Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Biniam Girmay
Voornaam: Biniam
Achternaam: Hailu Girmay
Nationaliteit: Eritrea
Geslacht:
Leeftijd: 23 jaar
Geboortedatum: 02-04-2000
Geboorteplaats:
Asmara , Eritrea
Voornaam: Biniam
Achternaam: Hailu Girmay
Nationaliteit: Eritrea
Geslacht:
Leeftijd: 23 jaar
Geboortedatum: 02-04-2000
Geboorteplaats:
Asmara , Eritrea
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 2020-
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2018
2018
1
e in Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Onbekend
+
Hager Mesfin Andemariam
+
Tomas Goytom
+
Natan Ghirmay
2018
1
e in Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Onbekend
2018
1
e in Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Onbekend
2018
1
e in 1e etappe Aubel - Thimister - La Gleize,
(Liège - La Gleize, Junioren)
, België
2018
3e in Eindklassement Aubel - Thimister - La Gleize,
(Liège - La Gleize, Junioren)
, België
2018
3e in Trofeo Comune di Vertova,
(Vertova, Junioren (a))
, Vertova (Lombardia), Italië
2018
2e in 2e etappe Ruebliland,
(GP Rüebliland, Junioren)
, Zwitserland
2018
2e in Eindklassement Ruebliland,
(GP Rüebliland, Junioren)
, Zwitserland
2019
2019
1
e in 3e etappe Tour du Gabon,
(La Tropicale Amissa Bongo)
, Franceville (Haut-Ogooue), Gabon
2019
5e in 5e etappe Tour du Gabon,
(La Tropicale Amissa Bongo)
, Mongomo , Equatoriaal-Guinea
2019
5e in 6e etappe Tour du Gabon,
(La Tropicale Amissa Bongo)
, Oyem (Woleu-Ntem), Gabon
2019
4e in 7e etappe Tour du Gabon,
(La Tropicale Amissa Bongo)
, Libreville (Estuaire), Gabon
2019
3e in 2e etappe Tour de Rwanda, Huye (Butare), Rwanda
2019
1
e in 5e etappe Tour de Rwanda, Musanze (Est), Rwanda
2019
3e in 1e etappe Vuelta a Bidasoa,
(Bidasoa Itzulia)
, Spanje
2019
5e in 10e etappe Tour de l'Avenir, Le Corbier (Ile-de-France), Frankrijk
2020
2020
3e in 1e etappe Tour du Gabon,
(La Tropicale Amissa Bongo)
, Ébolowa (Sud), Kameroen
2020
1
e in 3e etappe Tour du Gabon,
(La Tropicale Amissa Bongo)
, Ndjole (Moyen-Ogooue), Gabon
2020
5e in 4e etappe Tour du Gabon,
(La Tropicale Amissa Bongo)
, Mouila (Ogooue-Lolo), Gabon
2020
6e in 5e etappe Tour du Gabon,
(La Tropicale Amissa Bongo)
, Kango (Estuaire), Gabon
2020
1
e in 6e etappe Tour du Gabon,
(La Tropicale Amissa Bongo)
, Port Gentil (Ogooue-Lolo), Gabon
2020
6e in 7e etappe Tour du Gabon,
(La Tropicale Amissa Bongo)
, Libreville (Estuaire), Gabon
2020
10e in 2e etappe Etoile de Bessèges, Poulx (Languedoc-Roussillon), Frankrijk
2020
2e in Trofeo Laigueglia,
(Laigueglia)
, Laigueglia (Liguria), Italië
2020
3e in 1e etappe Tour de Rwanda, Kigali (Kigali), Rwanda
2020
3e in 2e etappe Tour de Rwanda, Huye (Butare), Rwanda
2020
2e in 3e etappe Tour de Rwanda, Cyangugu , Rwanda
2020
6e in 5e etappe Tour de Rwanda, Ruhengeri , Rwanda
2020
2e in 7e etappe Tour de Rwanda, Kigali (Kigali), Rwanda
2020
6e in 4e etappe Ronde van Burgos,
(Vuelta a Burgos)
, Roa (Castilla y Leon), Spanje
2020
3e in 3e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali, Riccione (Emilia-Romagna), Italië
2020
2e in Tour du Doubs, Trophée Stan Ockers,
(Morteau - Pontarlier)
, Frankrijk
2020
4e in Giro della Toscana, Italië
2020
20e in Paris - Tours, Frankrijk
2021
2021
7e in La Drôme Classic,
(Valence (a))
, Frankrijk
2021
9e in Trofeo Laigueglia,
(Laigueglia)
, Italië
2021
16e in GP Industria & Artigianato,
(Larciano)
, Italië
2021
6e in La Roue Tourangelle, Frankrijk
2021
8e in 1e etappe Tour of Poland,
(Tour de Pologne)
, Chelm (Lubelskie), Polen
2021
12e in 3e etappe Tour of Poland,
(Tour de Pologne)
, Rzeszów (Podkarpackie), Polen
2021
11e in 4e etappe Tour of Poland,
(Tour de Pologne)
, Bukowina Tatrzańska (Małopolskie), Polen
2021
7e in Druivenkoers,
(Overijse)
, België
2021
1
e in Classic Grand Besançon Doubs,
(Besançon)
, Frankrijk
2021
7e in Tour du Jura, Frankrijk
2021
2e in Tour du Doubs, Trophée Stan Ockers,
(Morteau - Pontarlier)
, Frankrijk
2021
12e in GP de Fourmies,
(Fourmies)
, Frankrijk
2021
2e in Wereldkampioenschap, Op de weg, U23, Onbekend
2021
5e in Route Adélie de Vitré,
(Vitré)
, Frankrijk
2021
5e in Giro del Piemonte, Gran Piemonte,
(Piemonte)
, Piemonte (Umbria), Italië
2022
2022
1
e in Challenge Mallorca II, Spanje
2022
7e in La Drôme Classic,
(Valence (a))
, Frankrijk
2022
6e in 1e etappe Paris - Nice, Mantes-la-Ville (Ile-de-France), Frankrijk
2022
6e in 3e etappe Paris - Nice, Dun-le-Palestel (Limousin), Frankrijk
2022
4e in 6e etappe Paris - Nice, Aubagne (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk
2022
10e in Milaan - Turijn,
(Milano - Torino)
, Italië
2022
12e in Milaan - San Remo,
(Milano - San Remo)
, Italië
2022
21e in Brugge - De Panne,
(Driedaagse van De Panne)
, België
2022
5e in E3 Prijs Harelbeke,
(Harelbeke)
, België
2022
1
e in Gent - Wevelgem, België
2022
2e in 1e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Hongarije
2022
4e in 3e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Balatonfured-furdo (Veszprem), Hongarije
2022
5e in 5e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Messina (Sicilia), Italië
2022
4e in 6e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Scalea (Calabria), Italië
2022
5e in 8e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Napoli (Campania), Italië
2022
1
e in 10e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Jesi (Marche), Italië
2022
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Eritrea, Eritrea
2022
2e in 3e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Rochefort (Namur), België
2022
5e in 4e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Couvin (Namur), België
2022
4e in Herentals, Criterium, België
2022
8e in 2e etappe Tour du Limousin, Ribérac (Aquitaine), Frankrijk
2022
6e in GP Ouest France, GP Plouay,
(Plouay (a))
, Frankrijk
2022
4e in Tour du Doubs, Trophée Stan Ockers,
(Morteau - Pontarlier)
, Frankrijk
2022
3e in Grand Prix Cycliste de Québec,
(Québec (b))
, Canada
2022
2e in GP de Wallonie, België
2023
2023
3e in Challenge Mallorca II, Spanje
2023
2e in Challenge Mallorca V, Spanje
2023
1
e in 1e etappe Volta a la Comunitat Valenciana, Altea (Comunidad Valenciana), Spanje
2023
4e in 2e etappe Tirreno - Adriatico, Follonica (Toscana), Italië
2023
3e in 3e etappe Tirreno - Adriatico, Foligno (Umbria), Italië
2023
14e in 7e etappe Tirreno - Adriatico, San Benedetto del Tronto (Marche), Italië
2023
18e in Milaan - Turijn,
(Milano - Torino)
, Italië
2023
28e in Milaan - San Remo,
(Milano - San Remo)
, Italië
2023
4e in Brussels Cycling Classic,
(Paris - Brussel)
, België
2023
1
e in 2e etappe Ronde van Zwitserland,
(Tour de Suisse)
, Nottwil (Luzern), Zwitserland
2023
11e in 3e etappe Tour de France, Bayonne (Aquitaine), Frankrijk
2023
19e in 4e etappe Tour de France, Nogaro (Midi-Pyrenees), Frankrijk
2023
3e in 7e etappe Tour de France, Bordeaux (Aquitaine), Frankrijk
2023
13e in 11e etappe Tour de France, Moulins (Auvergne), Frankrijk
2023
19e in 18e etappe Tour de France, Bourg-en-Bresse (Rhone-Alpes), Frankrijk
2023
6e in 21e etappe Tour de France, Paris (Ile-de-France), Frankrijk
2023
7e in GP de Wallonie, België
2023
7e in Paris - Chauny, Frankrijk
2023
16e in Tour de l'Eurométropole,
(Circuit Franco-Belge)
, België
2023
8e in Famenne Ardenne Classic,
(Marche-en-Famenne)
, België
2023
14e in Paris - Tours, Frankrijk
2024
2024
3e in 1e etappe Tour Down Under, Tanunda (South Australia), Australië
2024
4e in 2e etappe Tour Down Under, Lobethal (South Australia), Australië
2024
8e in 3e etappe Tour Down Under, Campbelltown (South Australia), Australië
2024
2e in 4e etappe Tour Down Under, Port Elliot (South Australia), Australië
2024
2e in Puntenklassement Tour Down Under, Australië
2024
1
e in Race Torquay - Surf Coast Classic,
(Torquay)
, Australië
2024
22e in Cadel Evans Great Ocean Road Race,
(Geelong)
, Australië
2024
4e in 4e etappe Tirreno - Adriatico, Giulianova (Abruzzi), Italië
2024
27e in Milaan - San Remo,
(Milano - San Remo)
, Italië
Ploegen
2019
Centre Mondial Du Cyclisme (Zwitserland)
2020
Nippo - Delko - Provence (Frankrijk)
2021
Delko (Frankrijk) tot 31-05
2021
Intermarché - Wanty - Gobert - Matériaux (België) vanaf 01-08
2022
Intermarché - Wanty - Gobert - Matériaux (België)
2023
Intermarché - Circus - Wanty (België)
2024
Intermarché - Wanty (België)
Berichten
(0)
12-06-2023
86. Tour de Suisse 2023: Royaler Massensprint und Stefan Küng bleibt Leader
Fotoalbum Biniam Girmay
Foto: © Delko
2021
Foto: © Intermarché - Wanty - Gobert - Matériaux
2022
Foto: © Intermarché - Circus - Wanty
2023
Foto: © Intermarché - Wanty
2024
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close