Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




   Milan Kadlec

  0
Voornaam: Milan
Achternaam: Kadlec
Nationaliteit: Tsjechië
Geslacht:
Leeftijd: 39 jaar
Geboortedatum: 13-10-1974
Geboorteplaats:
Professional: 1996-
Familiebanden

Ploegen

1996     Tico (Tsjechië) 
1999     G.S. Brunero - Bongianni - Boeris (Italië) 
2000     Mobilvetta Design - Rossin (Italië) 
2001     Mobilvetta Design - Formaggi Trentini (Italië) 
2002     Lampre - Daikin (Italië) 
2003     Lampre (Italië) 
2004     Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie (Italië) 
2005     eD'System - ZVVZ (Tsjechië) 
2006     ASC Dukla Praha (Tsjechië) 
2006     ASC Dukla Praha (Track) (Tsjechië)  vanaf 01-04 tot 31-03
2007     ASC Dukla Praha (Tsjechië) 
2007     ASC Dukla Praha (Track) (Tsjechië)  vanaf 01-04 tot 31-03
2008     ASC Dukla Praha (Tsjechië) 
2009     ASC Dukla Praha (Tsjechië) 
2010     ASC Dukla Praha (Tsjechië) 
2011     ASC Dukla Praha (Tsjechië) 
2012     ASC Dukla Praha (Tsjechië) 
2013     ASC Dukla Praha (Tsjechië) 
2014     ASC Dukla Praha (Tsjechië) 

UCI Ranking

  Details:

de Wielersite ranking

Plaats: 888
Punten: 46.00
Rondes
89 %
Etappes
11 %
  Details:

Memo(s)

  Details:

Uitslagen

Alle wedstrijden
Toon:
1996    3e in Eindklassement Tour de Slovaquie (Tour of Slovakia) , Slowakije 
1997    3e in Oslany, Slowakije 
1997    2e in 3e etappe Lidice, Tsjechië 
1997    2e in Eindklassement Lidice, Tsjechië 
1997    3e in 9e etappe Tour de Slovaquie (Tour of Slovakia) , Presov (Presov), Slowakije 
1998    1e in 1e etappe Ytong Bohemia Tour, Tsjechië 
1998    2e in Eindklassement Ytong Bohemia Tour, Tsjechië 
1998    1e in Coppa Messapica, Italië 
1998    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië, Tsjechië 
1998    2e in Kyjov (Mem. Jakuba Mrnhy) , Tsjechië 
1999    1e in Eindklassement Giro della Valle d'Aosta, Italië 
1999    1e in 4e etappe Ytong Bohemia Tour, Tsjechië 
1999    1e in Fermo (GP Capodarco) , Italië 
1999    1e in Giro d'Oro, Italië 
1999    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië, Tsjechië 
1999    1e in Ciriè (Pian della Mussa) , Italië 
1999    1e in Briga (Trofeo Sportivi di Briga) , Italië 
2000    165e in Proloog Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Roma (Lazio), Italië 
2000    20e in 1e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Terracina (Lazio), Italië 
2000    103e in 2e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Maddaloni (Campania), Italië 
2000    153e in 3e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Scalea (Calabria), Italië 
2000    27e in 4e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Matera (Basilicata), Italië 
2000    150e in 5e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Peschici (Puglia), Italië 
2000    113e in 6e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Vasto (Abruzzi), Italië 
2000    62e in 7e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Teramo (Abruzzi), Italië 
2000    115e in 8e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Prato (Toscana), Italië 
2000    128e in 9e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Abetone (Toscana), Italië 
2000    40e in 10e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Padova (Veneto), Italië 
2000    101e in 11e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Bibione (Veneto), Italië 
2000    112e in 12e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Feltre (Veneto), Italië 
2000    135e in 13e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Italië 
2000    122e in 14e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Bormio (Lombardia), Italië 
2000    23e in 15e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Brescia (Lombardia), Italië 
2000    18e in 16e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Meda (Lombardia), Italië 
2000    15e in 17e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Genoa (Liguria), Italië 
2000    90e in 18e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Prato Nevoso (Piemonte), Italië 
2000    62e in 19e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Briançon (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk 
2000    54e in 20e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Sestrières (Piemonte), Italië 
2000    54e in 21e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Milano (Lombardia), Italië 
2000    100e in Eindklassement Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Italië 
2000    3e in Plzen (b), Tsjechië 
2000    1e in 1e etappe Ytong Bohemia Tour, Beroun (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2000    2e in Eindklassement Ytong Bohemia Tour, Tsjechië 
2001    2e in 1e etappe Lidice, Tsjechië 
2001    2e in 2e etappe Lidice, Tsjechië 
2001    3e in 3e etappe Lidice, Tsjechië 
2001    2e in Eindklassement Lidice, Tsjechië 
2001    2e in Praha (b), Tsjechië 
2001    2e in Plzen, Tsjechië 
2001    2e in Plzen (b), Tsjechië 
2001    2e in Plzen (c), Tsjechië 
2001    1e in Criterium d'Abruzzo, Italië 
2001    1e in Proloog Ytong Bohemia Tour, Tsjechië 
2001    2e in 1e etappe Ytong Bohemia Tour, Praha (Pardubicky Kraj), Tsjechië 
2001    2e in 3e etappe Ytong Bohemia Tour, Krivoklat (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2001    2e in Eindklassement Ytong Bohemia Tour, Tsjechië 
2001    3e in 4e etappe Ytong Bohemia Tour, Zebrak (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2001    2e in Eindklassement Brixia Tour, Italië 
2001    1e in Pribram (GP Mesta Pribram) , Tsjechië 
2001    1e in Solenice, Tsjechië 
2001    1e in Praha (Staroměstské Kriterium ) , Tsjechië 
2002    49e in Proloog Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Groningen (Groningen), Nederland 
2002    121e in 1e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Munster (Niedersachsen), Duitsland 
2002    84e in 2e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Ans (Liege), België 
2002    101e in 3e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Esch-sur-Alzette (Luxembourg), Luxemburg 
2002    91e in 4e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Strasbourg (Alsace), Frankrijk 
2002    55e in 5e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Limone Piemonte (Piemonte), Italië 
2002    168e in 6e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Varazze (Liguria), Italië 
2002    97e in 7e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Italië 
2002    72e in 8e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Orvieto (Umbria), Italië 
2002    112e in 9e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Caserta (Campania), Italië 
2002    50e in 10e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Benevento (Campania), Italië 
2002    96e in 11e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Campitello Matese (Molise), Italië 
2002    109e in 12e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Chieti (Abruzzi), Italië 
2002    39e in 13e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Italië 
2002    49e in 14e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Numana (Marche), Italië 
2002    38e in 15e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Conegliano (Veneto), Italië 
2002    81e in 16e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Corvara in Badia (Trentino-Alto Adige), Italië 
2002    65e in 17e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Folgaria (Trentino-Alto Adige), Italië 
2002    83e in 18e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Brescia (Lombardia), Italië 
2002    49e in 19e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Monticello Brianza (Lombardia), Italië 
2002    90e in 20e etappe Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Milano (Lombardia), Italië 
2002    64e in Eindklassement Giro d'Italia (Ronde van Italië) , Italië 
2002    1e in Eindklassement Ytong Bohemia Tour, Tsjechië 
2002    93e in 2e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Alcoi (Comunidad Valenciana), Spanje 
2002    58e in 3e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Murcia (Murcia), Spanje 
2002    24e in 4e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Roquetas de Mar (Andalucia), Spanje 
2002    176e in 5e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Spanje 
2002    174e in 6e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Spanje 
2002    81e in 7e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Málaga (Andalucia), Spanje 
2002    127e in 8e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Ubrique (Andalucia), Spanje 
2002    140e in 9e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Córdoba (Andalucia), Spanje 
2002    130e in 10e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Córdoba (Andalucia), Spanje 
2002    166e in 11e etappe Vuelta a España (Ronde van Spanje) , Collado-Villalba (Madrid), Spanje 
2003    3e in Proloog Ytong Bohemia Tour, Praha (Pardubicky Kraj), Tsjechië 
2004    12e in Olympische Spelen, Baan, Ploegkoers, Elite, Athínai (Attiki), Griekenland 
2004    3e in 1e etappe Ytong Bohemia Tour, Hudlice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2004    3e in Eindklassement Ytong Bohemia Tour, Tsjechië 
2005    3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië, Trebechovice pod Orebem (Kralovehradecky Kraj), Tsjechië 
2006    4e in Eindklassement Lidice, Tsjechië 
2006    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië, Bratislava (Bratislava), Slowakije 
2006    1e in Kyjov (Mem. Jakuba Mrnhy) , Tsjechië 
2006    1e in Praha (Staroměstské Kriterium ) , Tsjechië 
2007    1e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Tsjechië, Tsjechië 
2007    2e in Benešov (VC Osvobozeni) , Tsjechië 
2007    2e in 1e etappe Friedens und Freundschaftstour, Bad Leonfelden (Oberösterreich), Oostenrijk 
2007    1e in Kyjov (Mem. Jakuba Mrnhy) , Tsjechië 
2007    2e in Klein-Engersdorf (Memorial Peter Dittrich, Elk-Heurigen Grand Prix, GP Delta-Bau) , Oostenrijk 
2007    3e in Sydney, Scratch, Australië 
2008    2e in Brno - Velka Bites - Brno, Tsjechië 
2008    3e in Pičin, Tsjechië 
2008    2e in 1e etappe Lidice, Tsjechië 
2008    2e in 2e etappe Lidice, Tsjechië 
2008    3e in 3e etappe Lidice, Tsjechië 
2008    2e in Eindklassement Lidice, Tsjechië 
2008    3e in 1e etappe Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië 
2008    2e in Eindklassement Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië 
2008    13e in Olympische Spelen, Baan, Ploegkoers, Elite, Beijing (Beijing), China 
2008    3e in 1e etappe Linz - Passau - Budweis, Bad Leonfelden (Oberösterreich), Oostenrijk 
2008    8e in Praha - Karlovy Vary - Praha, Tsjechië 
2008    3e in Ostrava (Memorial Jana Veselého) , Tsjechië 
2008    1e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Tsjechië, Tsjechië 
2009    3e in København, Puntenkoers (Bike City Copenhagen, UCI World Cup) , Ballerup (Hovedstaden), Denemarken 
2009    2e in Praha (a) (Memorial Evzena Cihlare) , Tsjechië 
2009    3e in Buckow (Rund um Buckow) , Duitsland 
2009    2e in 1e etappe Gyomaendrod (Central European Tour) , , Hongarije 
2009    3e in 2e etappe Gyomaendrod (Central European Tour) , , Hongarije 
2009    2e in Eindklassement Gyomaendrod (Central European Tour) , Hongarije 
2010    2e in Wien, Ploegkoers, Wien (Wien), Oostenrijk 
2010    3e in Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, København (Hovedstaden), Denemarken 
2010    2e in Sobešlav, Criterium, Tsjechië 
2010    1e in Wels (Kirschblütenrennen) , Oostenrijk 
2010    1e in Praha (a) (Memorial Evzena Cihlare) , Tsjechië 
2010    1e in Dubnica (a) (Nová Dubnica) , Slowakije 
2010    7e in GP Hydraulika Mikolasek, Slowakije 
2010    1e in 1e etappe Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië 
2010    2e in 3e etappe Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië 
2010    1e in Eindklassement Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië 
2010    5e in Eindklassement Lidice, Tsjechië 
2010    3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië, Tsjechië 
2010    2e in 2e etappe Gyomaendrod (Central European Tour) , , Hongarije 
2010    2e in 2e etappe Vysočina, Žďár nad Sázavou (Vysocina), Tsjechië 
2010    5e in Eindklassement Vysočina, Tsjechië 
2010    4e in Pribram (GP Mesta Pribram) , Tsjechië 
2010    2e in Tour de Brdy, Tsjechië 
2011    13e in Berlin, Zesdaagse (Berlin) , Berlin (Berlin), Duitsland 
2011    3e in 1e etappe Tour of South-Africa, Zuid-Afrika 
2011    10e in Eindklassement Tour of South-Africa, Zuid-Afrika 
2011    1e in Brno - Velka Bites - Brno, Tsjechië 
2011    1e in Pičin, Tsjechië 
2011    1e in 3e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour, Opatówek (Wielkopolskie), Polen 
2011    2e in 5e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour, Kalisz (Wielkopolskie), Polen 
2011    5e in Kyjov (Mem. Jakuba Mrnhy) , Tsjechië 
2011    1e in Kyjov (a) (Kyjovske Slovako) , Tsjechië 
2011    5e in Pardubice (Memoriál Josefa Křivky) , Tsjechië 
2011    2e in Praha (a) (Memorial Evzena Cihlare) , Tsjechië 
2011    4e in Plzen (a), Tsjechië 
2011    6e in 4e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich, Dzierżoniów (Dolnośląskie), Polen 
2011    7e in Eindklassement Szlakiem Grodow Piastowskich, Polen 
2011    3e in Plzen, Tsjechië 
2011    2e in 1e etappe Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië 
2011    3e in 2e etappe Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië 
2011    1e in 3e etappe Hana Tour, Elite/U23, Bousin (Olomoucky Kraj), Tsjechië 
2011    1e in Eindklassement Hana Tour, Elite/U23, Tsjechië 
2011    2e in 1e etappe Lidice, Tsjechië 
2011    2e in 3e etappe Lidice, Tsjechië 
2011    2e in 4e etappe Lidice, Tsjechië 
2011    2e in Eindklassement Lidice, Tsjechië 
2011    5e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië, Sumperk (Olomoucky Kraj), Tsjechië 
2011    1e in Prostejov, Ploegkoers, Tsjechië  + Alois Kaňkovský 
2011    1e in Prostejov, Puntenkoers, Tsjechië 
2011    2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Tsjechië, Tsjechië 
2011    3e in Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Apeldoorn (Gelderland), Nederland 
2011    10e in Eindklassement Tour of Taihu, China 
2011    1e in Wien, Puntenkoers, Oostenrijk  + Angelo Ciccone 
2011    3e in Wien, Ploegkoers, Oostenrijk 
2011    2e in Wien, Scratch, Oostenrijk 
2012    2e in Dandenong (Greater Dandenong Criterium) , Australië 
2012    5e in Kyjov (a) (Kyjovske Slovako) , Tsjechië 
2012    3e in Kyjov (Mem. Jakuba Mrnhy) , Tsjechië 
2012    2e in Pardubice (Memoriál Josefa Křivky) , Tsjechië 
2012    2e in 1e etappe Azerbaïjan Tour -IRI-, Iran 
2012    5e in 4e etappe Azerbaïjan Tour -IRI-, Ardabil (Ardabil), Iran 
2012    7e in Eindklassement Azerbaïjan Tour -IRI-, Iran 
2012    2e in 1e etappe VC Olomouce Dolany, Tsjechië 
2012    2e in 2e etappe VC Olomouce Dolany, Tsjechië 
2012    1e in 2e etappe Lidice, Tsjechië 
2012    2e in Eindklassement Lidice, Tsjechië 
2012    1e in 1e etappe Obornikach Wroclaw ( Memoriał Józefa Grundmana) , Polen 
2012    4e in Eindklassement Obornikach Wroclaw ( Memoriał Józefa Grundmana) , Polen 
2012    4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië, , Slowakije 
2012    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië, , Slowakije 
2012    5e in Jihlava, Tsjechië 
2012    2e in 6 Giorni delle Rose, Ploegkoers, Italië 
2012    9e in GP Kralovehradeckeho kraje, Tsjechië 
2012    1e in Prostejov, Ploegkoers, Tsjechië  + Alois Kaňkovský 
2012    4e in Ostrava (Memorial Jana Veselého) , Tsjechië 
2012    3e in Wien, Ploegkoers, Oostenrijk 
2012    1e in Wien, Puntenkoers, Oostenrijk 
2012    1e in 1e etappe Tour of Taihu, China 
2012    10e in 2e etappe Tour of Taihu, China 
2012    6e in 3e etappe Tour of Taihu, China 
2012    1e in Eindklassement Tour of Taihu, China 
2012    1e in 3e etappe Tour of Fuzhou, China 
2012    10e in Eindklassement Tour of Fuzhou, China 
2012    2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Tsjechië, Tsjechië 
2012    1e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Tsjechië, Tsjechië 
2013    1e in Brno - Velka Bites - Brno, Tsjechië 
2013    4e in Kyjov (Mem. Jakuba Mrnhy) , Tsjechië 
2013    2e in Jevicko, Tsjechië 
2013    2e in Plzen, Tsjechië 
2013    2e in Pribram (GP Mesta Pribram) , Tsjechië 
2013    3e in 5e etappe President Tour of Iran, Sahand (Sistan va Baluchestan), Iran 
2013    1e in 6e etappe President Tour of Iran, Tabriz (East Azarbaijan), Iran 
2013    2e in Eindklassement President Tour of Iran, Iran 
2013    2e in 3e etappe Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië 
2013    3e in Eindklassement Lidice, Tsjechië 
2013    3e in Táborské Okruhy, Tsjechië 
2013    5e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië, , Slowakije 
2013    1e in Prostejov, Ploegkoers, Tsjechië  + Alois Kaňkovský 
2013    3e in Prostejov, Puntenkoers, Tsjechië 
2013    2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Tsjechië, Tsjechië 
2013    4e in 1e etappe Tour of Fuzhou, Yongtai (Jiangxi), China 
2013    3e in 2e etappe Tour of Fuzhou, Yunding (Guizhou), China 
2013    3e in 3e etappe Tour of Fuzhou, Yongtai (Jiangxi), China 
2013    2e in Eindklassement Tour of Fuzhou, China 
2013    3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Tsjechië, Tsjechië 
2014    3e in Palma de Mallorca, Omnium (Memorial Joan Crespí) , Spanje 
2014    1e in Cala Millor (Un Hivern a Mallorca) , Spanje 
2014    3e in Brno - Velka Bites - Brno, Tsjechië 
2014    3e in 1e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour, Warta ( Łódzkie), Polen 
2014    1e in Kyjov (a) (Kyjovske Slovako) , Tsjechië 


Foto: courtesy Piet Kessels

Foto: courtesy Piet Kessels

Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.

Stats

Zeges in database: 48
Baan - Nationaal kampioenschap: 3
Baan - Wedstrijd: 6
Klassement - Weg - Eindklassement: 5
Weg - Criterium: 8
Weg - Etappe: 10
Weg - Individuele tijdrit: 1
Weg - Nationaal kampioenschap: 1
Weg - Proloog: 1
Weg - Wedstrijd: 13
Zeges per ploeg/jaar:
1996: 0 zeges
1999: 6 zeges
2000: 1 zege
2001: 5 zeges
2002: 1 zege
2003: 0 zeges
2004: 0 zeges
2005: 0 zeges
2006: 2 zeges
2007: 2 zeges
2008: 1 zege
2009: 0 zeges
2010: 5 zeges
2011: 9 zeges
2012: 9 zeges
2013: 3 zeges
2014: 2 zeges