Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Tomáš Bárta
Voornaam: Tomáš
Achternaam: Bárta
Nationaliteit: Tsjechië
Geslacht:
Leeftijd: 24 jaar
Geboortedatum: 28-04-1999
Geboorteplaats:
Olomouc (Olomoucky Kraj), Tsjechië
Voornaam: Tomáš
Achternaam: Bárta
Nationaliteit: Tsjechië
Geslacht:
Leeftijd: 24 jaar
Geboortedatum: 28-04-1999
Geboorteplaats:
Olomouc (Olomoucky Kraj), Tsjechië
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Stats
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 2017-
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2014
2014
1
e in Bánovce nad Bebravou, Cyclocross, Nieuwelingen, Bánovce nad Bebravou (Trencin), Slowakije
2014
3e in Louny, Cyclocross, Nieuwelingen, Louny (Ustecky Kraj), Tsjechië
2014
3e in Prosné # 2,
(Udica, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Udica (Zilina), Slowakije
2015
2015
2e in Stren, Cyclocross, Stren (Olomoucky Kraj), Tsjechië
2016
2016
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Tsjechië, Tsjechië
+
Vaclav Kocarík
+
Daniel Babor
+
Jan Cink
2016
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Tsjechië, Tsjechië
2017
2017
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Tsjechië, Tsjechië
+
Antonin Kostiha
+
Matouš Měšťan
+
Jakub Šťastný
2018
2018
5e in Trofeo Cinelli,
(Hlohovec)
, Hlohovec (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië
2018
2e in Memoriálu Christiana Battaglii,
(Blatna)
, Blatna (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2018
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Tsjechië, Tsjechië
2019
2019
9e in 1e etappe Tour of Estonia, Tartu (Tartumaa), Estland
2019
6e in 2e etappe Tour of Estonia, Tartu (Tartumaa), Estland
2019
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Tsjechië, Tsjechië
2019
3e in Visegrad 4 Special Series,
(Vasarosnameny - Ibrany)
, Hongarije
2019
7e in Memorial Henryka Lasaka,
(Sucha Beskidzka)
, Sucha Beskidzka (Małopolskie), Polen
2019
5e in Skodovacke Okruhy,
(Mlada Boleslav)
, Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj), Tsjechië
2020
2020
10e in Puchar Ministra Obrony Narodowej - Puchar Mon,
(Szydlowiec)
, Szydlowiec (Mazowieckie), Polen
2020
7e in GP Kranj,
(Kranj)
, Kranj (Bohinj), Slovenië
2020
10e in 3e etappe Sazka Tour,
(Czech Cycling Tour)
, Frydek-Mistek (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië
2020
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Tsjechië, Brno (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië
2021
2021
3e in Trofej Umag,
(Umag Komunela)
, Kroatië
2021
6e in GP Izola - Buta Plin - GP Slovenian Istria,
(Izola)
, Slovenië
2021
8e in Fyen Rundt,
(Odense)
, Denemarken
2021
3e in Kyjovske Slovako,
(Kyjov)
, Tsjechië
2021
10e in Eindklassement Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Polen
2021
2e in 3e etappe Wyscig Dookola Mazowska, Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie), Polen
2021
5e in Eindklassement Wyscig Dookola Mazowska, Polen
2021
10e in Puchar Ministra Obrony Narodowej - Puchar Mon,
(Szydlowiec)
, Polen
2021
2e in 1e etappe Vysočina, Pribyslav (Vysocina), Tsjechië
2021
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Tsjechië, Tsjechië
2021
8e in Eindklassement Baltic Chain Tour, Onbekend
2021
3e in 3e etappe Tour of South Bohemia,
(Okolo Jiznich Cech)
, Studena (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2021
8e in Eindklassement Tour of South Bohemia,
(Okolo Jiznich Cech)
, Tsjechië
2021
5e in Skodovacke Okruhy,
(Mlada Boleslav)
, Tsjechië
2022
2022
2e in Trofej Umag,
(Umag Komunela)
, Kroatië
2022
6e in Porec Trophy, Trofej Plava Laguna 1,
(Porec)
, Kroatië
2022
4e in GP Izola - Buta Plin - GP Slovenian Istria,
(Izola)
, Slovenië
2022
4e in Brno - Velka Bites - Brno,
(Brno)
, Tsjechië
2022
5e in Olympik Trnava, Slowakije
2022
4e in Nasielsk - Serock, Polen
2022
3e in Kyjovske Slovacko,
(Kyjov, Criterium)
, Tsjechië
2022
3e in 1e etappe Tour of Estonia, Tartu (Tartumaa), Estland
2022
9e in Memorial Philippe Vanconingsloo,
(Waver - Rijmenam)
, België
2022
3e in 2e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Sosnowiec (Śląskie), Polen
2022
4e in 5e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Łódź ( Łódzkie), Polen
2022
2e in Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski Via Ordra,
(Polkowice - Wrocław)
, Polen
2022
4e in 1e etappe GP Cycliste de Gemenc, Szekszàrd (Tolna), Hongarije
2022
1
e in 2e etappe GP Cycliste de Gemenc, Szekszàrd (Tolna), Hongarije
2022
2e in Eindklassement GP Cycliste de Gemenc, Hongarije
2022
2e in GP Kranj,
(Kranj)
, Slovenië
2022
2e in 1e etappe Wyscig Dookola Mazowska, Teresin (Mazowieckie), Polen
2022
4e in 2e etappe Wyscig Dookola Mazowska, Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie), Polen
2022
6e in Eindklassement Wyscig Dookola Mazowska, Polen
2022
3e in 3e etappe Baltic Chain Tour, Valga (Valgamaa), Estland
2022
1
e in 8e etappe Giant Liga, Tsjechië
2022
4e in 2e etappe Tour of South Bohemia,
(Okolo Jiznich Cech)
, Protivin (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2022
5e in 1e etappe Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia,
(Okolo Slovenska)
, Trnava (Trnava), Slowakije
2022
5e in Eindklassement České Pohar, Tsjechië
2022
4e in Skodovacke Okruhy,
(Mlada Boleslav)
, Tsjechië
2023
2023
4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië, Tsjechië
2023
3e in 1e etappe Ronde van Portugal,
(Volta a Portugal)
, Ourém (Santarem), Portugal
2023
8e in 1e etappe Ronde van Langkawi,
(Tour de Langkawi)
, Kuala Terengganu (Terengganu), Maleisië
2024
2024
4e in 3e etappe Volta ao Alentejo, Reguengos de Monsaraz (Évora), Portugal
Ploegen
2017
SKC Tufo - Prostejov (Tsjechië)
2018
Pardus - Tufo Prostejov (Tsjechië)
2019
Tufo - Pardus - Prostejov (Tsjechië)
2020
Tufo - Pardus - Prostejov (Tsjechië)
2021
Topforex - ATT Investments (Tsjechië)
2022
ATT Investments (Tsjechië)
2023
Caja Rural - Seguros RGA (Spanje)
2024
Caja Rural - Seguros RGA (Spanje)
Fotoalbum Tomáš Bárta
Foto: © Pardus - Tufo Prostejov
2018
Foto: © Tufo - Pardus - Prostejov
2019
Foto: © Topforex - ATT Investments
2021
Foto: © ATT Investments
2022
Foto: © Caja Rural - Seguros RGA
2023
Foto: © Caja Rural - Seguros RGA
2024
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close