Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Jensen Plowright
Voornaam: Jensen
Achternaam: Plowright
Nationaliteit: Australië
Geslacht:
Leeftijd: 23 jaar
Geboortedatum: 14-05-2000
Geboorteplaats:
Voornaam: Jensen
Achternaam: Plowright
Nationaliteit: Australië
Geslacht:
Leeftijd: 23 jaar
Geboortedatum: 14-05-2000
Geboorteplaats:
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 2019-
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2017
2017
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Australië, Australië
+
Godfrey Slattery
+
Isaac Buckell
+
Riley Hart
2017
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië, Australië
2018
2018
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Australië, Australië
2018
1
e in 1e etappe Tour of the King Valley, Australië
2018
3e in 2e etappe Tour of Southland, Te Anau (Auckland), Nieuw-Zeeland
2018
3e in 7e etappe Tour of Southland, Invercargill (Auckland), Nieuw-Zeeland
2019
2019
2e in Oceania Cycling Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Onbekend
2019
1
e in 3e etappe Tour of Wellington,
(New Zealand Cycle Classic)
, Te Awamutu (Waikato), Nieuw-Zeeland
2019
2e in 5e etappe Tour of Wellington,
(New Zealand Cycle Classic)
, Cambridge (Northland), Nieuw-Zeeland
2019
3e in 1e etappe Tour of Thailand, Uttaradit (Uttaradit), Thailand
2019
6e in 2e etappe Tour of Thailand, Nan (Nan), Thailand
2019
5e in Tour de Brisbane,
(Brisbane)
, Brisbane (Queensland), Australië
2019
4e in Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.,
(Melle)
, Melle (Oost-Vlaanderen), België
2019
4e in GP Lanssens Crelan Individueel,
(Dentergem)
, Dentergem (West-Vlaanderen), België
2019
1
e in 4e etappe Battle on the Border,
(Tour de Tweed)
, Murwillumbah (New South Wales), Australië
2019
2e in 3e etappe Tour of the Great South Coast, Port Macdonnell (South Australia), Australië
2019
3e in 4e etappe Tour of the Great South Coast, Naracoorte (South Australia), Australië
2019
3e in 6e etappe Tour of the Great South Coast, Heywood (Victoria), Australië
2019
3e in 1e etappe Tour of the King Valley, Winton (Queensland), Australië
2019
3e in 3e etappe Tour of Gippsland, Warragul (Victoria), Australië
2019
1
e in 1e etappe Tour of Southland, Lumsden (Auckland), Nieuw-Zeeland
2019
3e in 2e etappe Tour of Southland, Te Anau (Auckland), Nieuw-Zeeland
2019
1
e in 1e etappe Tour of Tasmania, Grindelwald (Tasmania), Australië
2019
2e in Launceston International Classic - Stan Siejka Criterium,
(Launceston)
, Launceston (Tasmania), Australië
2019
1
e in Saint Kilda CC SuperCrit,
(Melbourne, Criterium)
, Melbourne (Victoria), Australië
2019
2e in Burnie, Criterium, Burnie (Tasmania), Australië
2020
2020
3e in 2e etappe Bay Cycling Classic, Geelong (Victoria), Australië
2020
4e in Eindklassement Bay Cycling Classic, Australië
2020
2e in 1e etappe Tour of Wellington,
(New Zealand Cycle Classic)
, Masterton (Auckland), Nieuw-Zeeland
2020
3e in 2e etappe Tour of Wellington,
(New Zealand Cycle Classic)
, Masterton (Auckland), Nieuw-Zeeland
2020
1
e in 3e etappe Tour of Wellington,
(New Zealand Cycle Classic)
, Martinborough (Northland), Nieuw-Zeeland
2020
2e in 5e etappe Tour of Wellington,
(New Zealand Cycle Classic)
, Masterton (Auckland), Nieuw-Zeeland
2020
2e in Kampioenschap van Victoria, Op de weg, Criterium, Elite, Australië, Australië
2020
1
e in 2e etappe Battle on the Border,
(Tour de Tweed)
, Murwillumbah (New South Wales), Australië
2020
1
e in 8e etappe Battle on the Border,
(Tour de Tweed)
, Dulguigan (New South Wales), Australië
+
Rylee Field
+
Alastair Christie Johnston
+
Samuel Jenner
+
Tom Chapman
+
Samuel Hill
+
Ben Van Dam
2021
2021
3e in 4e etappe Santos Festival of Cycling, Adelaide (South Australia), Australië
2021
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië, Adelaide (South Australia), Australië
2021
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Australië, Brisbane (Queensland), Australië
2021
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië, Brisbane (Queensland), Australië
+
Bill Simpson
+
Patrick Eddy
+
Graeme Frislie
2021
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië, Brisbane (Queensland), Australië
2021
1
e in Melbourne - Warrnambool, Australië
2021
3e in 1e etappe Tour of the Riverland,
(Berri)
, Australië
2021
2e in 2e etappe Tour of the Riverland,
(Berri)
, Australië
2021
2e in 4e etappe Tour de l'Avenir, Bar-le-Duc (Lorraine), Frankrijk
2021
4e in 2e etappe Paris - Arras Tour - A Travers les Hauts de France,
(Paris - Arras)
, Roisel (Picardie), Frankrijk
2021
2e in 3e etappe Paris - Arras Tour - A Travers les Hauts de France,
(Paris - Arras)
, Le Cateau-Cambrésis (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2021
4e in Eindklassement Paris - Arras Tour - A Travers les Hauts de France,
(Paris - Arras)
, Frankrijk
2021
2e in 1e etappe Cycle Sunshine Coast, Australië
2021
3e in 3e etappe Cycle Sunshine Coast, North Arm (Queensland), Australië
2021
4e in Eindklassement Cycle Sunshine Coast, Australië
2022
2022
3e in 1e etappe Bay Cycling Classic, Australië
2022
2e in 2e etappe Bay Cycling Classic, Australië
2022
2e in Eindklassement Bay Cycling Classic, Australië
2022
2e in Proloog Santos Festival of Cycling, Adelaide (South Australia), Australië
2022
9e in Roeselare Profkoers/Ind. - GP JP Monseré,
(Roeselare)
, België
2022
4e in Dorpenomloop Rucphen,
(Rucphen)
, Nederland
2022
1
e in Handzame Challenge IC - Youngster Coast Challenge,
(Handzame)
, België
2022
5e in 1e etappe Ronde van Normandië,
(Tour de Normandie)
, Vimoutiers (Basse-Normandie), Frankrijk
2022
3e in 2e etappe Ronde van Normandië,
(Tour de Normandie)
, Forges-les-Eaux (Haute-Normandie), Frankrijk
2022
2e in 5e etappe Ronde van Normandië,
(Tour de Normandie)
, Bagnoles-de-l'Orne (Basse-Normandie), Frankrijk
2022
1
e in 2e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23, Tertre (Hainaut), België
2022
4e in 1e etappe Tour de Bretagne, Sainte-Reine-de-Bretagne (Pays de la Loire), Frankrijk
2022
2e in 2e etappe Tour de Bretagne, La Chapelle-Bouexic (Bretagne), Frankrijk
2022
4e in 1e etappe Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa,
(Závod Miru, U23)
, Rymarov (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië
2022
4e in 2e etappe Flanders Tomorrow Tour, Staden (West-Vlaanderen), België
2022
1
e in 4e etappe Flanders Tomorrow Tour, Handzame (West-Vlaanderen), België
2022
4e in Kampioenschap van Victoria, Op de weg, Criterium, Elite, Australië, Australië
2023
2023
15e in 4e etappe UAE Tour, Verenigde Arabische Emiraten
2023
5e in Gullegemkoerse - GP Sportaproost E.H. LAHOUSSE,
(Gullegem)
, België
2023
5e in 3e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Sieradz ( Łódzkie), Polen
2023
8e in 2e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Silkeborg (Midtjyllen), Denemarken
2023
5e in 4e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Bagsværd (Hovedstaden), Denemarken
2023
7e in Omloop van het Houtland,
(Lichtervelde)
, België
2023
9e in 1e etappe Tour of Guangxi, Beihai (Guangxi), China
2023
11e in 5e etappe Tour of Guangxi, Guilin (Guangxi), China
2023
14e in 6e etappe Tour of Guangxi, Guilin (Guangxi), China
2024
2024
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Australië, Ballarat (Victoria), Australië
2024
4e in 1e etappe Tour of Antalya, Antalya (Antalya), Turkije
2024
4e in 1e etappe Tour of Antalya, Antalya (Antalya), Turkije
2024
8e in GP Claude Criquielion, GP du Prèsident,
(Deux-Acren)
, België
2024
6e in Dorpenomloop Rucphen,
(Rucphen)
, Nederland
Ploegen
2019
Drapac - Cannondale (Australië)
2020
BridgeLane - Paradice (Australië)
2021
BridgeLane (Australië)
2022
Groupama - FDJ (ct) (Frankrijk)
2023
Alpecin - Deceuninck (België)
2024
Alpecin - Deceuninck (België)
Berichten
(0)
Fotoalbum Jensen Plowright
Foto: © Drapac - Cannondale
2019
Foto: © BridgeLane - Paradice
2020
Foto: © Bridgelane
Foto: © Groupama - FDJ
Foto: © Alpecin - Deceuninck
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close