Brian Jolly

Ploegen  |   Uitslagen  |   Fotoalbum  |   Stats

  1
Voornaam: Brian
Achternaam: Jolly
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: 70 jaar
Geboortedatum: 01-03-1946
Geboorteplaats: Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
Professional: 1970-1974


Uitslagen

Alle wedstrijden
Toon:


1965    5e in Tame Valley Road Race, (Lach Dennis (a)), Lach Dennis (Cheshire), Groot-Brittannië 
1965    1e in Eindklassement Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland 
1965    1e in Bergklassement Tour of Ireland, Ierland 


1966    1e in Division Championship North Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië 


1967    1e in 9e etappe Tour of Britain, (Milk Race), Skegness (Lincolnshire), Groot-Brittannië 
1967    27e in Eindklassement Tour of Britain, (Milk Race), Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië 
1967    3e in Manchester Wheel Race, (Prestwich, Criterium), Prestwich (Bury), Groot-Brittannië 


1968    1e in Askern Team Time Trial, (Askern, Chrono), Askern (South Yorkshire), Groot-Brittannië  + Trevor Wragg  + Robert (Bob) Reeve 
1968    3e in Peter Hill, (Askern, Criterium), Askern (South Yorkshire), Groot-Brittannië 
1968    11e in Tour of the Peak, (Buxton, Amateurs), Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1968    1e in Chesterfield Milk Race, (Chesterfield (a)), Chesterfield (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1968    1e in Deeside Grand Prix, (Deeside (b)), Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië 
1968    1e in Division Championship North Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië, Groot-Brittannië 
1968    1e in Legolium Road Race, (Featherstone (a)), Featherstone (Wakefield), Groot-Brittannië 
1968    6e in 1e etappe Glossop Grand Prix Two Day, (Glossop (c)), Glossop (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1968    5e in 3e etappe Glossop Grand Prix Two Day, (Glossop (c)), Glossop (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1968    6e in Eindklassement Glossop Grand Prix Two Day, (Glossop (c)), Glossop (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1968    5e in 2e etappe Glossop Grand Prix Two Day, (Glossop (c)), Glossop (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1968    1e in deel b Gerry Thurlow Memorial Trophy, (Harby, Criterium), Harby (Lincolnshire), Groot-Brittannië 
1968    1e in Hemel Hampstead Grand Prix, (Hemel Hempstead), Mentmore (Buckinghamshire), Groot-Brittannië 
1968    2e in East Midland Grand Prix, (Ibstock), Ibstock (Leicestershire), Groot-Brittannië 
1968    2e in Sheffield Sports Road Race, (Laughton), Laughton (Rotherham), Groot-Brittannië 
1968    6e in deel a Sheffield Sports - A.P.R., (Laughton, Criterium), Laughton (Rotherham), Groot-Brittannië 
1968    1e in Norwood Road Race, (Leeds (k)), Leeds (Leeds), Groot-Brittannië 
1968    3e in Olympic Selection Team Time Trial, (Leicester, Chrono), Leicester (Leicester), Groot-Brittannië 
1968    9e in Leyland Grand Prix - International Road Race, (Leyland), Leyland (Lancashire), Groot-Brittannië 
1968    4e in Loughborough University Kermesse, (Loughborough, Criterium), Loughborough (Leicestershire), Groot-Brittannië 
1968    3e in Puntenklassement Loughborough University Criterium Series, (Loughborough, Criterium (b)), Loughborough (Leicestershire), Groot-Brittannië 
1968    4e in Diamond Jubilee Road Race, (Market Weighton), Market Weighton (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië 
1968    1e in Maryport Grand Prix, (Maryport), Maryport (Cumbria), Groot-Brittannië 
1968    7e in Circuit of Northaw, (Newgate Street (c)), Newgate Street (Herefordshire), Groot-Brittannië 
1968    2e in Tynedraft Design Grand Prix, (Ponteland (d)), Ponteland (Northumberland), Groot-Brittannië 
1968    6e in 1e etappe Tour of Scotland, (Scottish Milk Race), Ayr (South Ayrshire), Groot-Brittannië 
1968    1e in 5e etappe Tour of Scotland, (Scottish Milk Race), Aberdeen (Aberdeenshire), Groot-Brittannië 
1968    9e in Eindklassement Tour of Scotland, (Scottish Milk Race), Aberdeen (Aberdeenshire), Groot-Brittannië 
1968    4e in Tizer Trophy Grand Prix, (Sheffield (n)), Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië 
1968    7e in Eindklassement Star Trophy Road Series, Groot-Brittannië 
1968    1e in 4e etappe Ronde van Marokko, (Tour du Maroc), Marokko 
1968    1e in 6e etappe Ronde van Marokko, (Tour du Maroc), Marokko 
1968    3e in 11e etappe Ronde van Marokko, (Tour du Maroc), Tétouan (Tanger-Tetouan), Marokko 
1968    3e in John Peel Grand Prix, (Workington), Workington (Cumbria), Groot-Brittannië 
1968    55e in Eindklassement Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race, (Závod Míru), Warszawa (Mazowieckie), Polen 
1968    50e in Olympische Spelen, Op de weg, Amateurs, Mexico City (Distrito Federal), Mexico 


1969    1e in Tour of the Peak, (Buxton, Amateurs), Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in Criterium des Vainqueurs, (Colchester, Criterium), Colchester (Essex), Groot-Brittannië 
1969    1e in Deeside Grand Prix, (Deeside (b)), Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië 
1969    2e in Division Championship North Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië, Groot-Brittannië 
1969    10e in Manx International, (Douglas, Amateurs), Douglas , Isle of Man 
1969    2e in Dronfield Gala, (Dronfield), Dronfield (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1969    3e in deel a Gerry Thurlow Memorial Trophy, (Harby, Criterium), Harby (Lincolnshire), Groot-Brittannië 
1969    5e in Hemel Hampstead Grand Prix, (Hemel Hempstead), Mentmore (Buckinghamshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in Fausto Coppi Memorial, (Laughton (c)), Laughton (Rotherham), Groot-Brittannië 
1969    1e in deel b Sheffield Sports - A.P.R., (Laughton, Criterium), Laughton (Rotherham), Groot-Brittannië 
1969    1e in deel f Sheffield Sports - A.P.R., (Laughton, Criterium), Laughton (Rotherham), Groot-Brittannië 
1969    3e in deel i Sheffield Sports - A.P.R., (Laughton, Criterium), Laughton (Rotherham), Groot-Brittannië 
1969    13e in Archer Grand Prix - International Road Race, (London (c)), Beaconsfield (Buckinghamshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in Macclesfield Grand Prix, (Macclesfield (b)), Macclesfield (Cheshire), Groot-Brittannië 
1969    2e in John. F. Parkinson Memorial, (Macclesfield (e)), Macclesfield (Cheshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in Woodbank Trophy, (Marple (a)), Lach Dennis (Cheshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in Merseyside Wheel Race, (Merseyside (a)), Liverpool (Liverpool), Groot-Brittannië 
1969    5e in 4e etappe Merseyside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië 
1969    10e in 2e etappe Tour of Britain, (Milk Race), Northampton (Northamptonshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in 8e etappe Tour of Britain, (Milk Race), Stoke-on-Trent (Stoke-on-Trent), Groot-Brittannië 
1969    1e in 13e etappe Tour of Britain, (Milk Race), Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië 
1969    1e in 15e etappe Tour of Britain, (Milk Race), Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië 
1969    12e in Eindklassement Tour of Britain, (Milk Race), Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië 
1969    2e in 2e etappe Tour of the Lakes Two Day, (Morecambe (d)), Barrow in Furness (Cumbria), Groot-Brittannië 
1969    5e in 3e etappe Tour of the Lakes Two Day, (Morecambe (d)), Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië 
1969    4e in Eindklassement Tour of the Lakes Two Day, (Morecambe (d)), Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië 
1969    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië, Reading (Reading), Groot-Brittannië 
1969    1e in Border Grand Prix Trophy, (Newcastle (d)), Ponteland (Northumberland), Groot-Brittannië 
1969    1e in 1e etappe Tour of Scotland, (Scottish Milk Race), Kirkcaldy (Fife), Groot-Brittannië 
1969    1e in 3e etappe Tour of Scotland, (Scottish Milk Race), Dumfries (Dumfries and Galloway), Groot-Brittannië 
1969    1e in Eindklassement Tour of Scotland, (Scottish Milk Race), Edinburgh (Midlothian), Groot-Brittannië 
1969    6e in 5e etappe deel a Tour of Scotland, (Scottish Milk Race), Dunbar (East Lothian), Groot-Brittannië 
1969    4e in Burbage Road Race, (Sheffield (m)), Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië 
1969    1e in Norfolk Park, (Sheffield, Criterium (a)), Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië 
1969    2e in Eindklassement Star Trophy Road Series, Groot-Brittannië 
1969    1e in 1e etappe Sheffield Sports Two Day, (Tideswell (c)), Tideswell (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in 3e etappe Sheffield Sports Two Day, (Tideswell (c)), Tideswell (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in Eindklassement Sheffield Sports Two Day, (Tideswell (c)), Tideswell (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in 2e etappe Sheffield Sports Two Day, (Tideswell (c)), Tideswell (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1969    1e in Magicote Grand Prix, (Warrington (d)), Warrington (Warrington), Groot-Brittannië 
1969    2e in 2e etappe Tour de l'Avenir, Cherbourg (Basse-Normandie), Frankrijk 


1970    3e in 1e etappe Falcon Cycles, Elite, Tour of Lincolnshire Five Day, (Barton Upon Humber), Barton upon Humber (North Lincolnshire), Groot-Brittannië 
1970    9e in 4e etappe deel a Falcon Cycles, Elite, Tour of Lincolnshire Five Day, (Barton Upon Humber), Kirton in Lindsey (North Lincolnshire), Groot-Brittannië 
1970    4e in 5e etappe Falcon Cycles, Elite, Tour of Lincolnshire Five Day, (Barton Upon Humber), Barton upon Humber (North Lincolnshire), Groot-Brittannië 
1970    3e in Eindklassement Falcon Cycles, Elite, Tour of Lincolnshire Five Day, (Barton Upon Humber), Barton upon Humber (North Lincolnshire), Groot-Brittannië 
1970    5e in 2e etappe deel a Falcon Cycles, Elite, Tour of Lincolnshire Five Day, (Barton Upon Humber), Barton upon Humber (North Lincolnshire), Groot-Brittannië 
1970    6e in Bispham, Mackeson, Elite, Criterium, (Bispham, Criterium), Bispham (Blackpool), Groot-Brittannië 
1970    4e in Eindklassement Raleigh Silver Saddle, Elite, Criterium Series, (Bridlington, Criterium (a)), Bridlington (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië 
1970    2e in Brighton, Elite, Road Race, (Brighton), Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië 
1970    11e in Brighton Mackeson, Elite, Criterium, (Brighton, Criterium (e)), Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië 
1970    1e in Tour of the Peak, Elite, Road Race, (Buxton (b)), Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1970    1e in Tour of the Chilterns, Elite, Road Race, (Dunstable), Dunstable (Bedfordshire), Groot-Brittannië 
1970    10e in Raleigh Silver Saddle, Eckington, Elite, Road Race, (Eckington (a)), Eckington (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1970    1e in Ellesmere, Elite, Road Race, (Ellesmere (a)), Ellesmere (Shropshire), Groot-Brittannië 
1970    2e in Islington Gazette, Elite, Criterium, (Finsbury, Criterium), Finsbury (Greater London), Groot-Brittannië 
1970    2e in Circuit of Heage, Elite, Criterium, (Heage, Criterium), Heage (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1970    7e in Hull Raleigh Silver Saddle, Elite, Road Race, (Hull (h)), Hull (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië 
1970    11e in Manx Premier Trophy, Elite, Road Race, (Isle of Man), Douglas , Isle of Man 
1970    1e in Croad Automatic Trophy, Elite, Criterium, (Keighley, Criterium), Keighley (Bradford), Groot-Brittannië 
1970    7e in Cowans Cycles, Elite, Road Race, (Lach Dennis (d)), Lach Dennis (Cheshire), Groot-Brittannië 
1970    3e in Gun Hill, Elite, Road Race, (Leek (e)), Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië 
1970    2e in London - Holyhead, Elite, Road Race, (London - Holyhead), Holyhead (North Wales), Groot-Brittannië 
1970    1e in London - York, Elite, Road Race, (London - York), York (York), Groot-Brittannië 
1970    6e in Clive Stuart Grand Prix, Elite, Road Race, (London (ag)), London (Greater London), Groot-Brittannië 
1970    3e in Victor Berlemont Memorial, Elite, Road Race, (London (i)), Withyham (East Sussex), Groot-Brittannië 
1970    1e in Eindklassement Golden Wheel Trophy, Elite, Road, Series, (London (n)), Groot-Brittannië 
1970    2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Dartford (Kent), Groot-Brittannië 
1970    11e in deel b Nottingham Festival, Elite, Criterium, (Nottingham, Criterium (f)), Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië 
1970    3e in 1e etappe Mackeson, Elite, Easter Tour of the Isle of Wight, (Ryde), Ryde (Isle of Wight), Groot-Brittannië 
1970    5e in 2e etappe Mackeson, Elite, Easter Tour of the Isle of Wight, (Ryde), Ryde (Isle of Wight), Groot-Brittannië 
1970    1e in Chandy Grand Prix, Elite, Road Race, (Sheffield (k)), Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië 
1970    1e in deel d Mitchell and Butler, Men of the Midlands Trophy, Elite, Criterium, (Smethwick, Criterium), Smethwick (Sandwell), Groot-Brittannië 
1970    3e in deel c Mitchell and Butler, Men of the Midlands Trophy, Elite, Criterium, (Smethwick, Criterium), Smethwick (Sandwell), Groot-Brittannië 
1970    2e in Solihull Grand Prix, Elite, Road Race, (Solihull), Solihull (Solihull), Groot-Brittannië 
1970    4e in Southport Grand Prix, Elite, Criterium, (Southport, Criterium (a)), Southport (Sefton), Groot-Brittannië 
1970    2e in 8e etappe Vehicle & General Double Bonus Elite Series, Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië 
1970    10e in Eindklassement Vehicle & General Double Bonus Elite Series, Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië 
1970    6e in 1e etappe Vehicle & General Double Bonus Elite Series, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië 
1970    1e in 3e etappe Vehicle & General Double Bonus Elite Series, Bridlington (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië  + Trevor Bull  + Tony Gowland  + Wes Mason  + Arthur Metcalfe 
1970    10e in Seward Brothers Grand Prix, Elite, Road Race, (Wenvoe (b)), Wenvoe (Vale of Glamorgan, The), Groot-Brittannië 
1970    9e in 1e etappe W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race, (Weston-super-Mare), Barnstaple (Devon), Groot-Brittannië 
1970    3e in 3e etappe W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race, (Weston-super-Mare), Weston-super-Mare (North Somerset), Groot-Brittannië 
1970    8e in Eindklassement W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race, (Weston-super-Mare), Weston-super-Mare (North Somerset), Groot-Brittannië 
1970    18e in Vaux Gold Tankard, (Wolsingham (b)), Wolsingham (Durham), Groot-Brittannië 
1970    3e in 1e etappe Wolverhampton - Aberystwyth - Wolverhampton Two Day, Elite, Road Race, (Wolverhampton (o)), Aberystwyth (Dyfed), Groot-Brittannië 
1970    9e in 2e etappe Wolverhampton - Aberystwyth - Wolverhampton Two Day, Elite, Road Race, (Wolverhampton (o)), Wolverhampton (Wolverhampton), Groot-Brittannië 
1970    3e in Eindklassement Wolverhampton - Aberystwyth - Wolverhampton Two Day, Elite, Road Race, (Wolverhampton (o)), Wolverhampton (Wolverhampton), Groot-Brittannië 
1970    2e in deel b Woodstock Coca Cola, Elite, Criterium, (Woodstock, Criterium (a)), Woodstock (Oxfordshire), Groot-Brittannië 
1970    8e in Tom Simpson Memorial, Elite, Road Race, (Harworth (a)), Harworth (Nottinghamshire), Groot-Brittannië 


1971    4e in deel f Blackpool Yellow Pages, Elite, Criterium, (Blackpool, Criterium (b)), Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië 
1971    3e in Tynedraft Design, Elite, Road Race, (Blaydon), Blaydon (Tyne and Wear), Groot-Brittannië 
1971    3e in deel a Brighton Raleigh Silver Saddle, Elite, Criterium, (Brighton, Criterium (a)), Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië 
1971    16e in Eindklassement Yellow Pages, Elite, Criterium Series, (Brighton, Criterium (d)), Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië 
1971    1e in Dover - Gravesend, Elite, Road Race, (Dover), Gravesend (Kent), Groot-Brittannië 
1971    3e in Islington Gazette, Elite, Criterium, (Finsbury, Criterium), Finsbury (Greater London), Groot-Brittannië 
1971    2e in Knokke, Knokke (West-Vlaanderen), België 
1971    8e in deel d Leicester Yellow Pages, Elite, Criterium, (Leicester, Criterium), Leicester (Leicester), Groot-Brittannië 
1971    8e in deel c Newsham Park Yellow Pages, Elite, Criterium, (Liverpool, Criterium (b)), Liverpool (Liverpool), Groot-Brittannië 
1971    5e in Chandy, Elite,Criterium, (Morecambe), Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië 
1971    9e in deel e New Brighton Raleigh Silver Saddle, Elite, Criterium, (New Brighton, Criterium (c)), New Brighton (Merseyside), Groot-Brittannië 
1971    13e in Tynedraft Design, Elite, Criterium, (Newcastle, Criterium (c)), Newcastle (Newcastle upon Tyne), Groot-Brittannië 
1971    1e in Chequers Grand Prix, Elite, Road Race, (Penn Street), Penn Street (Buckinghamshire), Groot-Brittannië 
1971    3e in Grand Prix Roquebrune - Cap Martin, (Roquebrune), Roquebrune (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk 
1971    4e in Chandy Grand Prix, Elite, Road Race, (Sheffield (k)), Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië 
1971    5e in 1e etappe deel a Silverstone Trophy, Elite, Criterium, (Silverstone, Criterium), Silverstone (Northamptonshire), Groot-Brittannië 
1971    10e in 1e etappe deel b Silverstone Trophy, Elite, Criterium, (Silverstone, Criterium), Silverstone (Northamptonshire), Groot-Brittannië 
1971    7e in Eindklassement Silverstone Trophy, Elite, Criterium, (Silverstone, Criterium), Silverstone (Northamptonshire), Groot-Brittannië 
1971    1e in 1e etappe International Cycle Sport, Elite, Three Day, (Stoke-on-Trent), Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië 
1971    2e in 2e etappe International Cycle Sport, Elite, Three Day, (Stoke-on-Trent), Newcastle under Lyme (Staffordshire), Groot-Brittannië 
1971    1e in 3e etappe International Cycle Sport, Elite, Three Day, (Stoke-on-Trent), Newcastle under Lyme (Staffordshire), Groot-Brittannië 
1971    1e in Eindklassement International Cycle Sport, Elite, Three Day, (Stoke-on-Trent), Newcastle under Lyme (Staffordshire), Groot-Brittannië 
1971    3e in 2e etappe Tour of the North Elite Five Day, Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië 
1971    7e in 3e etappe Tour of the North Elite Five Day, Richmond (North Yorkshire), Groot-Brittannië 
1971    9e in 4e etappe Tour of the North Elite Five Day, South Shields (South Tyneside), Groot-Brittannië 
1971    11e in Eindklassement Tour of the North Elite Five Day, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië 
1971    1e in 1e etappe W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race, (Weston-super-Mare), Barnstaple (Devon), Groot-Brittannië 
1971    8e in 2e etappe W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race, (Weston-super-Mare), Penzance (Cornwall), Groot-Brittannië 
1971    2e in 4e etappe W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race, (Weston-super-Mare), Salisbury (Wiltshire), Groot-Brittannië 
1971    1e in Eindklassement W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race, (Weston-super-Mare), Weston-super-Mare (North Somerset), Groot-Brittannië 
1971    8e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Hull (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië 
1971    1e in Tom Simpson Memorial, Elite, Road Race, (Harworth (a)), Harworth (Nottinghamshire), Groot-Brittannië 


1972    11e in Green Shield Cotswold Grand Prix, Elite, Road Race, (Cheltenham), Cheltenham (Gloucestershire), Groot-Brittannië 
1972    3e in Cheshire Circuit Grand Prix, Elite, Team Time Trial, (Cheshire, Chrono), Lach Dennis (Cheshire), Groot-Brittannië 
1972    1e in 3e etappe Dave Cosson Memorial, Elite, Two Day, (Dorking (a)), Dorking (Surrey), Groot-Brittannië 
1972    1e in Eindklassement Dave Cosson Memorial, Elite, Two Day, (Dorking (a)), Dorking (Surrey), Groot-Brittannië 
1972    5e in 2e etappe Dave Cosson Memorial, Elite, Two Day, (Dorking (a)), Dorking (Surrey), Groot-Brittannië 
1972    7e in Felixstowe Trophy, Elite, Criterium, (Felixstowe, Criterium), Felixstowe (Suffolk), Groot-Brittannië 
1972    7e in Marsden International Grand Prix, Elite, Road Race, (Leek (f)), Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië 
1972    13e in London - Battle - London, Elite, Road Race, (London (r)), London (Greater London), Groot-Brittannië 
1972    3e in Holdsworth Grand Prix, Elite, Road Race, (Mentmore), Mentmore (Buckinghamshire), Groot-Brittannië 
1972    6e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Ashurst (West Sussex), Groot-Brittannië 
1972    5e in Netherseal Grand Prix, Elite, Road Race, (Netherseal (a)), Burton-on-Trent (Staffordshire), Groot-Brittannië 
1972    2e in Davies and Jeggo Motors, Elite, Road Race, (Newport), Newport (Shropshire), Groot-Brittannië 
1972    4e in Nottingham, Elite, Criterium, (Nottingham, Criterium (b)), Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië 
1972    1e in Plymouth (a), Plymouth (Plymouth), Groot-Brittannië 
1972    4e in Chandy Grand Prix, Elite, Road Race, (Sheffield (k)), Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië 
1972    2e in Stoneleigh, Elite, Criterium, (Stoneleigh, Criterium), Stoneleigh (Warwickshire), Groot-Brittannië 
1972    5e in Eindklassement Sunblest Bread Elite Three Day, Kirkby (Merseyside), Groot-Brittannië 
1972    1e in 2e etappe Tour of the North Elite Five Day, New Brighton (Merseyside), Groot-Brittannië 
1972    8e in 3e etappe Tour of the North Elite Five Day, Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië 
1972    3e in 4e etappe Tour of the North Elite Five Day, Scarborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië 
1972    5e in 5e etappe Tour of the North Elite Five Day, Leeds (Leeds), Groot-Brittannië 
1972    1e in Eindklassement Tour of the North Elite Five Day, Leeds (Leeds), Groot-Brittannië 
1972    6e in Proloog Tour of the North Elite Five Day, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië 


1973    6e in Eckington Grand Prix, Elite, Road Race, (Eckington), Eckington (Derbyshire), Groot-Brittannië 
1973    7e in Hille International Grand Prix, Elite, Road Race, (Haverhill), Haverhill (Suffolk), Groot-Brittannië 
1973    8e in Marsden International Grand Prix, Elite, Road Race, (Leek (f)), Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië 
1973    1e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Beaconsfield (Buckinghamshire), Groot-Brittannië 
1973    7e in Newark Town Centre, Elite, Criterium, (Newark), Newark (Nottinghamshire), Groot-Brittannië 
1973    6e in Raleigh Grand Prix, Elite, Criterium, (Nottingham, Criterium), Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië 
1973    2e in Wentworth Grand Prix, Elite, Road Race, (Wentworth), Wentworth (Rotherham), Groot-Brittannië 
1973    7e in 4e etappe W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race, (Weston-super-Mare), Bournemouth (Bournemouth), Groot-Brittannië 
1973    10e in Eindklassement W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race, (Weston-super-Mare), Weston-super-Mare (North Somerset), Groot-Brittannië 
1973    2e in Bergklassement W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race, (Weston-super-Mare), Weston-super-Mare (North Somerset), Groot-Brittannië 


1974    5e in 2e etappe Deeside Olympic, Carlton Cycles, Elite,Two-Day, (Deeside), Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië 
1974    7e in Eindklassement Deeside Olympic, Carlton Cycles, Elite,Two-Day, (Deeside), Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië 
1974    5e in Sheffield Grand Prix, Elite, Criterium, (Sheffield, Criterium (g)), Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië 
1974    2e in Zwijnaarde, Zwijnaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1974    14e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Haverhill (Suffolk), Groot-Brittannië 
1974    3e in Maldegem, Maldegem (Oost-Vlaanderen), België 

Foto: courtesy Guy Dedieu
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.

Stats

Zeges in database: 62
Klassement - Weg - Bergklassement: 1
Klassement - Weg - Eindklassement: 8
Weg - Criterium: 5
Weg - Etappe: 16
Weg - Individuele tijdrit: 2
Weg - Nationaal kampioenschap: 2
Weg - Ploegentijdrit: 2
Weg - Regionaal kampioenschap: 2
Weg - Wedstrijd: 24
Zeges per ploeg/jaar:
1970: 9 zeges
1971: 8 zeges
1972: 5 zeges
1973: 1 zege
1974: 0 zeges

  Afbeelding toevoegen