggia (Piemonte), Italië 
1999    2e in Eindklassement Giro della Valsesia, Italië 
1999    1e in Pian della Mussa, (Ciriè (a)) , Ciriè (Piemonte), Italië 
1999    1e in Trofeo Sportivi di Briga, (Briga) , Briga (Sicilia), Italië 


2000    165e in Proloog Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Roma (Lazio), Italië 
2000    20e in 1e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Terracina (Lazio), Italië 
2000    103e in 2e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Maddaloni (Campania), Italië 
2000    153e in 3e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Scalea (Calabria), Italië 
2000    27e in 4e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Matera (Basilicata), Italië 
2000    150e in 5e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Peschici (Puglia), Italië 
2000    113e in 6e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Vasto (Abruzzi), Italië 
2000    62e in 7e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Teramo (Abruzzi), Italië 
2000    115e in 8e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Prato (Toscana), Italië 
2000    128e in 9e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Abetone (Toscana), Italië 
2000    40e in 10e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Padova (Veneto), Italië 
2000    101e in 11e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Bibione (Veneto), Italië 
2000    112e in 12e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Feltre (Veneto), Italië 
2000    135e in 13e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Italië 
2000    122e in 14e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Bormio (Lombardia), Italië 
2000    23e in 15e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Brescia (Lombardia), Italië 
2000    18e in 16e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Meda (Lombardia), Italië 
2000    15e in 17e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Genoa (Liguria), Italië 
2000    90e in 18e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Prato Nevoso (Piemonte), Italië 
2000    62e in 19e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Briançon (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk 
2000    54e in 20e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Sestrières (Piemonte), Italië 
2000    54e in 21e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Milano (Lombardia), Italië 
2000    100e in Eindklassement Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Italië 
2000    3e in Plzen (a), Plzen (Plzensky Kraj), Tsjechië 
2000    1e in 1e etappe Ytong Bohemia Tour, Beroun (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2000    2e in Eindklassement Ytong Bohemia Tour, Tsjechië 


2001    2e in 1e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2001    2e in 2e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2001    3e in 3e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2001    2e in Eindklassement Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2001    2e in Praha (a), Praha (Pardubicky Kraj), Tsjechië 
2001    2e in Plzen, Plzen (Plzensky Kraj), Tsjechië 
2001    2e in Plzen (a), Plzen (Plzensky Kraj), Tsjechië 
2001    2e in Plzen (b), Plzen (Plzensky Kraj), Tsjechië 
2001    1e in Criterium d'Abruzzo, (Cepagatti) , Pianella (Abruzzi), Italië 
2001    1e in Proloog Ytong Bohemia Tour, Tsjechië 
2001    2e in 1e etappe Ytong Bohemia Tour, Praha (Pardubicky Kraj), Tsjechië 
2001    2e in 3e etappe Ytong Bohemia Tour, Krivoklat (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2001    2e in Eindklassement Ytong Bohemia Tour, Tsjechië 
2001    3e in 4e etappe Ytong Bohemia Tour, Zebrak (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2001    2e in Eindklassement Brixia Tour, Italië 
2001    1e in GP Mesta Pribram, (Pribram) , Pribram (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2001    1e in Solenice, Solenice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2001    1e in Staroměstské Kriterium, (Praha) , Praha (Pardubicky Kraj), Tsjechië 


2002    49e in Proloog Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Groningen (Groningen), Nederland 
2002    121e in 1e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Munster (Niedersachsen), Duitsland 
2002    84e in 2e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Ans (Liege), België 
2002    101e in 3e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Esch-sur-Alzette (Luxembourg), Luxemburg 
2002    91e in 4e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Strasbourg (Alsace), Frankrijk 
2002    55e in 5e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Limone Piemonte (Piemonte), Italië 
2002    168e in 6e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Varazze (Liguria), Italië 
2002    97e in 7e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Italië 
2002    72e in 8e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Orvieto (Umbria), Italië 
2002    112e in 9e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Caserta (Campania), Italië 
2002    50e in 10e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Benevento (Campania), Italië 
2002    96e in 11e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Campitello Matese (Molise), Italië 
2002    109e in 12e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Chieti (Abruzzi), Italië 
2002    39e in 13e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Italië 
2002    49e in 14e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Numana (Marche), Italië 
2002    38e in 15e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Conegliano (Veneto), Italië 
2002    81e in 16e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Corvara in Badia (Trentino-Alto Adige), Italië 
2002    65e in 17e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Folgaria (Trentino-Alto Adige), Italië 
2002    83e in 18e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Brescia (Lombardia), Italië 
2002    49e in 19e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Monticello Brianza (Lombardia), Italië 
2002    90e in 20e etappe Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Milano (Lombardia), Italië 
2002    64e in Eindklassement Ronde van Italië, (Giro d'Italia) , Italië 
2002    1e in Eindklassement Ytong Bohemia Tour, Tsjechië 
2002    93e in 2e etappe Ronde van Spanje, (Vuelta a España) , Alcoi (Comunidad Valenciana), Spanje 
2002    58e in 3e etappe Ronde van Spanje, (Vuelta a España) , Murcia (Murcia), Spanje 
2002    24e in 4e etappe Ronde van Spanje, (Vuelta a España) , Roquetas de Mar (Andalucia), Spanje 
2002    176e in 5e etappe Ronde van Spanje, (Vuelta a España) , Spanje 
2002    174e in 6e etappe Ronde van Spanje, (Vuelta a España) , Spanje 
2002    81e in 7e etappe Ronde van Spanje, (Vuelta a España) , Málaga (Andalucia), Spanje 
2002    127e in 8e etappe Ronde van Spanje, (Vuelta a España) , Ubrique (Andalucia), Spanje 
2002    140e in 9e etappe Ronde van Spanje, (Vuelta a España) , Córdoba (Andalucia), Spanje 
2002    130e in 10e etappe Ronde van Spanje, (Vuelta a España) , Córdoba (Andalucia), Spanje 
2002    166e in 11e etappe Ronde van Spanje, (Vuelta a España) , Collado-Villalba (Madrid), Spanje 


2003    3e in Proloog Ytong Bohemia Tour, Praha (Pardubicky Kraj), Tsjechië 


2004    12e in Olympische Spelen, Baan, Ploegkoers, Elite, Athínai (Attiki), Griekenland 
2004    3e in 1e etappe Ytong Bohemia Tour, Hudlice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2004    3e in Eindklassement Ytong Bohemia Tour, Tsjechië 


2005    3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië, Trebechovice pod Orebem (Kralovehradecky Kraj), Tsjechië 


2006    4e in Eindklassement Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2006    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië, Bratislava (Bratislava), Slowakije 
2006    1e in Mem. Jakuba Mrnhy, (Kyjov) , Kyjov (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië 
2006    1e in Staroměstské Kriterium, (Praha) , Praha (Pardubicky Kraj), Tsjechië 


2007    1e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Tsjechië, Tsjechië 
2007    2e in VC Osvobozeni, (Benešov) , Benešov (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2007    2e in 1e etappe Friedens und Freundschaftstour, Bad Leonfelden (Oberösterreich), Oostenrijk 
2007    1e in Mem. Jakuba Mrnhy, (Kyjov) , Kyjov (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië 
2007    2e in Memorial Peter Dittrich, Elk-Heurigen Grand Prix, GP Delta-Bau, (Klein-Engersdorf) , Klein-Engersdorf (Niederösterreich), Oostenrijk 
2007    3e in Sydney, Scratch, Sydney (New South Wales), Australië 


2008    2e in Brno - Velka Bites - Brno, (Brno (b)) , Brno (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië 
2008    3e in Pičin, Pičin (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2008    2e in 1e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2008    2e in 2e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2008    3e in 3e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2008    2e in Eindklassement Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2008    3e in 1e etappe Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië 
2008    2e in Eindklassement Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië 
2008    13e in Olympische Spelen, Baan, Ploegkoers, Elite, Beijing (Beijing), China 
2008    3e in 1e etappe Linz - Passau - Budweis, Bad Leonfelden (Oberösterreich), Oostenrijk 
2008    8e in Praha - Karlovy Vary - Praha, (Praha (e)) , Pragha (Hlavni Mesto Praha), Tsjechië 
2008    3e in Memorial Jana Veselého, (Ostrava) , Ostrava (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië 
2008    1e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Tsjechië, Tsjechië 


2009    3e in Bike City Copenhagen, UCI World Cup, (København, Puntenkoers) , Ballerup (Hovedstaden), Denemarken 
2009    2e in Memorial Evzena Cihlare, (Praha (c)) , Praha (Pardubicky Kraj), Tsjechië 
2009    3e in Rund um Buckow, (Buckow) , Buckow (Brandenburg), Duitsland 
2009    2e in 1e etappe Central European Tour, (Gyomaendrod) , , Hongarije 
2009    3e in 2e etappe Central European Tour, (Gyomaendrod) , , Hongarije 
2009    2e in Eindklassement Central European Tour, (Gyomaendrod) , Gyomaendrod (Bekes), Hongarije 


2010    2e in Wien, Ploegkoers, Wien (Wien), Oostenrijk 
2010    3e in Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, København (Hovedstaden), Denemarken 
2010    2e in Sobešlav, Criterium, Sobešlav (Jihocesky Kraj), Tsjechië 
2010    1e in Kirschblütenrennen, (Wels) , Wels (Oberösterreich), Oostenrijk 
2010    1e in Memorial Evzena Cihlare, (Praha (c)) , Praha (Pardubicky Kraj), Tsjechië 
2010    1e in Nová Dubnica, (Dubnica (b)) , Dubnica (Trencin), Slowakije 
2010    7e in GP Hydraulika Mikolasek, Slowakije 
2010    1e in 1e etappe Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië 
2010    2e in 3e etappe Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië 
2010    1e in Eindklassement Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië 
2010    5e in Eindklassement Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2010    3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië, Tsjechië 
2010    2e in 2e etappe Central European Tour, (Gyomaendrod) , , Hongarije 
2010    2e in 2e etappe Vysočina, Žďár nad Sázavou (Vysocina), Tsjechië 
2010    5e in Eindklassement Vysočina, Tsjechië 
2010    4e in GP Mesta Pribram, (Pribram) , Pribram (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2010    2e in Tour de Brdy, (Strasice) , Strasice (Jihocesky Kraj), Tsjechië 


2011    13e in Berlin, (Berlin, Zesdaagse) , Berlin (Berlin), Duitsland 
2011    3e in 1e etappe Tour of South-Africa, Zuid-Afrika 
2011    10e in Eindklassement Tour of South-Africa, Zuid-Afrika 
2011    1e in Brno - Velka Bites - Brno, (Brno (b)) , Brno (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië 
2011    1e in Pičin, Pičin (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2011    1e in 3e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour, Opatówek (Wielkopolskie), Polen 
2011    2e in 5e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour, Kalisz (Wielkopolskie), Polen 
2011    5e in Mem. Jakuba Mrnhy, (Kyjov) , Kyjov (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië 
2011    1e in Kyjovske Slovako, (Kyjov (a)) , Kyjov (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië 
2011    5e in Memoriál Josefa Křivky, (Pardubice) , Pardubice (Pardubicky Kraj), Tsjechië 
2011    2e in Memorial Evzena Cihlare, (Praha (c)) , Praha (Pardubicky Kraj), Tsjechië 
2011    4e in Plzen (i), Plzen (Plzensky Kraj), Tsjechië 
2011    6e in 4e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich, Dzierżoniów (Dolnośląskie), Polen 
2011    7e in Eindklassement Szlakiem Grodow Piastowskich, Polen 
2011    3e in Plzen, Plzen (Plzensky Kraj), Tsjechië 
2011    2e in 1e etappe Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië 
2011    3e in 2e etappe Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië 
2011    1e in 3e etappe Hana Tour, Elite/U23, Bousin (Olomoucky Kraj), Tsjechië 
2011    1e in Eindklassement Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië 
2011    2e in 1e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2011    2e in 3e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2011    2e in 4e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2011    2e in Eindklassement Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2011    5e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië, Sumperk (Olomoucky Kraj), Tsjechië 
2011    1e in Prostejov, Ploegkoers, Prostejov (Olomoucky Kraj), Tsjechië  + Alois Kaňkovský 
2011    1e in Prostejov, Puntenkoers, Prostejov (Olomoucky Kraj), Tsjechië 
2011    2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Tsjechië, Tsjechië 
2011    3e in Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Apeldoorn (Gelderland), Nederland 
2011    10e in Eindklassement Tour of Taihu, China 
2011    1e in Wien, Puntenkoers, Wien (Wien), Oostenrijk  + Angelo Ciccone 
2011    3e in Wien, Ploegkoers, Wien (Wien), Oostenrijk 
2011    2e in Wien, Scratch, Wien (Wien), Oostenrijk 


2012    2e in Greater Dandenong Criterium, (Dandenong) , Dandenong (Victoria), Australië 
2012    5e in Kyjovske Slovako, (Kyjov (a)) , Kyjov (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië 
2012    3e in Mem. Jakuba Mrnhy, (Kyjov) , Kyjov (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië 
2012    2e in Memoriál Josefa Křivky, (Pardubice) , Pardubice (Pardubicky Kraj), Tsjechië 
2012    2e in 1e etappe Azerbaïjan Tour, Iran 
2012    5e in 4e etappe Azerbaïjan Tour, Ardabil (Ardabil), Iran 
2012    7e in Eindklassement Azerbaïjan Tour, Iran 
2012    2e in 1e etappe VC Olomouce Dolany, (Dolany) , Dolany (Olomoucky Kraj), Tsjechië 
2012    2e in 2e etappe VC Olomouce Dolany, (Dolany) , Dolany (Olomoucky Kraj), Tsjechië 
2012    1e in 2e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2012    2e in Eindklassement Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2012    1e in 1e etappe Memoriał Józefa Grundmana, (Obornikach Wroclaw) , Polen 
2012    4e in Eindklassement Memoriał Józefa Grundmana, (Obornikach Wroclaw) , Polen 
2012    4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië, , Slowakije 
2012    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië, , Slowakije 
2012    5e in Jihlava, Jihlava (Vysocina), Tsjechië 
2012    2e in 6 Giorni delle Rose, Gran Premio BFT Burzoni, (Fiorenzuola d Arda, Ploegkoers) , Italië 
2012    9e in GP Kralovehradeckeho kraje, (Opocno (a)) , Opocno (Kralovehradecky Kraj), Tsjechië 
2012    1e in Prostejov, Ploegkoers, Prostejov (Olomoucky Kraj), Tsjechië  + Alois Kaňkovský 
2012    4e in Memorial Jana Veselého, (Ostrava) , Ostrava (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië 
2012    3e in Wien, Ploegkoers, Wien (Wien), Oostenrijk 
2012    1e in Wien, Puntenkoers, Wien (Wien), Oostenrijk 
2012    1e in 1e etappe Tour of Taihu, China 
2012    10e in 2e etappe Tour of Taihu, China 
2012    6e in 3e etappe Tour of Taihu, China 
2012    1e in Eindklassement Tour of Taihu, China 
2012    1e in 3e etappe Tour of Fuzhou, China 
2012    10e in Eindklassement Tour of Fuzhou, China 
2012    2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Tsjechië, Tsjechië 
2012    1e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Tsjechië, Tsjechië 


2013    1e in Brno - Velka Bites - Brno, (Brno (b)) , Brno (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië 
2013    4e in Mem. Jakuba Mrnhy, (Kyjov) , Kyjov (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië 
2013    2e in Jevicko, Jevicko (Pardubicky Kraj), Tsjechië 
2013    2e in Plzen, Plzen (Plzensky Kraj), Tsjechië 
2013    2e in GP Mesta Pribram, (Pribram) , Pribram (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2013    3e in 5e etappe President Tour of Iran, Sahand (Sistan va Baluchestan), Iran 
2013    1e in 6e etappe President Tour of Iran, Tabriz (East Azarbaijan), Iran 
2013    2e in Eindklassement President Tour of Iran, Iran 
2013    2e in 3e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2013    3e in Eindklassement Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2013    3e in Táborské Okruhy, Tsjechië 
2013    5e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië, , Slowakije 
2013    1e in Prostejov, Ploegkoers, Prostejov (Olomoucky Kraj), Tsjechië  + Alois Kaňkovský 
2013    3e in Prostejov, Puntenkoers, Prostejov (Olomoucky Kraj), Tsjechië 
2013    2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Tsjechië, Tsjechië 
2013    4e in 1e etappe Tour of Fuzhou, Yongtai (Jiangxi), China 
2013    3e in 2e etappe Tour of Fuzhou, Yunding (Guizhou), China 
2013    3e in 3e etappe Tour of Fuzhou, Yongtai (Jiangxi), China 
2013    2e in Eindklassement Tour of Fuzhou, China 
2013    3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Tsjechië, Tsjechië 


2014    3e in Memorial Joan Crespí, (Palma de Mallorca, Omnium (a)) , Palma de Mallorca (Islas Baleares), Spanje 
2014    1e in Un Hivern a Mallorca, (Cala Millor (a)) , Cala Millor (Islas Baleares), Spanje 
2014    3e in Brno - Velka Bites - Brno, (Brno (b)) , Brno (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië 
2014    3e in 1e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour, Warta ( Łódzkie), Polen 
2014    1e in Kyjovske Slovako, (Kyjov (a)) , Kyjov (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië 
2014    2e in Plzen, Plzen (Plzensky Kraj), Tsjechië 
2014    1e in Táborské Okruhy, Tsjechië 
2014    4e in 1e etappe President Tour of Iran, Urmia (Azarbayjan-e Bakhtari), Iran 
2014    10e in 2e etappe President Tour of Iran, Jolfa (East Azarbaijan), Iran 
2014    1e in 3e etappe President Tour of Iran, Tabriz (East Azarbaijan), Iran 
2014    7e in 4e etappe President Tour of Iran, Geidarabad (Azarbayjan-e Bakhtari), Iran 
2014    8e in 5e etappe President Tour of Iran, Sahand (Sistan va Baluchestan), Iran 
2014    6e in Eindklassement President Tour of Iran, Iran 
2014    2e in Grand Prix of Poland, (Pruszków, Scratch) , Pruszków (Mazowieckie), Polen 
2014    2e in Nové Město na Moravě, Nové Město na Moravě (Vysocina), Tsjechië 
2014    4e in 4e etappe Tour of China, Pingchang (Sichuan), China 
2014    3e in 3e etappe Tour of China (a), Jiangxia (Jiangsu), China 
2014    2e in Eindklassement Tour of China (a), China 
2014    1e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Tsjechië, Oekraïne  + Alois Kaňkovský 
2014    10e in 1e etappe Tour of Hainan, Chengmai (Hainan), China 
2014    4e in 2e etappe Tour of Fuzhou, Yunding (Guizhou), China 
2014    5e in 3e etappe Tour of Fuzhou, Yongtai (Jiangxi), China 
2014    4e in Eindklassement Tour of Fuzhou, China 
2014    1e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Tsjechië, Tsjechië 

Foto: courtesy Jan De Smet - Patrick Feyaerts
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.

Stats

Zeges in database: 53
Baan - Nationaal kampioenschap: 5
Baan - Wedstrijd: 6
Klassement - Weg - Eindklassement: 5
Weg - Criterium: 9
Weg - Etappe: 12
Weg - Individuele tijdrit: 1
Weg - Nationaal kampioenschap: 1
Weg - Proloog: 1
Weg - Wedstrijd: 13
Zeges per ploeg/jaar:
1996: 0 zeges
1999: 7 zeges
2000: 1 zege
2001: 5 zeges
2002: 1 zege
2003: 0 zeges
2004: 0 zeges
2005: 0 zeges
2006: 2 zeges
2007: 2 zeges
2008: 1 zege
2009: 0 zeges
2010: 5 zeges
2011: 9 zeges
2012: 9 zeges
2013: 3 zeges
2014: 6 zeges