Brian Jolly

  0
Voornaam: Brian
Achternaam: Jolly
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: 69 jaar
Geboortedatum: 01-03-1946
Geboorteplaats: Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
Professional: 1970-1974

Uitslagen

Alle wedstrijden
Toon:


1965    5e in Tame Valley Road Race, (Lach Dennis (b)) , Lach Dennis (Cheshire), Groot-Brittannië 
1965    1e in Eindklassement Ronde van Ierland, (Tour of Ireland) , Dublin (Dublin), Ierland 
1965    1e in Bergklassement Ronde van Ierland, (Tour of Ireland) , Ierland 


1966    1e in Division Championship North Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië 


1967    1e in 9e etappe Tour of Britain, (Milk Race) , Skegness (Lincolnshire), Groot-Brittannië 
1967    27e in Eindklassement Tour of Britain, (Milk Race) , Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië 
1967    3e in Manchester Wheel Race, (Prestwich, Criterium) , Prestwich (Bury), Groot-Brittannië 


1968    1e in Askern Team Time Trial, (Askern) , Askern (South Yorkshire), Groot-Brittannië  + Trevor Wragg  + Robert (Bob) Reeve 
1968    3e in Peter Hill Criterium, (Askern, Criterium) , Askern (South Yorkshire), Groot-Brittannië 
1968    11e in Tour of the Peak, (Buxton, Amateurs) , Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1968    1e in Chesterfield Milk Race, (Chesterfield (a)) , Chesterfield (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1968    1e in Deeside Grand Prix, (Deeside (b)) , Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië 
1968    1e in Division Championship North Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië, Groot-Brittannië 
1968    1e in Legolium Road Race, (Featherstone (a)) , Featherstone (Wakefield), Groot-Brittannië 
1968    6e in 1e etappe Glossop Grand Prix Two Day, (Glossop (b)) , Glossop (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1968    5e in 3e etappe Glossop Grand Prix Two Day, (Glossop (b)) , Glossop (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1968    6e in Eindklassement Glossop Grand Prix Two Day, (Glossop (b)) , Glossop (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1968    5e in 2e etappe Glossop Grand Prix Two Day, (Glossop (b)) , Glossop (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1968    1e in deel b Gerry Thurlow Memorial Criteriums, (Harby, Criterium) , Harby (Leicestershire), Groot-Brittannië 
1968    1e in Hemel Hampstead Grand Prix, (Hemel Hempstead) , Cheddington (Buckinghamshire), Groot-Brittannië 
1968    2e in East Midland Grand Prix, (Ibstock (a)) , Ibstock (Leicestershire), Groot-Brittannië 
1968    2e in Sheffield Sports Road Race, (Laughton) , Laughton (Rotherham), Groot-Brittannië 
1968    6e in deel b Sheffield Sports Criterium, (Laughton, Criterium) , Laughton (Rotherham), Groot-Brittannië 
1968    1e in Norwood Road Race, (Leeds (k)) , Leeds (Leeds), Groot-Brittannië 
1968    3e in East Midlands Team Time Trial, (Leicester, Chrono) , Leicester (Leicester), Groot-Brittannië 
1968    9e in Leyland Grand Prix - International Road Race, (Leyland) , Leyland (Lancashire), Groot-Brittannië 
1968    4e in Loughborough University Kermesse, (Loughborough, Criterium) , Loughborough (Leicestershire), Groot-Brittannië 
1968    3e in Puntenklassement Loughborough University Criterium Series, (Loughborough, Criterium (b)) , Loughborough (Leicestershire), Groot-Brittannië 
1968    4e in Diamond Jubilee Road Race, (Market Weighton) , Market Weighton (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië 
1968    1e in Maryport Grand Prix, (Maryport) , Maryport (Cumbria), Groot-Brittannië 
1968    7e in Circuit of Northaw, (Newgate Street (b)) , Newgate Street (Herefordshire), Groot-Brittannië 
1968    2e in Tynedraft Design Grand Prix, (Ponteland (b)) , Ponteland (Northumberland), Groot-Brittannië 
1968    6e in 1e etappe Tour of Scotland, (Scottish Milk Race) , Ayr (South Ayrshire), Groot-Brittannië 
1968    1e in 5e etappe Tour of Scotland, (Scottish Milk Race) , Aberdeen (Aberdeenshire), Groot-Brittannië 
1968    9e in Eindklassement Tour of Scotland, (Scottish Milk Race) , Aberdeen (Aberdeenshire), Groot-Brittannië 
1968    4e in Tizer Grand Prix, (Sheffield (e)) , Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië 
1968    7e in Eindklassement Star Trophy Road Series, Groot-Brittannië 
1968    1e in 4e etappe Ronde van Marokko, (Tour du Maroc) , Marokko 
1968    1e in 6e etappe Ronde van Marokko, (Tour du Maroc) , Marokko 
1968    3e in 11e etappe Ronde van Marokko, (Tour du Maroc) , Tétouan (Tanger-Tetouan), Marokko 
1968    3e in John Peel Grand Prix, (Workington) , Workington (Cumbria), Groot-Brittannië 
1968    55e in Eindklassement Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race, (Závod Míru) , Warszawa (Mazowieckie), Polen 
1968    50e in Olympische Spelen, Op de weg, Amateurs, Mexico City (Distrito Federal), Mexico 


1969    1e in Tour of the Peak, (Buxton, Amateurs) , Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in Criterium des Vainqueurs, (Colchester, Criterium) , Colchester (Essex), Groot-Brittannië 
1969    1e in Deeside Grand Prix, (Deeside (b)) , Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië 
1969    2e in Division Championship North Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië, Groot-Brittannië 
1969    10e in Manx - International Road Race, (Douglas, Amateurs) , Douglas , Isle of Man 
1969    2e in Dronfield Gala, (Dronfield) , Dronfield (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1969    3e in deel a Gerry Thurlow Memorial Criteriums, (Harby, Criterium) , Harby (Leicestershire), Groot-Brittannië 
1969    5e in Hemel Hampstead Grand Prix, (Hemel Hempstead) , Hemel Hempstead (Herefordshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in Fausto Coppi Memorial, (Laughton (c)) , Laughton (Rotherham), Groot-Brittannië 
1969    1e in deel b Sheffield Sports Criterium, (Laughton, Criterium) , Laughton (Rotherham), Groot-Brittannië 
1969    1e in deel f Sheffield Sports Criterium, (Laughton, Criterium) , Laughton (Rotherham), Groot-Brittannië 
1969    3e in deel i Sheffield Sports Criterium, (Laughton, Criterium) , Laughton (Rotherham), Groot-Brittannië 
1969    13e in Archer Grand Prix - International Road Race, (London) , Beaconsfield (Buckinghamshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in Macclesfield Grand Prix, (Macclesfield (d)) , Macclesfield (Cheshire), Groot-Brittannië 
1969    2e in John. F. Parkinson Memorial, (Macclesfield (g)) , Macclesfield (Cheshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in Manchester Velo - Woodbank Trophy, (Marple (a)) , Lach Dennis (Cheshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in Merseyside Wheel Race, (Merseyside) , Liverpool (Liverpool), Groot-Brittannië 
1969    5e in 4e etappe Merseyside - Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië 
1969    10e in 2e etappe Tour of Britain, (Milk Race) , Northampton (Northamptonshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in 8e etappe Tour of Britain, (Milk Race) , Stoke-on-Trent (Stoke-on-Trent), Groot-Brittannië 
1969    1e in 13e etappe Tour of Britain, (Milk Race) , Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië 
1969    1e in 15e etappe Tour of Britain, (Milk Race) , Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië 
1969    12e in Eindklassement Tour of Britain, (Milk Race) , Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië 
1969    2e in 2e etappe Tour of the Lakes Two Day, (Morecambe) , Barrow in Furness (Cumbria), Groot-Brittannië 
1969    5e in 3e etappe Tour of the Lakes Two Day, (Morecambe) , Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië 
1969    4e in Eindklassement Tour of the Lakes Two Day, (Morecambe) , Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië 
1969    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië, Reading (Reading), Groot-Brittannië 
1969    1e in Border Trophy, (Newcastle (a)) , Ponteland (Northumberland), Groot-Brittannië 
1969    1e in 1e etappe Tour of Scotland, (Scottish Milk Race) , Kirkcaldy (Fife), Groot-Brittannië 
1969    1e in 3e etappe Tour of Scotland, (Scottish Milk Race) , Dumfries (Dumfries and Galloway), Groot-Brittannië 
1969    1e in Eindklassement Tour of Scotland, (Scottish Milk Race) , Edinburgh (Midlothian), Groot-Brittannië 
1969    6e in 5e etappe deel a Tour of Scotland, (Scottish Milk Race) , Dunbar (East Lothian), Groot-Brittannië 
1969    4e in Burbage Road Race, (Sheffield (d)) , Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië 
1969    1e in Norfolk Park Criterium, (Sheffield, Criterium (a)) , Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië 
1969    2e in Eindklassement Star Trophy Road Series, Groot-Brittannië 
1969    1e in 1e etappe Sheffield Sports Two Day, (Tideswell (a)) , Tideswell (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in 3e etappe Sheffield Sports Two Day, (Tideswell (a)) , Tideswell (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in Eindklassement Sheffield Sports Two Day, (Tideswell (a)) , Tideswell (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in 2e etappe Sheffield Sports Two Day, (Tideswell (a)) , Tideswell (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in Magicote Grand Prix, (Warrington (d)) , Warrington (Warrington), Groot-Brittannië 
1969    2e in 2e etappe Tour de l'Avenir, Cherbourg (Basse-Normandie), Frankrijk 


1970    3e in 1e etappe Falcon Cycles, Elite, Tour of Lincolnshire Five Day, (Barton Upon Humber) , Barton upon Humber (North Lincolnshire), Groot-Brittannië 
1970    9e in 4e etappe deel a Falcon Cycles, Elite, Tour of Lincolnshire Five Day, (Barton Upon Humber) , Kirton in Lindsey (North Lincolnshire), Groot-Brittannië 
1970    4e in 5e etappe Falcon Cycles, Elite, Tour of Lincolnshire Five Day, (Barton Upon Humber) , Barton upon Humber (North Lincolnshire), Groot-Brittannië 
1970    3e in Eindklassement Falcon Cycles, Elite, Tour of Lincolnshire Five Day, (Barton Upon Humber) , Barton upon Humber (North Lincolnshire), Groot-Brittannië 
1970    5e in 2e etappe deel a Falcon Cycles, Elite, Tour of Lincolnshire Five Day, (Barton Upon Humber) , Barton upon Humber (North Lincolnshire), Groot-Brittannië 
1970    6e in Mackeson Bispham, Elite, Criterium, (Bispham, Criterium) , Bispham (Blackpool), Groot-Brittannië 
1970    4e in Eindklassement Raleigh Silver Saddle, Elite, Criterium Series, (Bridlington, Criterium (a)) , Bridlington (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië 
1970    2e in Brighton, Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië 
1970    11e in Mackeson Brighton, Elite, Criterium, (Brighton, Criterium (e)) , Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië 
1970    1e in Tour of the Peak, Elite, Road Race, (Buxton (b)) , Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1970    1e in Tour of the Chilterns, Elite, Road Race, (Dunstable (a)) , Dunstable (Bedfordshire), Groot-Brittannië 
1970    10e in Raleigh Silver Saddle, Eckington, Elite, Road Race, (Eckington) , Eckington (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1970    1e in Ellesmere - Elite, Road Race, (Ellesmere (a)) , Ellesmere (Shropshire), Groot-Brittannië 
1970    2e in Islington Gazette, Elite, Criterium, (Finsbury, Criterium) , Finsbury (Greater London), Groot-Brittannië 
1970    1e in Eindklassement Golden Wheel Trophy Elite Road Race Series, Beaconsfield (Buckinghamshire), Groot-Brittannië 
1970    2e in Circuit of Heage, Elite, Criterium, (Heage, Criterium) , Heage (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1970    7e in Hull - Raleigh Silver Saddle, Elite, Road Race, (Hull) , Hull (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië 
1970    11e in Manx Premier Trophy, Elite, Road Race, (Isle of Man) , Douglas , Isle of Man 
1970    1e in Croad Automatic Trophy, Elite, Criterium, (Keighley, Criterium) , Keighley (Bradford), Groot-Brittannië 
1970    7e in Manchester Velo, Goostrey, Elite, Road Race, (Lach Dennis (e)) , Lach Dennis (Cheshire), Groot-Brittannië 
1970    3e in Gun Hill, Elite, Road Race, (Leek) , Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië 
1970    2e in London - Holyhead, Elite, Road Race, (London - Holyhead) , Holyhead (North Wales), Groot-Brittannië 
1970    1e in London - York, Elite, Road Race, (London - York) , York (York), Groot-Brittannië 
1970    6e in Clive Stuart Grand Prix, Elite, Road Race, (London (ad)) , London (Greater London), Groot-Brittannië 
1970    3e in Victor Berlemont Memorial, Elite, Road Race, (London (f)) , Withyham (East Sussex), Groot-Brittannië 
1970    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Dartford (Kent), Groot-Brittannië 
1970    11e in deel b Nottingham Festival, Elite, Criterium, (Nottingham, Criterium (d)) , Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië 
1970    1e in Chequers Grand Prix, Elite, Road Race, (Penn Street) , Penn Street (Buckinghamshire), Groot-Brittannië 
1970    3e in 1e etappe Mackeson - Elite, Easter Tour of the Isle of Wight, (Ryde) , Ryde (Isle of Wight), Groot-Brittannië 
1970    5e in 2e etappe Mackeson - Elite, Easter Tour of the Isle of Wight, (Ryde) , Ryde (Isle of Wight), Groot-Brittannië 
1970    1e in Chandy Grand Prix, Elite, Road Race, (Sheffield (b)) , Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië 
1970    1e in deel d Mitchell and Butler, Men of the Midlands Trophy, Elite, Criterium, (Smethwick, Criterium) , Smethwick (Sandwell), Groot-Brittannië 
1970    3e in deel c Mitchell and Butler, Men of the Midlands Trophy, Elite, Criterium, (Smethwick, Criterium) , Smethwick (Sandwell), Groot-Brittannië 
1970    2e in Solihull Grand Prix, Elite, Road Race, (Solihull (b)) , Solihull (Solihull), Groot-Brittannië 
1970    4e in Southport Grand Prix, Elite, Criterium, (Southport, Criterium (a)) , Southport (Sefton), Groot-Brittannië 
1970    2e in 8e etappe Vehicle & General Double Bonus Elite Series, Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië 
1970    10e in Eindklassement Vehicle & General Double Bonus Elite Series, Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië 
1970    6e in 1e etappe Vehicle & General Double Bonus Elite Series, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië 
1970    1e in 3e etappe Vehicle & General Double Bonus Elite Series, Bridlington (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië  + Trevor Bull  + Tony Gowland  + Wes Mason  + Arthur Metcalfe 
1970    10e in Seward Brothers Grand Prix, Elite, Road Race, (Wenvoe (b)) , Wenvoe (Vale of Glamorgan, The), Groot-Brittannië 
1970    9e in 1e etappe Wills Grand Prix, Elite, Stage Race, (Weston-super-Mare) , Barnstaple (Devon), Groot-Brittannië 
1970    3e in 3e etappe Wills Grand Prix, Elite, Stage Race, (Weston-super-Mare) , Weston-super-Mare (North Somerset), Groot-Brittannië 
1970    8e in Eindklassement Wills Grand Prix, Elite, Stage Race, (Weston-super-Mare) , Weston-super-Mare (North Somerset), Groot-Brittannië 
1970    18e in Vaux Gold Tankard, (Wolsingham) , Wolsingham (Durham), Groot-Brittannië 
1970    3e in 1e etappe Wolverhampton - Aberystwyth - Wolverhampton Two Day, Elite, Road Race, (Wolverhampton (k)) , Aberystwyth (Dyfed), Groot-Brittannië 
1970    9e in 2e etappe Wolverhampton - Aberystwyth - Wolverhampton Two Day, Elite, Road Race, (Wolverhampton (k)) , Wolverhampton (Wolverhampton), Groot-Brittannië 
1970    3e in Eindklassement Wolverhampton - Aberystwyth - Wolverhampton Two Day, Elite, Road Race, (Wolverhampton (k)) , Wolverhampton (Wolverhampton), Groot-Brittannië 
1970    2e in deel b Woodstock Coca Cola, Elite, Criterium, (Woodstock, Criterium (a)) , Woodstock (Oxfordshire), Groot-Brittannië 
1970    8e in Tom Simpson Memorial, Elite, Road Race, (Harworth (a)) , Harworth (Nottinghamshire), Groot-Brittannië 


1971    4e in deel f Yellow Pages, Elite, Criterium, (Blackpool, Criterium (c)) , Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië 
1971    3e in Tynedraft Design, Elite, Road Race, (Blaydon) , Blaydon (Tyne and Wear), Groot-Brittannië 
1971    3e in deel a Raleigh Silver Saddle, Elite, Criterium, (Brighton, Criterium (a)) , Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië 
1971    16e in Eindklassement Yellow Pages, Elite, Criterium Series, (Brighton, Criterium (d)) , Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië 
1971    1e in Dover - Gravesend, Gravesend (Kent), Groot-Brittannië 
1971    3e in Islington Gazette, Elite, Criterium, (Finsbury, Criterium) , Finsbury (Greater London), Groot-Brittannië 
1971    2e in Knokke, Knokke (West-Vlaanderen), België 
1971    8e in deel d Yellow Pages, Elite, Criterium, (Leicester, Criterium) , Leicester (Leicester), Groot-Brittannië 
1971    8e in deel c Yellow Pages, Elite, Criterium, (Liverpool, Criterium) , Liverpool (Liverpool), Groot-Brittannië 
1971    9e in deel e Raleigh Silver Saddle, Elite, Criterium, (New Brighton, Criterium (c)) , New Brighton (Merseyside), Groot-Brittannië 
1971    13e in Tynedraft Design, Elite, Criterium, (Newcastle, Criterium (b)) , Newcastle (Newcastle upon Tyne), Groot-Brittannië 
1971    3e in Grand Prix Roquebrune - Cap Martin, (Roquebrune) , Roquebrune (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk 
1971    1e in 1e etappe Mackeson - Elite, Easter Tour of the Isle of Wight, (Ryde) , Groot-Brittannië 
1971    1e in 3e etappe Mackeson - Elite, Easter Tour of the Isle of Wight, (Ryde) , Groot-Brittannië 
1971    1e in Eindklassement Mackeson - Elite, Easter Tour of the Isle of Wight, (Ryde) , Groot-Brittannië 
1971    4e in Chandy Grand Prix, Elite, Road Race, (Sheffield (b)) , Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië 
1971    5e in 1e etappe deel a Silverstone Trophy, Elite, Criterium, (Silverstone, Criterium) , Silverstone (Northamptonshire), Groot-Brittannië 
1971    10e in 1e etappe deel b Silverstone Trophy, Elite, Criterium, (Silverstone, Criterium) , Silverstone (Northamptonshire), Groot-Brittannië 
1971    7e in Eindklassement Silverstone Trophy, Elite, Criterium, (Silverstone, Criterium) , Silverstone (Northamptonshire), Groot-Brittannië 
1971    3e in 2e etappe Tour of the North Five Day Elite Road Race, Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië 
1971    7e in 3e etappe Tour of the North Five Day Elite Road Race, Richmond (North Yorkshire), Groot-Brittannië 
1971    9e in 4e etappe Tour of the North Five Day Elite Road Race, South Shields (South Tyneside), Groot-Brittannië 
1971    11e in Eindklassement Tour of the North Five Day Elite Road Race, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië 
1971    1e in 1e etappe Wills Grand Prix, Elite, Stage Race, (Weston-super-Mare) , Barnstaple (Devon), Groot-Brittannië 
1971    8e in 2e etappe Wills Grand Prix, Elite, Stage Race, (Weston-super-Mare) , Penzance (Cornwall), Groot-Brittannië 
1971    2e in 4e etappe Wills Grand Prix, Elite, Stage Race, (Weston-super-Mare) , Salisbury (Wiltshire), Groot-Brittannië 
1971    1e in Eindklassement Wills Grand Prix, Elite, Stage Race, (Weston-super-Mare) , Weston-super-Mare (North Somerset), Groot-Brittannië 
1971    8e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Hull (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië 
1971    1e in Tom Simpson Memorial, Elite, Road Race, (Harworth (a)) , Harworth (Nottinghamshire), Groot-Brittannië 


1972    11e in Green Shield Cotswold Grand Prix, Elite, Road Race, (Cheltenham) , Cheltenham (Gloucestershire), Groot-Brittannië 
1972    3e in Cheshire, Cheshire (Cheshire), Groot-Brittannië 
1972    1e in 3e etappe Dave Cosson Memorial Two Day, Elite, Stage Race, (Dorking) , Dorking (Surrey), Groot-Brittannië 
1972    1e in Eindklassement Dave Cosson Memorial Two Day, Elite, Stage Race, (Dorking) , Dorking (Surrey), Groot-Brittannië 
1972    5e in 2e etappe Dave Cosson Memorial Two Day, Elite, Stage Race, (Dorking) , Dorking (Surrey), Groot-Brittannië 
1972    2e in Davies & Jeggo Criterium, (Newport, Criterium) , Newport (Telford and Wrekin), Groot-Brittannië 
1972    1e in Plymouth (b), Plymouth (Plymouth), Groot-Brittannië 
1972    2e in Stoneleigh, Stoneleigh (Warwickshire), Groot-Brittannië 
1972    1e in 2e etappe Tour of the North Five Day Elite Road Race, Groot-Brittannië 
1972    1e in Eindklassement Tour of the North Five Day Elite Road Race, Groot-Brittannië 


1973    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Beaconsfield (Buckinghamshire), Groot-Brittannië 
1973    2e in Wentworth Road Race, (Wentworth) , Wentworth (South Yorkshire), Groot-Brittannië 


1974    2e in Zwijnaarde, Zwijnaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1974    3e in Maldegem, Maldegem (Oost-Vlaanderen), België 

Foto: courtesy Guy Dedieu
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.

Stats

Zeges in database: 62
Klassement - Weg - Bergklassement: 1
Klassement - Weg - Eindklassement: 8
Weg - Criterium: 7
Weg - Etappe: 16
Weg - Individuele tijdrit: 2
Weg - Nationaal kampioenschap: 2
Weg - Ploegentijdrit: 2
Weg - Regionaal kampioenschap: 2
Weg - Wedstrijd: 22
Zeges per ploeg/jaar:
1970: 10 zeges
1971: 7 zeges
1972: 5 zeges
1973: 1 zege
1974: 0 zeges