Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




   Michel Cornelisse

  0
Voornaam: Michel
Achternaam: Cornelisse
Nationaliteit: Nederland
Geslacht:
Leeftijd: 48 jaar
Geboortedatum: 24-12-1965
Geboorteplaats:
Professional: 1987-2000
Familiebanden

Ploegen

1987     Superconfex - Yoko (Nederland) 
1988     Superconfex - Yoko (Nederland) 
1989     Panasonic - Isostar (Nederland) 
1990     Panasonic - Sportlife (Nederland) 
1991     La William - Saltos (België) 
1992     La William - Duvel (België) 
1993     La William - Duvel (België) 
1994     TVM - Bison Kit (Nederland) 
1995     TVM (Nederland) 
1996     TVM - Farm Frites (Nederland)  tot 19-09
1997     Foreldorado - Golff (Nederland) 
1998     Spar - RDM (België) 
1999     Spar - RDM (België) 
2000     Spar - OKI - Daewoo (België) 

Uitslagen

Alle wedstrijden
Toon:
1982    1e in Circuit du Port de Dunkerque (Omloop Haven van Duinkerken) , Frankrijk 
1985    3e in Ronde van Drenthe (Albert Achterhes Profronde van Drenthe) , Nederland 
1985    2e in Ronde van Zuid-Holland (Witte Kruis Classic) , Nederland 
1985    2e in Veldhoven (Omloop der Kempen) , Nederland 
1985    1e in Gent - Staden, België 
1985    3e in 4e etappe Olympia's Tour (Olympia's Tour door Nederland) , Mill (Noord-Brabant), Nederland 
1985    3e in 5e etappe Olympia's Tour (Olympia's Tour door Nederland) , Best (Noord-Brabant), Nederland 
1985    2e in 7e etappe deel b Olympia's Tour (Olympia's Tour door Nederland) , Schijndel (Noord-Brabant), Nederland 
1986    2e in Ronde van Drenthe (Albert Achterhes Profronde van Drenthe) , Nederland 
1986    2e in Acht van Chaam, Amateurs, Nederland 
1986    1e in 5e etappe deel a Tour de la Province de Liège (Ronde van Luik Liege) , Berloz (Liege), België 
1987    1e in Köln - Schuld - Frechen (Köln) , Duitsland 
1987    3e in Sint-Niklaas, Criterium (GP Stad Sint-Niklaas) , België 
1987    2e in Tienen (c), België 
1987    1e in Zwolle (b) (Ster van Zwolle) , Nederland 
1987    1e in Roeselare, Criterium, België 
1988    9e in Kloosterzande (Intern. Pinkstercriterium) , Nederland 
1988    2e in Lede (GP Frans Melckenbeeck) , België 
1988    2e in Putte-Kapellen (Nationale Sluitingsprijs) , België 
1988    3e in Wissen, Duitsland 
1988    3e in Proloog Etoile de Bessèges, Nîmes (Languedoc-Roussillon), Frankrijk 
1988    3e in 2e etappe Etoile de Bessèges, Alés (Languedoc-Roussillon), Frankrijk 
1988    1e in Ichtegem (e) (Omloop der Vlaamse Ardennen) , Ichtegem (West-Vlaanderen), België 
1988    2e in 3e etappe deel a Ronde van België (Tour de Belgique) , Brugge (West-Vlaanderen), België 
1989    2e in 1e etappe Tour de Luxembourg (Ronde van Luxemburg) , Luxembourg (Luxembourg), Luxemburg 
1989    1e in Eindklassement Tour de Luxembourg (Ronde van Luxemburg) , Luxemburg 
1989    2e in Hannut (GP du Printemps) , Hannut (Liege), België 
1989    3e in Surhuisterveen (Profronde van Surhuisterveen) , Nederland 
1989    2e in Roeselare, Criterium, België 
1989    3e in Wingene, België 
1990    2e in Antwerpen (f) (Drie Zustersteden) , België 
1990    1e in Bellegem (Witte Donderdagprijs) , België 
1990    3e in Oostkamp, België 
1990    7e in Ronde van Midden-Zeeland (Internationale Delta Profronde) , Goes (Zeeland), Nederland 
1990    2e in Maarheeze (Mijl van Mares) , Nederland 
1991    3e in 2e etappe deel a Ronde van Nederland, Raalte (Overijssel), Nederland 
1991    2e in Cras-Avernas (Flèche Hesbignonne /Haspengouwse Pijl) , België 
1991    3e in GP Impanis, België 
1991    1e in Sint-Niklaas, Criterium (GP Stad Sint-Niklaas) , België 
1991    3e in Wanzele, België 
1991    1e in Hoboken (Grote 1-Mei Prijs, GP Hoboken - Ereprijs Victor De Bruyne) , België 
1991    2e in Arendonk, Arendonk (Antwerpen), België 
1991    1e in Betekom (Omloop Hageland-Zuiderkempen) , Betekom (Vlaams-Brabant), België 
1991    1e in Heusden-Zolder, België 
1991    1e in Wachtebeke (a), België 
1991    1e in Vichte (Textielprijs) , België 
1991    1e in Aalter, België 
1991    2e in Zwevezele, België 
1992    1e in 7e etappe Postgirot Open (Ronde van Zweden / Tour of Sweden) , , Zweden 
1992    2e in Berghem, Nederland 
1992    1e in Knokke (a) (Kustpijl) , België 
1992    3e in Londerzeel (d), België 
1992    2e in Mechelen, België 
1992    3e in Pijnacker (a) (Profronde van Pijnacker) , Nederland 
1992    2e in Putte-Kapellen (Nationale Sluitingsprijs) , België 
1992    1e in 4e etappe Tour Méditerranéen (Ronde van de Middellandse Zee) , Marignane (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk 
1992    1e in Hannut (GP du Printemps) , Hannut (Liege), België 
1992    3e in Schoten (Scheldeprijs) , Schoten (Antwerpen), België 
1992    1e in Ruddervoorde (St-Elooisprijs) , België 
1992    1e in Betekom (Omloop Hageland-Zuiderkempen) , Betekom (Vlaams-Brabant), België 
1992    3e in Amsterdam (e) (Amsterdam Rai Derny Race) , Nederland 
1992    2e in Beveren (Beveren-Leie) , België 
1992    2e in Wachtebeke (a), België 
1992    2e in Heusden, België 
1992    1e in Zwevezele, België 
1993    2e in Aalsmeer, Nederland 
1993    3e in Buggenhout, België 
1993    1e in Knokke (a) (Kustpijl) , België 
1993    1e in Nokere (Nokere Koerse) , België 
1993    3e in Sint-Niklaas, Criterium (GP Stad Sint-Niklaas) , België 
1993    3e in Steenwijk, Criterium (Spektakel van Steenwijk) , Nederland 
1993    3e in Woerden, Nederland 
1993    1e in Zwolle (b) (Ster van Zwolle) , Nederland 
1993    2e in Ichtegem (e) (Omloop der Vlaamse Ardennen) , Ichtegem (West-Vlaanderen), België 
1993    1e in Ruisbroek - Puurs, België 
1993    2e in Bredene, België 
1993    1e in Gullegem, België 
1993    3e in Beveren (Beveren-Leie) , België 
1993    1e in Lede (GP Frans Melckenbeeck) , België 
1993    1e in Melle, België 
1994    1e in Londerzeel (d), België 
1994    2e in Nokere (Nokere Koerse) , België 
1994    1e in Ulvenhout, Nederland 
1994    3e in Beveren (Beveren-Leie) , België 
1994    1e in Vilvoorde (e) (Houtem) , Vilvoorde (Brabant), België 
1994    1e in Boxmeer, Dernycriterium, Nederland 
1994    2e in Surhuisterveen (Profronde van Surhuisterveen) , Nederland 
1994    2e in Lichtervelde (Omloop van het Houtland) , Lichtervelde (West-Vlaanderen), België 
1994    1e in Zwevezele, België 
1995    2e in Willebroek, België 
1995    3e in Lichtervelde (Omloop van het Houtland) , Lichtervelde (West-Vlaanderen), België 
1995    1e in Zwevezele, België 
1996    2e in Denain (GP de Denain) , Frankrijk 
1996    1e in Enkhuizen, Criterium, Nederland 
1996    3e in Knokke (a) (Kustpijl) , België 
1996    2e in Lede (GP Frans Melckenbeeck) , België 
1996    3e in Nokere (Nokere Koerse) , België 
1996    1e in Wanzele, België 
1996    1e in Hoboken (Grote 1-Mei Prijs, GP Hoboken - Ereprijs Victor De Bruyne) , België 
1996    2e in Wielsbeke, België 
1996    1e in Gullegem, België 
1996    2e in 2e etappe Österreich-Rundfahrt (Ronde van Oostenrijk) , Mattighofen (Oberösterreich), Oostenrijk 
1996    1e in 4e etappe Österreich-Rundfahrt (Ronde van Oostenrijk) , Oostenrijk 
1996    1e in De Haan (Omloop van Duin en Polder) , België 
1996    3e in Melle, België 
1997    3e in 1e etappe Postgirot Open (Ronde van Zweden / Tour of Sweden) , Uppsala (Uppsala Lan), Zweden 
1997    2e in Beveren-Waas (a), België 
1997    2e in 2e etappe Ster van Brabant, Bergeijk (Noord-Brabant), Nederland 
1997    1e in 1e etappe Teleflex Tour, 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant), Nederland 
1997    1e in 2e etappe Teleflex Tour, Schijndel (Noord-Brabant), Nederland 
1997    3e in 3e etappe Teleflex Tour, Eindhoven (Noord-Brabant), Nederland 
1997    3e in Noordwijk aan Zee, Dernycriterium, Nederland 
1997    2e in Oostende (a), België 
1997    2e in Beveren (Beveren-Leie) , België 
1997    2e in Aalter, België 
1998    3e in Cras-Avernas (Flèche Hesbignonne /Haspengouwse Pijl) , België 
1998    3e in Ronde van Midden-Zeeland (Internationale Delta Profronde) , Nederland 
1998    3e in Beveren (Beveren-Leie) , België 
1998    3e in Heusden, België 
1998    1e in Berlare (Memorial Fred De Bruyne) , België 
1998    1e in Zwevezele, België 
1999    3e in Wateringen (Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag) , Nederland 
1999    3e in Zwolle (a) (Profronde van Zwolle, Peperbus Profspektakel) , Nederland 
1999    1e in Wetteren, Dernycriterium, België 
1999    3e in Izegem, België 
2000    3e in Epe, Dernycriterium, Nederland 
2013    1e in Wuustwezel, Junioren (Omloop der Vlaamse Gewesten) , Wuustwezel (Antwerpen), België 


Foto: courtesy Jack Claassen

Foto: courtesy Jack Claassen

Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.

Stats

Zeges in database: 48
Klassement - Weg - Eindklassement: 1
Weg - Criterium: 12
Weg - Dernyrace: 2
Weg - Etappe: 5
Weg - Individuele tijdrit: 1
Weg - Wedstrijd: 27
Zeges per ploeg/jaar:
1987: 3 zeges
1988: 1 zege
1989: 1 zege
1990: 1 zege
1991: 7 zeges
1992: 7 zeges
1993: 7 zeges
1994: 5 zeges
1995: 1 zege
1996: 6 zeges
1997: 2 zeges
1998: 2 zeges
1999: 1 zege
2000: 0 zeges