Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Luc D'Hoekers
Voornaam: Luc
Achternaam: D'Hoekers
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 72 jaar
Geboortedatum: 30-06-1951
Geboorteplaats:
Tollembeek (Brabant), België
Voornaam: Luc
Achternaam: D'Hoekers
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 72 jaar
Geboortedatum: 30-06-1951
Geboorteplaats:
Tollembeek (Brabant), België
Coureurs
Uitslagen
Stats
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
1969
1969
1
e in Flanders-Europe Classic Geraardsbergen,
(Geraardsbergen, Junioren)
, Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België
1969
3e in Atembeke, Junioren, Atembeke (Oost-Vlaanderen), België
1969
3e in Rebecq-Rognon, Junioren, Rebecq-Rognon (Brabant), België
1969
3e in Atembeke, Junioren, Atembeke (Oost-Vlaanderen), België
1969
1
e in Flobecq, Junioren, Flobecq (Hainaut), België
1969
1
e in Onkerzele, Junioren, Onkerzele (Oost-Vlaanderen), België
1969
3e in Atembeke, Junioren, Atembeke (Oost-Vlaanderen), België
1969
2e in Sint-Katherina-Lombeek, Junioren, Sint-Katherina-Lombeek (Brabant), België
1969
1
e in Hoves, Junioren, Hoves (Hainaut), België
1969
6e in Mater, Junioren, Mater (Oost-Vlaanderen), België
1970
1970
2e in Petit-Waret, Amateurs, Petit-Waret (Liege), België
1970
3e in Zinnik,
(Soignies, Amateurs)
, Soignies (Hainaut), België
1970
2e in Ellignies-Sainte-Anne, Amateurs, Ellignies-Sainte-Anne (Hainaut), België
1971
1971
3e in Sint-Jans-Molenbeek,
(Sint-Jans-Molenbeek, Amateurs)
, Sint-Jans-Molenbeek (Brabant), België
1971
2e in Bellingen, Amateurs, Bellingen (Vlaams-Brabant), België
1971
2e in Sint-Maria-Oudenhove, Amateurs, Sint-Maria-Oudenhove (Oost-Vlaanderen), België
1971
2e in Ukkel/Uccle, Amateurs, Ukkel/Uccle (Brussels Hoofdstedelijk Gewest), België
1971
1
e in Huissignies, Amateurs, Huissignies (Hainaut), België
1971
1
e in Terlanen-Overijse,
(Terlanen, Amateurs)
, Terlanen (Brabant), België
1971
2e in Bossut-Gottechain, Amateurs, Bossut-Gottechain (Brabant), België
1972
1972
2e in Vollezele, Amateurs, Vollezele (Brabant), België
1972
5e in Diegem, Amateurs, Diegem (Brabant), België
1972
2e in Herne, Amateurs, Herne (Brabant), België
1972
2e in Schepdaal, Amateurs, Schepdaal (Brabant), België
1972
2e in Sint-Pieters-Leeuw,
(Sint-Pieters-Leeuw, Amateurs)
, Sint-Pieters-Leeuw (Brabant), België
1972
2e in Huizingen,
(Huizingen, Amateurs)
, Huizingen (Brabant), België
1972
2e in Ukkel/Uccle, Amateurs, Ukkel/Uccle (Brussels Hoofdstedelijk Gewest), België
1972
3e in Meise,
(Meise, Amateurs)
, Meise (Brabant), België
1972
3e in Borchtlombeek, Amateurs, Borchtlombeek (Vlaams-Brabant), België
1972
2e in Itterbeek, Amateurs, Itterbeek (Brabant), België
1972
1
e in Itterbeek, Amateurs, Itterbeek (Brabant), België
1973
1973
1
e in Outer,
(Outer, Amateurs)
, Outer (Oost-Vlaanderen), België
1973
4e in Provinciaal Kampioenschap Brabant, Op de weg, Amateurs, België, Liedekerke (Brabant), België
1973
3e in Bellingen, Amateurs, Bellingen (Vlaams-Brabant), België
1973
2e in Wezembeek-Oppem, Amateurs, Wezembeek-Oppem (Brabant), België
1973
3e in Sint-Pieters-Leeuw,
(Sint-Pieters-Leeuw, Amateurs)
, Sint-Pieters-Leeuw (Brabant), België
1973
2e in Schepdaal, Amateurs, Schepdaal (Brabant), België
1973
2e in Lessen,
(Lessines, Amateurs)
, Lessines (Hainaut), België
1973
3e in Overijse, Amateurs, Overijse (Vlaams-Brabant), België
1973
3e in Overijse, Amateurs, Overijse (Vlaams-Brabant), België
1973
2e in Ternat Centrum,
(Ternat, Amateurs)
, Ternat (Brabant), België
1973
2e in Gooik, Amateurs, Gooik (Brabant), België
1973
2e in Gooik, Amateurs, Gooik (Brabant), België
1975
1975
3e in Braine-l'Alleud, Amateurs, Braine-l'Alleud (Brabant), België
1976
1976
2e in Kester, Amateurs, Kester (Brabant), België
1976
1
e in Ellignies-Sainte-Anne, Amateurs, Ellignies-Sainte-Anne (Hainaut), België
1976
2e in Asse,
(Asse, Amateurs)
, Asse (Vlaams-Brabant), België
1976
4e in Oudenaken, Amateurs, Oudenaken (Brabant), België
1976
1
e in Overijse, Amateurs, Overijse (Vlaams-Brabant), België
1976
4e in Neder-Over-Heembeek,
(Neder-Over-Heembeek, Amateurs)
, Neder-Over-Heembeek (Brabant), België
1979
1979
2e in Sint-Kwintens-Lennik,
(Sint-Kwintens-Lennik, Amateurs)
, Sint-Kwintens-Lennik (Brabant), België
1979
3e in Gooik, Amateurs, Gooik (Brabant), België
1979
3e in Beigem, Amateurs, Beigem (Vlaams-Brabant), België
1980
1980
1
e in Gooik, Amateurs, Gooik (Brabant), België
1980
1
e in Maleizen-Overijse,
(Maleizen, Amateurs)
, Maleizen (Brabant), België
1980
2e in Herne, Amateurs, Herne (Brabant), België
1980
2e in Schepdaal, Amateurs, Schepdaal (Brabant), België
1980
2e in Viane,
(Viane, Amateurs)
, Viane (Oost-Vlaanderen), België
1980
2e in Maurage, Amateurs, Maurage (Hainaut), België
1980
1
e in Anderlecht - Evere, Amateurs, België
1980
2e in Itterbeek, Amateurs, Itterbeek (Brabant), België
1980
1
e in Halle,
(Halle, Amateurs)
, Halle (Vlaams-Brabant), België
+
Raoul Bruyndonckx
1980
1
e in Eppegem, Amateurs, Eppegem (Brabant), België
1980
3e in Vlezenbeek, Amateurs, Vlezenbeek (Brabant), België
1980
3e in Anderlecht,
(Anderlecht, Amateurs)
, Anderlecht (Brussels Hoofdstedelijk Gewest), België
1980
2e in Wambeek, Amateurs, Wambeek (Brabant), België
1980
2e in Steenhuize-Wijnhuize, Amateurs, Steenhuize-Wijnhuize (Oost-Vlaanderen), België
1980
3e in Onze-Lieve-Vrouw-Lombeek, Amateurs, Onze-Lieve-Vrouw-Lombeek (Brabant), België
1980
2e in Leerbeek,
(Leerbeek, Amateurs)
, Leerbeek (Brabant), België
1980
2e in Bellingen, Amateurs, Bellingen (Vlaams-Brabant), België
1980
2e in Saint-Amand-lez-Fleurus,
(Saint-Amand, Amateurs)
, Saint-Amand (Hainaut), België
1981
1981
3e in Gooik, Amateurs, Gooik (Brabant), België
1981
3e in Sint-Pieters-Leeuw,
(Sint-Pieters-Leeuw, Amateurs)
, Sint-Pieters-Leeuw (Brabant), België
1981
3e in Gooik, Amateurs, Gooik (Brabant), België
1981
2e in Wauthier-Braine, Amateurs, Wauthier-Braine (Brabant), België
1981
2e in Sint-Pieters-Leeuw,
(Sint-Pieters-Leeuw, Amateurs)
, Sint-Pieters-Leeuw (Brabant), België
1981
3e in Viane,
(Viane, Amateurs)
, Viane (Oost-Vlaanderen), België
1981
4e in Faulx-Les Tombes, Amateurs, Faulx-Les Tombes (Namur), België
1981
1
e in Kalken, Amateurs, Kalken (Oost-Vlaanderen), België
1981
3e in Lennik,
(Lennik, Amateurs)
, Lennik (Brabant), België
1981
3e in Sint-Pieters-Leeuw,
(Sint-Pieters-Leeuw, Amateurs)
, Sint-Pieters-Leeuw (Brabant), België
1981
3e in Itterbeek, Amateurs, Itterbeek (Brabant), België
1981
3e in Herfelingen, Amateurs, Herfelingen (Brabant), België
1981
3e in Denderwindeke, Amateurs, Denderwindeke (Oost-Vlaanderen), België
1982
1982
1
e in Schepdaal, Amateurs, Schepdaal (Brabant), België
1982
3e in Erpe-Mere, Amateurs, Erpe-Mere (Oost-Vlaanderen), België
1982
2e in Herne, Amateurs, Herne (Brabant), België
1982
1
e in Sint-Genesius-Rode,
(Sint-Genesius-Rode, Amateurs)
, Sint-Genesius-Rode (Brabant), België
1982
1
e in Furnaux, Amateurs, Furnaux (Namur), België
1982
1
e in Furnaux, Amateurs, Furnaux (Namur), België
1982
2e in Balâtre, Amateurs, Balâtre (Namur), België
1982
1
e in Lennik,
(Lennik, Amateurs)
, Lennik (Brabant), België
1982
3e in Kester, Amateurs, Kester (Brabant), België
1982
1
e in Ottignies, Amateurs, Ottignies (Brabant Wallon), België
1982
1
e in Péruwelz,
(Péruwelz, Amateurs)
, Péruwelz (Hainaut), België
1982
2e in Haacht, Amateurs, Haacht (Brabant), België
1982
1
e in Geetbets, Amateurs, Geetbets (Brabant), België
1982
1
e in Asse,
(Asse, Amateurs)
, Asse (Vlaams-Brabant), België
1982
1
e in Zottegem-Strijpen,
(Strijpen)
, Strijpen (Oost-Vlaanderen), België
1982
1
e in Letterhoutem, Amateurs, Letterhoutem (Oost-Vlaanderen), België
1982
1
e in Merelbeke, Amateurs, Merelbeke (Oost-Vlaanderen), België
1982
1
e in Grimbergen, Amateurs, Grimbergen (Brabant), België
1982
2e in Kalken, Amateurs, Kalken (Oost-Vlaanderen), België
1983
1983
3e in Bellingen, Amateurs, Bellingen (Vlaams-Brabant), België
1983
2e in Erps-Kwerps, Amateurs, Erps-Kwerps (Brabant), België
1983
3e in Buzet, Amateurs, Buzet (Hainaut), België
1983
1
e in Erwetegem,
(Erwetegem, Amateurs)
, Erwetegem (Oost-Vlaanderen), België
1983
3e in Nazareth, Amateurs, Nazareth (Oost-Vlaanderen), België
1983
5e in Enghien,
(Edingen, Amateurs)
, Edingen (Hainaut), België
1983
3e in Tervuren, Amateurs, Tervuren (Brabant), België
1983
2e in Kester, Amateurs, Kester (Brabant), België
1983
2e in Schepdaal, Amateurs, Schepdaal (Brabant), België
1983
1
e in Wezembeek-Oppem, Amateurs, Wezembeek-Oppem (Brabant), België
1983
3e in Kampenhout,
(Kampenhout, Amateurs)
, Kampenhout (Brabant), België
1983
3e in Parike-Brakel,
(Parike, Amateurs)
, Parike (Oost-Vlaanderen), België
1983
2e in Ternat Centrum,
(Ternat, Amateurs)
, Ternat (Brabant), België
1983
1
e in Buzet, Amateurs, Buzet (Hainaut), België
1983
3e in Zandbergen, Amateurs, Zandbergen (Oost-Vlaanderen), België
1983
2e in Court-Saint-Étienne, Amateurs, Court-Saint-Étienne (Brabant), België
1983
3e in Grimbergen, Amateurs, Grimbergen (Brabant), België
1983
2e in Galmaarden, Amateurs, Galmaarden (Brabant), België
1983
3e in Buzet, Amateurs, Buzet (Hainaut), België
1983
3e in Neigem - Ninove,
(Neigem, Amateurs)
, Neigem (Oost-Vlaanderen), België
1983
2e in Corbais, Amateurs, Corbais (Brabant), België
1983
3e in Ophain, Amateurs, Ophain (Brabant), België
1985
1985
1
e in Huizingen,
(Huizingen, Amateurs)
, Huizingen (Brabant), België
1985
1
e in Kampenhout,
(Kampenhout, Amateurs)
, Kampenhout (Brabant), België
1985
2e in Sint-Pieters-Leeuw,
(Sint-Pieters-Leeuw, Amateurs)
, Sint-Pieters-Leeuw (Brabant), België
1986
1986
3e in Kampenhout,
(Kampenhout, Amateurs)
, Kampenhout (Brabant), België
1986
3e in Londerzeel, Amateurs (a), Londerzeel (Brabant), België
1986
2e in Lennik,
(Lennik, Amateurs)
, Lennik (Brabant), België
1986
3e in Arc-Wattripont,
(Arc-Ainières, Amateurs)
, Arc-Ainières (Hainaut), België
1986
3e in Arc-Wattripont,
(Arc-Ainières, Amateurs)
, Arc-Ainières (Hainaut), België
1986
3e in Oppem-Brussegem,
(Oppem, Amateurs)
, Oppem (Brabant), België
1986
2e in Koningslo-Vilvoorde,
(Koningslo, Amateurs)
, Koningslo (Brabant), België
1986
2e in Grembergen, Amateurs, Grembergen (Oost-Vlaanderen), België
1986
3e in Machelen, Amateurs, Machelen (Brabant), België
Ploegen
Er zijn geen ploegen opgenomen in ons bestand.
Fotoalbum Luc D'Hoekers
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close